יו"ר כחול לבן במתקפה השבועית על ראש הממשלה: "נחשפנו שוב לכל מה שמכוער בפוליטיקה שלנו - דילים, שקרים, הסכמים שמופרים, מילה שאינה מילה ומסחרה פוליטית בהובלת הנאשם נתניהו וחבריו לברית החסינות"

יו"ר כחול לבן ח"כ בני גנץ פרסם את הפוסט השבועי שלו נגד ראש הממשלה בנימין נתניהו ותקף אותו בחריפות על רקע המגעים הפוליטיים ודיוני החסינות: "השבוע האחרון לא היה פשוט לאזרחי מדינת ישראל, שלצערי נחשפו שוב לכל מה שמכוער בפוליטיקה שלנו – דילים, שקרים, הסכמים שמופרים, מילה שאינה מילה ומסחרה פוליטית בהובלת הנאשם נתניהו וחבריו לברית החסינות".

"אבל אם יש שיעור אחד שחונכתי עליו הוא "להסתכל על חצי הכוס המלאה". נקודת האור היא שהוסרו המסכות. לצערי המידות כל כך הושחתו במשך שנים שזה לא נראה כמו אירוע מיוחד, אבל אל תטעו – מי שסוחר בביטחון המדינה לטובת תועלת פוליטית ומנצל את תפקידו הממלכתי בשביל גורלו האישי – לא יכול להיות ראש ממשלה", רמז לדיווח כי נתניהו איים לפטר את בנט מתפקיד שר הביטחון. .

"מי שממנה שר משפטים שמנסה להחריב את מערכת אכיפת החוק ולשרת את האינטרסים האישיים שלו- לא יכול להיות ראש ממשלה.
מי שממנה שר חינוך שלא מכיר בכל תלמידי ישראל ומתחייב לשמור לו על הכסא בשביל דיל פוליטי- אסור שיהיה ראש ממשלה. השבוע נפתח רשמית המאבק על דמותה של המדינה והבחירה ברורה", דברי גנץ.