האם ריצה של בן גביר תביא את גנץ לראשות הממשלה? גוש השמאל-מרכז-ערבים מתקרב ל-60 מנדטים, לעומת גוש הימין-חרדים שמצטמצם ל-54 מנדטים בלבד. הפער בין כחול לבן לליכוד נמשך והמפלגות החרדיות עם 15 מנדטים. וגם: 64% נגד החסינות

גנץ מתקרב לראשות הממשלה? גוש השמאל-מרכז-ערבים מקבל 58 מנדטים, כך על פי סקר שפורסם הבוקר ב'מעריב'. גוש הימין-חרדים מקבל 54 מנדטים בלבד וליברמן מחזיק עוד 8 מנדטים. עוצמה יהודית זורקת לפח 2 מנדטים לגוש הימין. עוד בסקר: כחול לבן עם 4 מנדטים יותר מהליכוד, המפלגות החרדיות עם 15 מנדטים.

כחול לבן ממשיכה להוביל עם 34 מנדטים, הליכוד בפער עם 30 מנדטים, הרשימה המשותפת מתחזקת ל-9, העבודה-גשר-מרצ מקבלת 10, ימינה עם 9, ש"ס יורדת במנדט ל-8, ישראל ביתנו שומרת על כוחה עם 8, גם יהדות התורה שומרת על כוחה ומקבל 7. עוצמה יהודית מקבלת בסקר רק כ-1% מהקולות, שווה ערך לשתי מנדטים.

בסקר שנערך ע"י מכון מאגר מוחות, באשר לשאלת בקשת החסינות של ראש הממשלה בנימין נתניהו, מסתמנת מגמת התחזקות בקרב אלה המתנגדים למהלך שימנע את הליכתו של נתניהו למשפט. 64 אחוזים מהנשאלים הביעו התנגדות לבקשת החסינות ורק 36% תומכים. זאת לעומת 53 אחוזים מהנשאלים שהביעו התנגדות לבקשת החסינות בסקרים דומים שפורסמו בשבוע שעבר, אף הם על ידי מכון מאגר מוחות.