צילום: פלאש 90

נתניהו על פגישת אולמרט-אבו מאזן: "נקודת שפל בהיסטוריה של ישראל"

ראש הממשלה על פגישת ראש הממשלה לשעבר עם יו"ר הרשות הפלסטינית: "זו נקודת שפל, בושה וחרפה, זה דבר בלתי נתפס". דני דנון: "אולמרט נותן רוח גבית לטרור המדיני". השר לוין אמר: "אהוד אולמרט איבד כבר מזמן כל כבוד עצמי וכל שיקול דעת הגיוני"

ראש הממשלה בנימין נתניהו התייחס הערב (שלישי) למסיבת העיתונאים המשותפת של יו"ר הרשות הפלסטינית אבו מאזן עם ראש ממשלה לשעבר אהוד אולמרט ואמר כי, "זו נקודת שפל, בושה וחרפה". בראיון ל'ערוץ 20' הוסיף כי, "אחרי שלוש שנים שפעלתי אצל טראמפ כדי להביא לתוכנית המאה שהיא מכירה בריבונות ישראל בכל היישובים, הולך ראש ממשלה לשעבר לאבו מאזן כדי להילחם בתוכנית. זה דבר בלתי נתפס"

‫בציוץ בטוויטר הוסיף נתניהו כי, "לגנץ אין ממשלה בלי אחמד טיבי, ואחמד טיבי יעשה כל מה שיגיד לו אבו מאזן שנפגש עכשיו עם יועצו וחברו הקרוב של גנץ – אהוד אולמרט. זוהי נקודת שפל בהיסטוריה של מדינת ישראל. גנץ נכנע לכל תכתיב של הרשימה המשותפת – הוא לא יכול להיות ראש ממשלת ישראל"‬.

שגריר ישראל לאו"ם, דני דנון, אמר בתגובה על הצהרת אולמרט-אבו מאזן בשולי הדיון במועצת הביטחון: "דווקא ביום שבו אבו מאזן נכשל בניסיון שלו להוביל מהלך מדיני באו״ם נגד מדינת ישראל, בוחר אולמרט לתת רוח גבית לטרור המדיני של הפלסטינים". דנון הוסיף: "זו פגיעה לא רק בישראל אלא גם בארה״ב שהציגה תוכנית חשובה לשלום במזרח התיכון".

השר יריב לוין אמר: "מפחיד. מפחיד לחשוב שאהוד אולמרט היה ראש ממשלה. מפחיד לדעת מה הוא נתן אז לאבו מאזן – את העיר העתיקה, אזרחות להמוני פלסטינים שיוכנסו לישראל ומה עוד? אהוד אולמרט איבד כבר מזמן כל כבוד עצמי וכל שיקול דעת הגיוני. וכן, הוא תומך בגנץ. מפחיד לחשוב שנתעורר למחרת הבחירות עם מהדורה חדשה של אולמרט – בני גנץ".

מימינה בתגובה לפגישת אולמרט אבו-מאזן: "העבריין המורשע אולמרט, יועצו של גנץ, שכבר הסכים לוותר על הכותל, מכשיר היום את הקרקע למו"מ העתידי שינהל גנץ להקמת מדינת טרור פלסטינית. רק ימינה חזקה תביא להקמת ממשלת ימין, תדאג להחלת ריבונות ותמנע הקמת מדינת טרור פלסטינית שבירתה אבו דיס שבירושלים".

בשבוע שעבר פנה נתניהו פנה ליו"ר כחול לבן בני גנץ בבקשה שימנע את הפגישה: "תגיד ליועץ שלך ולחבר שלך אולמרט, במקום ללכת להפגש עם אבו מאזן – להפסיק את ההסתה". בנוסף פנתה מפלגת הליכוד בבקשה ליו"ר כחול לבן, בה הוא התבקש להבהיר "לחברו ויועצו הקרוב, אהוד אולמרט, שזה לא הזמן להיפגש עם יו"ר הרשות הפלסטינית אבו מאזן כדי לפעול נגד 'תוכנית המאה'", כי "בעת הזאת צריך להתייצב לצידו של הנשיא דונלד טראמפ ולצד האינטרס הלאומי של מדינת ישראל – ולא לצד מי שמסית ומעודד טרור נגד חיילינו".

7 תגובות

למי שאין יראת שמיים, יכול למכור בשניה את ישראל בישביל אינטרסים.

תזכורת הסטורית קטנה
כשהמערך שלט כאן , לדבר עם אש"ף היה עבירה פלילית ובגין מהליכוד שינה את החוק,
עד לפני כמה שנים לא דיברו עם החמאס – וביבי הלך ופרץ את הענין וכל הזמן מגיע להידברות והבנות עם החמאס ,
ואחר כך כדרכו בקודש מאשים אחרים בעזות מצח שאין כמותה.

הצעת חוק
המדינה תדאג לתעסוקה הולמת ראש ממשלה לשעבר שמשעמם לו

אולמרט פשוט תת רמה.
הוא תמיד היה כזה? או שמשהו השתבש לו במח באיזה שהוא שלב?!

אולמרט מזמן לא רלוונטי אומלל ובוגד אגב מספר חברים אישיים שהיו לו בתור ראש עיר סיפרו כי מאז שנהיה ראש ממשלה ניתק את הקשר איתם ועשה עצמו כאילו מעולם לא הכירם וזה אחרי 20 שנות חברות אומר הכל על החלאה.

ותחנף הארץ בדמים

השפל ההיסטורי הוא :
גרירת מדינה לבחירות אין סופיות – אך ורק כדי לחמוק מהעמדה לדין!

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן