חה"כ משה גפני אמר הערב כי "לאף אחד אין בעלות על הציבור בישראל, אנחנו עוזרים לכולם, גם הרב ליצמן במשרד הבריאות, גם אני בועדת הכספים וגם אחרים בכל נושא אחר, אנחנו פונים לציבור בציונות הדתית, אנחנו פונים לציבור הספרדי ואנחנו פונים גם לציבור הליטאי"

יו"ר 'דגל התורה' ח"כ משה גפני התראיין הערב לגלסנר ב'קול ברמה' ואמר כי: "בניגוד למפלגות אחרות אנחנו מחוברים לנתניהו יותר. יש מפלגות שלא תמיד הלכו עם הימין, אצלינו זו הוראה וזה דרך, אנחנו לא מזגזגים אחרים אני לא בטוח שתמיד הלכו עם הימין, ממליץ לציבור לבדוק".

עוד אמר גפני: "לאף אחד אין בעלות על הציבור בישראל, אנחנו עוזרים לכולם, גם הרב ליצמן במשרד הבריאות, גם אני בועדת הכספים וגם אחרים בכל נושא אחר, אנחנו פונים לציבור בציונות הדתית, אנחנו פונים לציבור הספרדי ואנחנו פונים גם לציבור הליטאי, כל מי שמוצא בנו אוזן קשבת במשך השנה כולה, שנעזר בנו, שאנחנו מסייעים לו, למוסדותיו ולמשפחתו אני מבקש ממנו להצביע לנו כדי שנוכל להמשיך ולסייע בייתר שאת, אף אחד לא יגיד לנו למי לפנות ולמי לא לפנות".

גם חבר הכנסת ישראל אייכלר אמר לגלסנר וכץ ב'ערוץ הכנסת': "אחרי הבחירות אם תהיה אפשרות ללכת עם נתניהו נלך איתו. אם לא, נשב באופוזיציה. הכל לפי הכרעת גדולי התורה. ושוב, זה לא שאנחנו קשורים בנתניהו האיש, אלא נתניהו האישו. אם הוא יפול עכשיו שלא בבחירות, זו תהיה קץ הדמוקרטיה הישראלית".

לגבי דיוני החסינות בבקשתו של בנימין נתניהו אמר אייכלר: "מה שעושים לנתניהו זה כמו מה שעשה רובספייר הצרפתי לאזרחים כשהציב להם גליוטינה בשם הדמוקרטיה. ברור שנחרים מחר את הדיון המהפכני נגד הדמוקרטיה במליאת הכנסת. זה הופך את הכנסת למשפט שדה בכיכר השוק נגד נתניהו. מה שקורה סביב נתניהו הוא סמל להפיכה שלטונית, רוצים לחסל אותו עם גליוטינה. אנחנו רוצים להגן עליו בשם הצדק והדמוקרטיה משום שזו הדרך היחידה להגן על עצמנו כמיעוט".

עוד אמר כי "הדיון שיתקיים מחר בכנסת זה הפיכה. אם סמכות הכנסת תתפרק – ההכרעות יעברו לרחוב. כבר עכשיו זה מתחיל. זו לא דמוקרטיה.
את העמדות המדיניות שלנו קובעים גדולי ישראל. כרגע קשה להאמין שיהיה שלום, כי הפלסטינים בטח שלא יסכימו עם זה. גם מה שנראה שהעיתוי של עסקת המאה הוא כדי לעזור פוליטית לנתניהו. וגם אם כן זה מצוין ואני מקווה שזה יצליח".