צילום: דוד כהן

נתניהו על הוונדליזם בגוש חלב: "איננו מוכנים לקבל התקפות על אזרחינו"

ראש הממשלה גינה את פשע השנאה ביישוב גוש חלב שם נוקבו צמיגים ורוססו כתובות נאצה: "אנחנו נמצא את מפירי החוק ונמצה עימם את הדין". גנץ: "מעשה גזעני ומזעזע הבוקר בגוש חלב. סומך על רשויות אכיפת החוק שימצאו את העבריינים וימצו איתם את הדין"

 • טעים להתחדש - שוקו תנובה באריזה חדשה! שוקו תנובה הטעים שכולנו מכירים, באריזה ומתכון חדשים!

  תוכן מקודם

 • ספר התורה של מרן רבי חיים קנייבסקי יכול להיות שלך. ההגרלה מחר!

  תוכן מקודם

 • כופר נפש לכפר על נפשותינו לפני ד'

  תוכן מקודם

 • "אני הייתי שם" העולם יתחלק ל-2 אלו שהיו איתי יחד בזוועה ואלה שלא

  תוכן מקודם


צפו: תיעוד מהוונדליזם. צילום: דוד כהן, פלאש 90

ראש הממשלה בנימין נתניהו הגיב לפשע השנאה הבוקר ביישוב גוש חלב (ג'יש) שבצפון שם נוקבו צמיגי עשרות מכוניות ועל שני מבנים רוססו כתובות נאצה: "אני מגנה בתוקף את כתובות הנאצה והשחתת הרכוש בכפר ג׳ש הלילה. אנחנו נמצא את מפירי החוק ונמצה עימם את הדין. איננו מוכנים לקבל התקפות כלשהן על אזרחינו", מסר נתניהו.

יו"ר כחול לבן ח"כ בני גנץ התייחס לאירוע וציטט את הראי"ה קוק שאמר כי, "אהבת הבריות צריכה להיות חיה בלב ובנשמה, אהבת כל האדם ביחוד". גנץ הוסיף כי, "מעשה גזעני ומזעזע הבוקר בגוש חלב. סומך על רשויות אכיפת החוק שימצאו את העבריינים וימצו איתם את הדין".

כזכור, ביישוב גוש חלב (ג'יש) שמצפון לצפת נוקבו הלילה צמיגי עשרות מכוניות. על שני מבנים רוססו כתובות נאצה "יהודים להתעורר" ו"להפסיק להתבולל". כוחות שוטרים גדולים הגיעו לכפר ופתחו בחקירה. טרם נעצרו חשודים. ממשטרת ישראל נמסר בתגובה: "משטרת ישראל רואה בחומרה ומוקיעה כל פשעי שנאה לאומנית ותפעיל את כל האמצעים שברשותה בשילוב גורמים נוספים, לאיתור זהות החשודים ולהבאתם לדין".

ראש המועצה אליאס אמר 'וואלה': "לא מבין למה מגיעים אלינו כבר בפעם השלישית, כנראה מישהו רוצה לחבל ביחסים הטובים שלנו עם שכנינו, זה לא יצליח לו, אבל זה כן גורם לנו לכאב עמוק ולעוגמת נפש. אני מבקש מכוחות הביטחון שיתפסו כבר את הפורעים. אומרים שמי שעושה את זה הם מהשוליים של השוליים, אבל בכל זאת הם מצליחים לפגוע בחיים התקינים. מדובר בחבורה של בודדים שכנראה שהה זמן ממושך ביישוב".

יו"ר הרשימה המשותפת ח"כ איימן עודה אמר בתגובה: "פשע שנאה מתועב ובוקר קשה לחברה הערבית וכל מי שמאמין בשוויון ודמוקרטיה. במשך שבועות נתניהו שולח לנו מסר אחד – אתם לא רצויים. היום אנחנו רואים את התוצאות. מהימין הגזעני אין לנו ציפיות. השאלה היא האם מי שמתיימר להיות אלטרנטיבה ימשיך לשתוק אל מול ההסתה והאלימות המשתוללות נגד האזרחים הערבים".

ח״כ ג׳אבר עסאקלה מהכפר בו אירע התקרית אמר כי, "טרור בחסות המדינה, זו הגדרה הנכונה ביותר לפעולות התג מחיר שתופסות תאוצה יחד עם הקצנת השיח הגזעני במדינה וההתעלמות הגוברת מהאוכלוסיה הערבית בקרב ממשלת ישראל ושריה. נחכה לתגובות מצידם של נביאי האלטרנטיבה, בינתיים האזרח הערבי המתוסכל יכול רק לקוות שבשנת 2020 לא יישבר עוד שיא שלילי של בריונות הממסד וזרועותיו".

צילומים: דוד כהן, פלאש 90

7 תגובות

צמיד ביבי "עוכר ישראל" יוצא נגד הדת.
חרדים אמיתיים! מתי תבינו?

תמיד ביבי "עוכר ישראל" יוצא נגד הדת.
חרדים אמיתיים! מתי תשכילו ותבינו?

פרובוקציה פנימית עלובה
שיך לפעילי המפלגות הערביות
והעיקר שערבים דפקו את הדרוזים וגם את היהודים

שנאה?
למי???
כל הארץ מרוססת ב"כתובות שנאה" כאלה – כיאה לישראל המתורבתת.

גנץ הרמאי תסיים בבקשה את הפיסקה של הראי"ה קוק לא רק מה שנוח לך!!!

בהכל אשם גנץ הגנב והגיזען ויד עם יהיר הרשע ואיכווט הגועל נפש .

יהודי נשאר יהודי!

Comments are closed.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן