ויקיפדיה

נערים התקרבו לגבול הצפון ועוררו בהלה; דובר צה"ל: נשלל החשד לאירוע ביטחוני

רגעי אימה בגבול הצפון: תושבי המועצה האזורית שלומי הסמוכה לגבול עם לבנון בגליל המערבי, קיבלו הערב הנחייה להסתגר בבתיהם בעקבות חשש לאירוע ביטחוני. צה"ל עצר ארבע חשודים אשר לכאורה נגעו בגדר הגבול וגרמו להקפצת כוחות הביטחון

 • הכמות מוגבלת: משלוח מנות אישי ממרן הגר"ח קניבסקי שליט"א

  תוכן מקודם

 • מתנות לאביונים לקופת העיר, בפועל במזומן, בו ביום

  תוכן מקודם

 • שר התורה בהוראה מיוחדת לפורים: "וכך ראוי לכל אחד לנהוג"

  תוכן מקודם

 • החיסון האמיתי לנזקי הקורונה הרוחניים: הישיבה שתציל את הילד שלך - כפר סיטרין

  תוכן מקודם

תושבי המועצה המקומית שלומי, הסמוכה לגבול עם לבנון בגליל המערבי, התבקשו היום (שני) להסתגר בבתיהם בעקבות חשש לאירוע ביטחוני, אולם בהמשך הוכרזה חזרה לשגרה. על פי החשד, ארבעה נערים מקומיים נגעו בגדר הגבול וגרמו לחשש שמדובר באירוע ביטחוני. הם תוחקרו על ידי הצבא ואחר כך יועברו להמשך טיפול על ידי המשטרה.

מדוברות צה"ל נמסר: "מוקדם יותר היום, זוהתה תנועה באזור גדר הגבול עם לבנון. לאחר סריקה של כוחות צה״ל בשטח נשלל החשד לאירוע ביטחוני. התושבים הונחו לחזור לשגרה".

גבי נעמן ראש מועצת שלומי כתב במסר מיוחד לתושבי המועצה: "תושבים יקרים הישוב חזר לשיגרה מלא, צה"ל חוקר מספר צעירים שהתקרבו או נגעו בגדר. ראוי לציין שכיתת הכוננות יחד עם כל כוחות הביטחון הקיפו את השכונות ומשטרת ישראל חסמה כבישים. אנו נלמד את האירוע ונדע לחזק את הערנות הישובית והביטחונית".

כזכור, מוקדם יותר היום הוזעקו לוחמי משמר הגבול של משטרת ישראל לפיזור עשרות מתפרעים פלסטינים אשר יידו אבנים בחברון. לוחמי מג"ב שהגיעו למקום ביצעו שימוש באמצעים לפיזור הפגנות ובמהלך ניסיון להדוף את המתפרעים ולפזרם הושלך בקבוק תבערה לעבר קצין מג"ב. הקצין לא נזקק לטיפול רפואי.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן