livier Fitoussi/Flash90

נתניהו: "ש"ס ויהדות התורה נשבעים בנקיטת חפץ שהם עם הליכוד" • צפו

ראש הממשלה הביע ביטחון שהחרדים נאמנים לו: "ש"ס ויהדות התורה נשבעים בנקיטת חפץ ואומרים, אנחנו נשארים עם נתניהו והליכוד". הודה שמינה את בנט בכדי למנוע חבירה לגנץ: "כמעט היה להם ממשלה, עשיתי מהלך מהיר ומיניתי שר הביטחון"

 • מצממר: ישמח האב ביוצאי חלציו בגן עדן

  תוכן מקודם

 • כשלבן שלך יהיה טוב, לך תהיה נחת: הרישום בישיבה שמשנה חיים בעיצומו!

  תוכן מקודם

 • "מה יותר שורף מכימותרפיה?" אב חולה במונולוג מצמרר

  תוכן מקודם

 • למה להעיב על רגעי האושר?

  תוכן מקודם

ראש הממשלה בנימין נתניהו הביע היום (שני) ביטחון כי המפלגות החרדיות יישארו נאמנים לו ואמר כי, "באים מש"ס ונשבעים בנקיטת חפץ שאנחנו עם נתניהו והליכוד, באים מיהדות התורה ונשבעים בנקיטת חפץ שאנחנו עם נתניהו והליכוד". בנוסף, בכנס בחירות בבקעת הירדן הודה לראשונה נתניהו בקולו כי מינה את בנט לשר הביטחון בכדי למנוע ממנו לחבור לממשלה בראשות כחול לבן.

"אין לגנץ ממשלה בלי אחמד טיבי, אז הם אומרים, החלק המיני, הנדל, ש'אנחנו נמצא מתוך הקואליציה', באים מש"ס ונשבעים בנקיטת חפץ שאנחנו עם נתניהו והליכוד, באים מיהדות התורה ונשבעים בנקיטת חפץ שאנחנו עם נתניהו והליכוד. אבל הוא אומר שיש להם משהו, מה זה המשהו אחר? אנחנו נעשה ממשלה שיש בה יותר חברי כנסת יהודיים מהצד השני, זאת אומרת שיעברו שלושה או ארבע מהצד שלנו לצד השני".

"למי הם מתכוונים? מה, אתה באמת לא יודעים?", שואל נתניהו את הקהל ואחד עונה לו "בנט", נתניהו משיב: "אתה אמרת". לדבריו, "הן חושבים שיעברו, הם התכוננו, הם כמעט עשו את זה, אמר גנץ 'כמעט היה לי את זה, כמעט העברנו', טוב, אני חשבתי שכדאי לעשות איזה מהלך מהיר – מיניתי שר ביטחון. אני מספר לכם את האמת כהווייתה", אמר נתניהו והאשים את חברי הימין החדש כי הם עשויים לחבור לכחול לבן.

בכנס הערב בבית שאן אמר נתניהו דברים דומים, אך העריך כי הבית היהודי לא יצטרפו למהלך: "ההאזורים וההנדלים (החלק הימני בכחול לבן, יועז הנדל וצבי האזור) אומרים שיש להם מישהו, מי נשאר?", שואל נתניהו הקלה ונענה בקירות "בנט", הוא מגיב: "אתם אמרתם. אבל גם אם היו רוצים לקחת, אני לא מאמין שהרב רפי פרץ ושרה בק ילכו, אבל נניח חצי ילכו, זה לא מספיק, אין לגנץ ממשלה בלי אחמד טיבי".

כזכור, גורמים בליכוד תקפו אתמול את בנט ואמרו כי, "האמירות שלו רק מסכנות את החלת הריבונות שראש הממשלה נתניהו מקדם בתיאום ובהסכמה עם האמריקאים. בזמן שבנט מנהל שיחות צד עם בני גנץ שיהיה תלוי באחמד טיבי, מלאכת המיפוי כבר בעיצומה והחלת הריבונות תושלם תוך זמן קצר".

נתניהו שב בכנסים הערב על טענתו אותה הוא מציג בכל עת כי, "התקשורת מסתירה עובדה פשוטה – אין לגנץ ממשלה בלי טיבי. ברגע שהציבור מבין את זה, אנחנו מנצחים. אנחנו צריכים עוד 2-3 מנדטים ויש לנו ממשלה. המנדטים האלה נמצאים בבית, הם לא הלכו להצביע בבחירות האחרונות. אם הם יוצאים להצביע – יש ממשלת ימין. לא היו בחירות חשובות כאלה, עם הזדמנות כזאת וחשש להחמצה כזאת של הזדמנות היסטורית".

7 תגובות

אני חושב שנתניהו אומר את זה כדי לחשק את החרדים ולעשות מזה דבר ערכי שהחרדים לא יוכלו לזוז מזה אבל לעניות דעתי הח"כים החרדים צריכים להגיד שעם כל הכבוד לא נשבענו וזה שקר שנתניהו המציא

ג ד ו ל פשוט גאון

מדהים איך שמוציא מאנשים בדיוק מה שהוא רוצה לומר מבלי שיאמר אותו בעצמו.

אל תאמינו ,זה עוד ספין הח"כים שלנו לא יעשו כזה דבר ,
ועוד לכופר מלוכלך כביבי

לאלי הכופר . למה אתה לא אומר על גנץ ויהיר ואיווט כופרים ? כי אתה בעצמך כופר ערב רב

החוטף מכיר בכך שאנו שבוייו.
ופדויי ה' ישובון.

ביבי לא יכול להקים ממשלה ללא טיבי.
בחירה בביבי = בחירה בחמאס חזק וישראל מרוסקת!

Comments are closed.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן