צילום: אבשלום ששוני / Flash90

אולמרט: "אבו מאזן הפרטנר היחידי שיש לעשות איתו משא ומתן לשלום"

ראש הממשלה לשעבר אולמרט התייחס הבוקר לפגישתו הצפויה עם יו"ר הרשות אבו מאזן ואמר: "הוא הפרטנר היחידי שיש לנו למשא ומתן". אולמרט הוסיף: "אני לא מנהל מאבק נגד נשיא ארצות הברית. כל הדברים הוצגו בצורה הפוכה של כנופיית הפשע בראשות נתניהו"

 • 40 שנה ראשי הישיבות מתכנסים לכבודה של תורה

  תוכן מקודם

 • 'דקות לפני השקיעה' כך נודע לליבי (25) שבעלה נהרג במירון

  תוכן מקודם

 • "אני אתפלל למעלה על כולם" ההבטחה המצמררת של ישראל ז"ל

  תוכן מקודם

 • התקווה שהתבררה כטעות :"אמרתי לילדות: אבא בסדר, הוא ניצל "

  תוכן מקודם

ראש הממשלה לשעבר אהוד אולמרט התייחס הבוקר (ראשון) לפגישתו הצפויה השבוע עם יו"ר הרשות הפלסטינית אבו מאזן ואמר: "אבו מאזן הוא הפרטנר היחיד שיש לנו לעשות איתו משא ומתן לשלום". הוא הגיב להתקפות נגדו: "אני לא מנהל מאבק נגד הנשיא טראמפ, הדברים הוצגו בצורה הפוכה בידי כנופיית הפשע של נתניהו – אני לא יועץ של גנץ".

אולמרט התייחס לקשרים שלו עם אבו מאזן ואמר: "אני נמצא איתו בקשר במשך עשר שנים, מאז שהייתי ראש ממשלה. אבו מאזן הוא האיש שגורמי הביטחון בישראל מאשרים, וחוזרים ומאשרים, ששיתוף הפעולה שלו ושל גורמי הביטחון מונע טרור נגד תושבי מדינת ישראל. הוא הפרטנר היחידי שיש לנו לעשות איתו משא ומתן לשלום".

אולמרט הדגיש שהוא "לא נלחם נגד תוכנית השלום של הממשל האמריקני, אני הצעתי תוכנית משלי שעליה אמר אבו מאזן שהיינו 'ככה קרובים לשלום'. אז אני תומך בתוכנית שלי, אבל לא הולך להיאבק בתוכנית האמריקנית". הוא הוסיף כי "טראמפ הוא ידיד גדול של ישראל ואני מכבד אותו".

ראש הממשלה לשעבר הוסיף: "כשהיינו קרובים להסכם אני נאלצתי להתפטר מתפקידי. אבו מאזן אמר, וגם מי שהייתה אז שרת החוץ האמריקנית, שבכירי ממשלת ישראל אמרו לו 'לא לחתום על הסכם שלום עם אולמרט'. הוא עשה שטות שהוא נתן אז תשובה שלילית, ואני חושב שהוא יודע את זה".

אולמרט תקף את המדיניות של ראש הממשלה בנימין נתניהו ואמר: "מה שעושה ראש הממשלה זה משום שהוא לא רוצה שלום. מי שמתנגד לתוכנית טראמפ הוא בנימין נתניהו כי הוא לא מוכן לקבל את התוכנית במתווה שלה, הוא היה יכול להעביר בכנסת החלטה שהייתה מקבלת תמיכה – שהוא תומך בתוכנית שתי מדינות לשני עמים – אבל כל השותפים שלו מתנגדים. לכן, מה שהוא ניסה לעשות זה מחטף של איזשהו סיפוח חד-צדדי, דבר שאפילו האמריקנים אומרים לו עד כאן".

עוד אמר ראש הממשלה לשעבר: "אני לא בא לעמוד לצידו או נגדו, אלא אני נפגש עם אדם שהוא שכן שלי, הוא חי כאן. הוא הפרטנר שלנו. חשוב להגיד את זה וליצור רושם ברור שאנחנו מעדיפים אותו, והוא מי שאומר שהוא מתנגד לטרור ורוצה לעשות שלום עם ישראל. לא בכל תנאי, והוא לא מוכן לקבל כל תכתיב, אבל הוא מוכן לעשות שלום. אין סיבה בעולם שלא אפגוש אותו, בדיוק שמו שכל אחד מאנשי הציבור שלנו נפגש עם אנשים שיש להם אפשרות להשפיע".

בתוך כך, שולה זקן שכיהנה בעבר כראש לשכתו של אולמרט, תקפה הבוקר בחריפות את ראש הממשלה לשעבר, ואמרה: "לא רוצה שאולמרט ינהל את העניינים המדיניים של ישראל, מי שם אותו?".

בראיון 'לגלי ישראל' האשימה זקן, "אתם התקשורת אשמים כי אתם שמים אותו במפה". זקן המשיכה לתקוף ואמרה: "אתה רוצה לנסוע? סע לאן שאתה רוצה, אבל מטעם מי הוא מנהל שיחות? אתה אפילו לא הבעת חרטה? את מי אתה מייצג? אני לא רוצה שהוא ייצג אותי. שישאר שם, אצל אבו מאזן, זה בדיוק המקום שלו, הוא מתאים לשם. הוא רצה למכור את ירושלים בגלל החקירות. למה? כי אתה יודע שבלי הרשימה המשותפת אין לכם מפלגה? באיזה כובע אולמרט פועל? בכובע עבריין? בכובע מושחת? ביבי שלח אותו? כשהוא יושב באולפני טלוויזיה ונותנים לו לדבר, ולהכפיש ולטנף, מי הוא בכלל? שלא ינהל אותנו, הוא לא מייצג אותנו. אף אחד במדינת ישראל לא רוצה אותו".

‏"מה שמניע עכשיו את אולמרט זו הקנאה והשנאה לביבי", תקפה ראש הלשכה לשעבר במהלך הריאיון. "אני מתפלאת על היועצים שלו שלא אומרים לו: 'תוריד את הראש, לך תטייל בעולם, תהנה מהנכדים. אתה בריא, בשונה מהתמונה המפורסמת בכלא, שאני ישר ידעתי שזה בלוף, אני הרי מכירה אותו. רד לנו מהווריד. אנחנו לא רוצים אותך בדלת האחורית. רצה לתת לו הכל, אבו מאזן לא רצה. רד לנו מהווריד".

10 תגובות

אולמרט הגנב אתה הראש ממשלה היחידי שאבו מאזן רוצה לנהל איתו משא ומתן . ומה לעדות לך מר גנב שאתה יחידי במערכה . טיפש

לא הבנתי אותו אני הייתי מתבייש להביע דעה המבין יבין

צודקת גברת שולה זקן צריך אפילו לא להתיחס אליו לא על גנבות אלה על ערבות ההדדית שאין לא ולא הכרת הטוב

גברת שולה את צודקת מי ששם אותו אותו חבורת מוסקטרים גנץ .אשכנזי.ובוגי.והמפקד סמל יאיר היהיר לפיד

ניר חפץ הרי בוגד.
ושולה זקן אינה בוגדת?
מי היא בכלל.
אולמרט כבר נוקה מעוון בניגוד לביבי העבריין הנמלט – על חשבון הציבור!!

אולמרט חולה נפש מטורלל, זה בכלל חוקי מה שהוא עושה?

בס"ד, זיקני עם הארץ ככל שמזקינים דעתם מיטפשת עליהם.

עבר זמנך, שחרר את מדינת ישראל. אל תדאג, גם יומו של אבו מאזן קרוב. לא נראה שהוא יחיה עוד הרבה זמן

השתגע לגמרי!!!!

זה בדיוק מה שטראמפ אמר וביבי הסכים עם זה.

Comments are closed.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן