נשיא רוסיה ולדימיר פוטין הגיע לפגישה עם במעון ראש הממשלה בירושלים, בפתח פגישתם אמר נתניהו: "אני רוצה לקבל בברכה את ידידנו הגדול נשיא רוסיה כאן בירושלים ולהודות לך על קשר האמיץ בין רוסיה וישראל שמשרת את העמים שלנו ואת השלום והיציבות באזור"

נשיא רוסיה ולדימיר פוטין הגיע הבוקר (חמישי) למעון ראש הממשלה בירושלים, שם הוא נועד עם בנימין נתניהו ורעייתו, כמו גם עם יפה יששכר אמא של נעמה יששכר שכלואה ברוסיה. בפתח הפגישה אמר נתניהו לפוטין כי "אני רוצה לקבל בברכה את ידידנו הגדול נשיא רוסיה כאן בירושלים ולהודות לך על קשר האמיץ בין רוסיה וישראל שמשרת את העמים שלנו ואת השלום והיציבות באזור".

נשיא רוסיה ביקש להודות על ההזמנה לישראל ואמר כי "אנחנו עובדים באופן סדיר עם ראש הממשלה. אני בטוח שזה יסייע לקדם את היחסים שלנו, היום אנחנו מזכירים את קורבנות השואה. אני רוצה להודות שוב לראש הממשלה ולרעייתו על ההזמנה לביקור בישראל".

לפגישתם של פוטין ונתניהו צפויה להצטרף גם יפה יששכר, אמה של נעמה יששכר, ולעדכן אותה במגעים להענקת חנינה. בדרכה לפגישה אמרה יששכר כי היא "מקווה שאשמע היום מהנשיא פוטין משהו טוב – שיחזיר לי את הבת שלי הביתה לישראל".

בפגישה צפויים נתניהו ופוטין גם לדון בנושאים אסטרטגיים וביטחוניים, ובראשם האיום האיראני, החשש מפריצה של איראן לעבר נשק גרעיני, והמערכה הישראלית נגד ההתבססות האיראנית באזור שדורשת תיאום ביטחוני רגיש והדוק, נוכח הנוכחות הצבאית הבולטת של הצבא הרוסי בסוריה.