צילום: Yonatan Sindel/Flash90

בן גביר לא פורש: "אנחנו רצים עד הסוף – הציעו לי שר או שגריר"

יו"ר עוצמה יהודית הודיע הערב כי במפלגה דוחים ההצעות ומתכוונים להתמודד עד הסוף: "הציעו לי להיות שר בממשלת ישראל מטעם אחת המפלגות החרדיות". עוד הוסיף: "מדברים על גוש ימין גוש ימין אבל למעשה אף אחד לא רוצה אותנו"
 • מזעזע: מה מבקש ילד שסובל בלי הפסקה

  תוכן מקודם

 • חוגי סת"ם ולימודים מקצועיים וכל מה שהבן שלך ירצה כדי לשבת וללמוד לימודי קודש ברמה הגבוהה ביותר. לחץ כאן לפרטים נוספים >>>

  תוכן מקודם

 • בזכות כח הצדקה והתפילה מידה כנגד מידה יזכו להתארס עד ראש השנה תשפ"ב

  תוכן מקודם

 • "סבל יומיומי שלא ניתן להעלות על הדעת" גיטי כהן שוברת שתיקה

  תוכן מקודם

יו"ר עוצמה יהודית עו"ד איתמר בן גביר הודיע הערב (שני) במסיבת עיתונאים כי במפלגה דוחים ההצעות שהועברו עליה בימים האחרונים ומתכוונים להתמודד עד הסוף: "הערב אני מתכבד להודיע לכם בשם מזכירות עוצמה יהודית שאנו רצים עד הסוף, בשביל הערכים, בשביל האמת, בשביל המדינה בשביל עם ישראל בשביל הילדים של כולנו". לדבריו, "זה לא סוד שבימים האחרונים גורמים בקואליציה הציעו לי הצעות רבות שהיו מסדרות את איתמר בן גביר למשך שנים רבות".

"אני מבין שמסביבת ראש הממשלה הכחישו את הפרסום על ההצעה לשר, אבל האמת שהם יודעים טוב מאוד מי הגורמים החשובים והשונים בקואליציה שפנו אלי עשרות פעמים בימים האחרונים ושוחחו באריכות והציעו הצעות. מה לא הציעו לי? להיות שר בממשלת ישראל מטעם אחת המפלגות החרדיות", התייחס בן גביר לדיווחים מאמש.

לדבריו, הציעו לו גם, "תפקידים בקרן קיימת, בהסתדרות הציונית העולמית, תפקידי כבוד בלשכת עורכי הדין, אחראי על הנגשת מערת המכפלה, אפילו תפקיד של שגריר הציעו לי – המשותף לכל התפקידים האלה שזה אחלה תפקידים אחלה כבוד – יש כסא, יש ג'וב אבל דבר אחד אין – אין דרך, אין אידיאלוגיה, אין דאגה למדינה, מילה זו לא מילה, הבטחה זו לא הבטחה. דברים שרואים משם לא רואים מכאן".

"מילה זו מילה". קמפיין המפלגה

עוד הוא הוסיף כי "אף אחד לא הציע לי ולא יציע לי לבטל את הפרוטקשן לחמאס, לבטל את ההסדרה בעזה, לפסול את כל הרשימה המשותפת, אף אחד לא הציע ולא יציע לספח את כל שטחי ארץ ישראל, להפסיק לפנות מאחזים, לדאוג לזהות היהודית של המדינה, לדאוג לחינוך למורשת ישראל, לחזק את חוק מי הוא יהודי, להוריד מיסים, לדאוג לחלשים לנהגי המוניות ולאבות הגרושים, זה לא היה על הפרק. רק ג'ובים וגם הורדת אחוז החסימה שזה נחמד אבל לא בשביל זה אני פועל מגיל 14."

עוד הוסיף בן גביר במסיבת העיתונאים "מדברים על גוש ימין גוש ימין אבל למעשה אף אחד לא רוצה אותנו. הם רוצים להשתמש ולזרוק רוצים את הקולות אבל אנחנו מבחינתם סוג ב'. חברים, האליטה של הציונות הדתית לא פסלה רק את איתמר בן גביר. הם פסלו שמונים וארבעה אלף מצביעים שלא בדיוק נראים כמוהם".

"עוצמה יהודית לא מייצגת בית מדרש קטן ומתנשא בתוך הציונות הדתית אלא ציבור ענק בעלי כיפות גדולות וקטנות, חילוניים, מסורתיים, עיירות הפיתוח, חרדים עובדים. מבחינתם – כל מי שלא כמוהם פסול. נכון אני לא טייס, אבא שלי לא רב, ולא נולדתי למשפחת אצולה בהתיישבות, אבל אנחנו לא סוג ב' ודבר אחד אתם יודעים עלינו בעוצמה יהודית, מילה זו מילה", דברי בן גביר.

כתבות קשורות

28 תגובות

 1. אם הוא רץ כך הוא גרוע בדיוק כמו כולם
  לא מוכן להוריד את הכבוד של עצמו עבור שיקול הגיוני
  הרי זה ברור מעל כל ספק שהוא לא יעבור כיוון שבבחירות האחרונות לא היה קרוב אפילו
  הוא במודע לוקח קולות של בוחרים וזורק לפח!
  והעיקר מדבר על אחרים שהם לא אנשי אידיאלים וחושבים רק על עצמם
  אם הוא היה גבר אימיתי היה פורד בכבוד למען נצחון הימין
  היו מעריכים אותו הרבה יותר

 2. אם ביבי גבר שיצא במבצע
  להעביר את בן גביר את אחוז החסימה
  שכל משפחה ליכודניקית תתרום מצביע אחד
  לבן גביר
  אחרת בן גביר יגיע הפעם הכי קרוב לאחוז
  וזה יהיה האסון הכי גדול של הימין
  מאז ומעולם

 3. בינינו, אני ממש מבין את בן גביר ואני במקומו הייתי עושה את אותו הדבר בדיוק, נקמה אוכלים כשהיא קרה, ותחושת הגועל מסמוטריץ עדיין לא חלפה בגרון במיוחד כשהוא מבקש באדיבות ובלי בושה מבן גביר לא להתמודד כדי לא לשרוף קולות. אני כמובן לא אצביע לו כדי לא לזרוק קול לפח ובעיקר בגלל שאני שומע לדעת רבותיי אבל הדרך שלו לחלוטין מובנת

 4. הוא כ"כ צודק, אבל זו נקודת הטעות שלו. אנחנו חיים בעולם השקר וצריך לדעת להתמודד עם זה. עם האמת שלו הוא בינתיים לא הצליח וכמובן גם לא יצליח להתקדם אפי' סנטימטר. למי זה עוזר שהוא כ"כ כ"כ צודק תמיד?

 5. אני בל"נ מצביע לבן גביר
  הכי אמיתי.מי שלא יודע להתאחד ולוותר שיוכל את מה שבישל. כמה שנים באופוזיציה יגרמו להם לחשוב על העם.

 6. ארבה אנשי אמת חפצים בהצלחתו ואני חושב שבן גביר יצליח בגדול ויהיה של הבחירות ארבה עוברים לבן גביר בשביל לדפוק את בנט וגם בשביל שיעבור

 7. פשו לא מובן בנט שלא עבר את אחוז החסימה בראש ובן גביר שהיה לו כמות גדולה בחוץ התשובה בנט נחש ומפחד מבן גביר שיצליח לכן דואג תמיד לדפוק אותו אך הפעם נפילתו של בנט תהיה חזקה ובגדול כמו של דוברמן ושרץ מרץ

סגור לתגובות.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן