בכירים ב'ימינה' במתקפה על סרטון של שס נגדה: "לתקוף בתוך הנגמ"ש יגרום למצביעי הימין להתעייף ולהישאר בבית. במקום זה שיעשו סרטונים שמבליטים את העשייה שלהם". בכיר במפלגה ל'חדשות JDN: "אם ימשיכו לתקוף אותנו - נתקוף בחזרה"

בכירים ב'ימינה' הביעו ביקורת חריפה נגד יו"ר שס השר אריה דרעי בעקבות סרטון בחירות שהוציאה המפלגה החרדית המאשימה את המפלגה המינית בחוסר נאמנות לראש הממשלה: "אני לא מבין בשביל מי זה חסר", אמר בכיר במפלגה בשיחה ל'חדשות JDN'. הבכיר הוסיף ותהה: "דרעי לא יודע שלא זורקים בוץ בתוך הגוש".

הבכיר דחה את הטענה כי מדובר בחלק מקמפיין בחירות בדומה לקמפיין 'ימינה' שמאגף את נתניהו מימין: "זה לא אותו דבר, לתקוף בתוך הנגמ"ש יגרום למצביעי הימין להתעייף ולהישאר בבית. במקום זה שיעשו סרטונים שמבליטים את העשייה שלהם". במענה לשאלה האם בכוונת המפלגה להגיב בקמפיין נגדי נאמר כי, "אם ימשיכו לתקוף אותנו – נתקוף בחזרה".

שר המשפטים איילת שקד התייחסה אתמול בראיון לעטרה גרמן ב'סרוגים' לקמפיין של ש"ס שהופנה בין היתר כלפיה ואמרה כי, "אני מעדיפה לא להתייחס לזה, אני מקווה שזה היה מעידה חד פעמית של ש"ס, אנחנו סך הכל שותפים, רוצים לעבוד יחד בגוש ימין". כשנשאלה מה יעשו אם זה יימשך השיבה כי, "אנחנו נדע לענות, אני מקווה לא להגיע לשם".

יו"ר האיחוד הלאומי השר בצלאל סמוטריץאמר הבוקר בראיון ל'קול ברמה' על הסרטון התוקפני של ש"ס כי "אני לא אוהב את הירי הזה בתוך הנגמ״ש. מה המטרה? שעכשיו נצטרך להזכיר לש״ס את תמיכתה בהסכמי אוסלו?". גם שקד אמרה דברים דומים אתמול בראיונות נוספים: "לא שוכחים לש"ס את אוסלו".

בסרטון שפרסמה ש"ס היא מציגה את "החברים של ביבי" עם אמירות תוקפניות כלפיו. ח"כ גדעון סער מצוטט אומר כי "ההסתה מגיעה מנתניהו", יו"ר הכנסת יולי אדלשטיין שאומר כי ההתנהלות של נתניהו היא "בעייתית", ח"כ יואב קיש שאמר כי לראש הממשלה יש בעיה", שר הביטחון נפתלי בנט שאמר כי "לכל אדם יש תחליף", ושרת המשפטים לשעבר איילת שקד שאמרה כי "לא תופרים תיקים".