צילום: צילום: נועם רבקין פנטון / פלאש 90     

לאחר ההכפשות נגד עוצמה יהודית: בן גביר תובע את רעייתו של השר בנט

אחרי שפרסמה פוסטים נגד עוצמה יהודית, עו"ד איתמר בן גביר הגיש הבוקר לביהמ"ש כתב תביעה על סך רבע מליון שקלים נגד גילת בנט רעייתו של השר נפתלי בנט. בן גביר: "אנשי ימינה חייבים להפנים שלא מנצחים בחירות על ידי הכפשות והטלת רפש"
 • "הן בכו מכאבי בטן, אני בכיתי כי לא היתה להן אמא"

  תוכן מקודם

 • חוגי סת"ם ולימודים מקצועיים וכל מה שהבן שלך ירצה כדי לשבת וללמוד לימודי קודש ברמה הגבוהה ביותר. לחץ כאן לפרטים נוספים >>>

  תוכן מקודם

 • שבט אחים גם יחד- הגיבוש. האווירה. החוויה. הרישום החל לקריית החינוך בכפר סטרין. הרשמו עכשיו >>>

  תוכן מקודם

 • צפו: הבקשה המצמררת של ילד CP

  תוכן מקודם

יו"ר רשימת עוצמה יהודית, עו"ד איתמר בן גביר, הגיש הבוקר (שני) לבית משפט השלום בירושלים כתב תביעה על סך רבע מליון שקלים נגד אשתו של יו"ר ימינה נפתלי בנט, הגב' גילת בנט.

כזכור, בפוסט שפירסמה מעט לאחר סגירת הרשימות לכנסת, טענה בנט כי אנשי עוצמה יהודית פרצו אליה הביתה וכינתה אותם "טרוריסטים". בתגובה לדברים הגיש בן גביר תביעת דיבה נגד בנט. בכתב התביעה נכתב: "אין ספק שכוונת הנתבעת הייתה לפגוע בכבודם של התובעים, במשרתו של התובע, במשלח ידו או במקצועו של התובע, וביחס הציבור לתובעים, שכן יש בפרסום דברים אלה כדי לגרום לקורא הסביר לראות את התובעים בעין שלילית בלשון המעטה".

עו"ד איתמר בן גביר אומר הבוקר: "הגיעו מים עד נפש. אם הזוג בנט חושבים שבמסגרת ההתנשאות שלהם על מצביעי עוצמה יהודית ועל גוונים שונים של הציבור הם יוכלו גם לשקר, להכפיש ולהוציא דיבתם של אנשי עוצמה יהודית רעה – הם טועים ובגדול. עבר כמעט חודש מאז פרסום הפוסט השקרי של גילת בנט ולא שמענו ממנה גרם התנצלות".

עוד אומר בן גביר: "התביעה שמוגשת הבוקר נגד בנט לבית המשפט מייצגת גם את עשרות אלפי מצביעי ותומכי המפלגה שבנט הכפישה אותם. אנשי ימינה חייבים להפנים שלא מנצחים בחירות על ידי הכפשות והטלת רפש ושאם זו הדרך בה ינקטו, הם ישלמו".

כתבות קשורות

7 תגובות

 1. סוף סוף יש אדם שמצפצף על מנדבליט!!! חושב שהוא שליח ה'.מי שמך לשר ושופט עלינו? הוא מחליט יותר משר המשפטים? למה כי הוא שמאלני?!

 2. בן גבירתבין כבר שאם תתחבר לימין רק תרוויח עוד ישמעו אותך תקבל תפקיד.וכך שאתה לבד אין סיכוי.אתה רוצה שהערבים ישלטו בארץ?!בתורה כתוב האחדות זה כוח.השמאל והערבי מתאחד.ומה איתנו.הם גם באים לגור בתקופה זו ב-ם.כך לשומת ליבך!

 3. מצער מאד שבמקום להוסיף קולות לימין .מאבדים זמן יקר על כבוד.והערבים חוגגים שאנו מפולגים.מה עם צער השכינה!?

 4. למה בן גביר צריך לוותר
  למה
  למה שלא ייותרו כל נצד הימני
  למה הוא לא צורף לליכוד לשס לאגודה
  אם איתמר לא רץ אין למי להצביע
  ממילא התוצאה תהיה אותו דבר

סגור לתגובות.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן