צילום: דוברות המשטרה

טרור הבלונים נמשך: זר בלונים מרצועת עזה נחת בשדרות

נמשך טרור הבלונים מרצועת עזה: צרור בלונים נושא מטען נפץ נחת בשדרות. למקום הוזעקו חבלנים והם בודקים את הצרור. גורמים בפיקוד הדרום: שיגור בלוני הנפץ מעזה מתוזמן ובהכוונת חמאס. למרות הפרחת בלוני הנפץ, המענק הקטארי יועבר מחר לעזה

 • מחפשים דירה בלב רמת בית שמש ד'? אתם חייבים לשמוע על ההטבה הזו

  תוכן מקודם

 • שכני משפחת רוטנר בוידוי כואב: "תמיד ידענו שהמצב מורכב"

  תוכן מקודם

 • "הבית בבני ברק" משפחת הערליך בימים יפים יותר

  תוכן מקודם

 • אתה יכול להיות בעלים של פרויקט נדלן בירושלים

  תוכן מקודם

נמשך טרור הבלונים מרצועת עזה: צרור בלונים נושא מטען נפץ נחת אחר הצהריים (שני) בשדרות. למקום הוזעקו חבלנים והם בודקים את הצרור. קודם לכן נחת באזור בית שמש צרור בלונים נוסף שחובר אליו מטען נפץ במשקל של כ-200 גרם. עובדים של חברת החשמל גילו את המטען והזעיקו את המשטרה. חבלן פוצץ את המטען בלי פגע.

מדוברות המשטרה נמסר כי, "חבלני משטרת ישראל הוזעקו לפני זמן קצר בעקבות צרור בלונים חשוד שאותר בעיר שדרות. כוחות משטרה הוזעקו בעקבות דיווח אודות צרור בלונים שנחת בעיר שדרות ואליו מחובר חפץ חשוד. למקום הוזעק גם חבלן המשטרה והמקום נסגר עד לסיום טיפול זהיר ומקצועי שיעביר את הסיכון מהחפץ".

"לאור מספר אירועים מסוג זה בימים האחרונים, אנו מזכירים לציבור- בכל מקרה בו מבחינים בחפץ חשוד, יש לדווח מיד למשטרת ישראל בטלפון 100. חל איסור לגעת בחפץ ויש להשאיר את הטיפול בו לחבלני משטרת ישראל", לשון הודעת המשטרה.

גורמים בפיקוד הדרום אומרים כי מפריחי בלוני הנפץ מרצועת עזה פועלים תחת הכוונה ברורה של חמאס מבחינת תזמון השיגורים, השעות שבהם הם מבצעים אותם והיקף המקרים – כך דווח ב'וואלה'. למרות המקרים הגוברים של הפרחות בלוני הטרור בימים האחרונים, הדרג המדיני החליט בשלב זה שלא להגיב, מתוך רצון לשמר את תהליך ההסדרה חי ונושם.

לדברי גורמי צבא, חמאס מתעקש כי תהליך ההסדרה מתעכב וכי חלק מההתחייבות לא מתממשות הלכה למעשה בשטח. על פי הדיווח של אמיר בוחבוט, ישראל העבירה מסרים למצרים, המתווכת בין הצדדים, שלפיהם אין פעולה שלא בוצעה והתהליך מתקדם בהתאם לסיכומים. לפי המסרים, אם חמאס לא יאכוף את השקט, ולא ימנע את הפרחת בלוני הטרור בימים הקרובים, צה"ל ייאלץ להגיב.

למרות זאת ייכנס מחר (שלישי) לרצועה סגן ראש הוועדה הקטארית לשיקום רצועת עזה, חאלד חרדאן, לשם חלוקת המענק הקטארי החודשי למשפחות נזקקות פ כך דווח ב'ווינט'. חרדאן ייכנס לעזה דרך מעבר ארז אחרי שינחת בישראל וחלוקת המענק הקטארי תחל ביום רביעי.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן

logsuz shell indir instagram takipçi satın al ucuz gündem haber Pubg mobile cephaneleri takipçi satın al leke kremi aktif takipçi php shell