סגה"ש פרוש אמר כי: "אגודת ישראל תהייה בעד הפסילה של ח"כ יזבק, עשינו את זה בעבר בעניין חנין זועבי". על בקעת הירדן אמר: "אנחנו בעד הסיפוח והחלת הריבונות על בקעת הירדן ויישובי יהודה ושומרון. היינו עם נתניהו בכל דבר שצריך כדי שהגוש הזה ישמור על עצמו"

סגן השר פרוש התראיין הערב (חמישי) ב'קול חי' והתייחס לנושאים הבוערים שעל הפרק. על נושא פסילת חברת הכנסת יזבק אמר פרוש כי: "אגודת ישראל תהייה בעד הפסילה של ח"כ יזבק, עשינו את זה בעבר בעניין חנין זועבי. גם בנושא החלת הריבונות על בקעת הירדן אמר: "אנחנו בעד הסיפוח והחלת הריבונות על בקעת הירדן ויישובי יהודה ושומרון".

עוד התייחס פרוש לנאמנותה של מפלגת 'יהדות התורה' לראש הממשלה בנימין נתניהו ואמר: "חתמנו ארבעת חה"כ מאגו"י ודגה"ת על מסמך שהיה לעינייהם של גדולי ישראל והוכחנו את עצמינו בגוש הימין, היינו עם נתניהו בכל דבר שצריך כדי שהגוש הזה ישמור על עצמו".

סגן השר התייחס אף לעמדותיהם הימניות של חברי 'אגודת ישראל': "אנחנו ימין עם מונחים תורניים. נפנה לכל מי שמבין מה המשמעות חלילה יהיה המצב של הדת במדינה, כאשר בממשלה יישבו לפיד וליברמן וזה מעניין הרבה יהודים שחוששים מזה".

בסיום דבריו התייחס סגה"ש פרוש למה שעתיד להתרחש לאחר הבחירות ואמר: "מספרית יש סיכוי גדול שיהיה לנו ממשלה של 61 חברים בלי ליברמן, עם ישראל מתקיים בגלל האמונה, אנחנו צריכים להאמין בזה, וכך יהיה".

מוקדם יותר היום (חמישי) אמר יו"ר 'דגל התורה' ויו"ר ועדת הכספים ח"כ משה גפני בגל"צ: "בעניין פסילת יזבק וסיפוח הבקעה, אנחנו ניכנס לגדולי ישראל ומה שהם יורו לנו זה מה שנעשה. בזמנו שאלנו על חנין זועבי וההוראה שקיבלנו הייתה לתמוך בהדחתה, כל הסקופים שיצאו בעניין הזה אין להם שחר".

עוד אמר גפני: "אני בעד שליברמן ינהל מערכת בחירות מתוקנת, אנחנו נספר לציבור כמה עשינו ועושים למענם, בחינוך, ברווחה, בבריאות, ןבכל דבר אחר, ושהוא יספר כמה שהוא לא עשה כלום למען הציבור במשך עשרים השנים שהוא בפוליטיקה, למעט דיבורים והבטחות בלי סוף".

גפני אף יצא עם במסר לליברמן: "שקט יענה בשקט, אם תפסיק להשמיץ את הציבור שלנו אני יפסיק להשמיץ אותך. אם תמשיך, זה עלול להגיע למצב שלא נוכל לשבת איתך עוד ואתה מבין בדיוק למה אני מתכוון".