נתניהו בראיון: "אנחנו מכינים לחמאס את הפתעת חייו" • צפו

ראש הממשלה בראיון ל'ערוץ 20' על המצב בדרום: "אנחנו מכינים לחמאס את הפתעת חייו, אם הם לא יתעשתו ויפסיקו גם את הבלונים, זה רק שאלה של זמן שנפעל". נתניהו התגאה במתווה הכותל: "גם הסטטוס קוו משתנה בהדרגה כי הוא מתאים את עצמו לחיים"


צפו בנתניהו מאיים על חמאס. צילום: ערוץ 20

ראש הממשלה בנימין נתניהו התייחס הערב בראיון ל'ערוץ 20' למצב הביטחוני בדרום ואמר כי, "אנחנו פועלים כל הזמן, אני לא נותן לאיראן להתבסס בסוריה, אני הנחתי כבר על מאות תקיפות שלנו נגד איראן שם, אנחנו פועלים מול החמאס והג'יהאד האיסלאמי בעזה, אני מזכיר לך שרק לפני כמה שבועות חיסלנו את המנהיג של הג'יהאד האיסלאמי בעזה".

"אנחנו מכינים הפתעות, אני לא אומר את זה סתם, אני גם אומר לך כראש ממשלה שאני לא ממהר לרוץ לעשות מלחמות, לנפח את החזה ולהכות בתופים ולחצרץ בחצוצרות, אנחנו מכינים לחמאס את הפתעת חייו, אם הם לא יתעשתו, לא רק ברקטות, את זה אנחנו מורידים להם, אבל אם הם לא יתעשתו ויפסיקו גם את הבלונים, זה רק שאלה של זמן שנפעיל את ההפתעה הזאת, אני לא אחשוף אותה כאן, אבל היא שונה מכל מה שהיה".

ראש הממשלה נשאל האם זה משהו שיכול להיות קרוב והשיב כי, "זה תלוי בהם, אני בטח לא אתאים את זה לשאלה של בחירות, זה בכלל לא מענייני, לפני שאני שולח את החיילים שלנו, את הבנים שלל ואת הבנים שלי, ואת הבנים והבנות שלנו לתוך מטחי האש והקרב, אני רוצה למצות את כל האפשרויות, אבל אם אין ברירה אז זה יהיה".

בראיון שכלל גם שאלות מהצופים נשאל נתניהו על ידי בחור חרדי מה דעתו על ההסתה נגד המגזר, אך ראש הממשלה השיב באופן כללי על הגזענות ואמר כי, "אני חושב שאנחנו עם אחד, אני לא סתם אומר את זה, אני באתי מפגישה עם אחינו מהעדה האתיופית שפתחנו בית כנסת בבית שאן עבורם, ואני ממש גאה כי זה תמצית הציונות, אני אפשרי גיור עם השר נאמן זיכרונו לברכה, גיור שהיה אף פעם ועשינו את זה".

נתניהו התייחס גם לרפורמים ואמר כי, "יש לי פתרון לכותל עם רחבת הכותל הדרומי ועשינו את זה". המראיין בוז גולן ציין כי יש לזה לא מעט התנגדות למתווה הכותל והרפורמים בכלל לא מגיעים לשם, ונתניהו השיב כי, "אני אומר לך, שום דבר לא פשוט, אבל השיטה היא לשמור על הסטטוס קוו, אבל צריך להכיר בזה שגם הסטטוס קוו משתנה בהדרגה כי הוא מתאים את עצמו לחיים, אני חושב שעם ישראל במצב יוצא מן הכלל".

נתניהו שב וטען בראיון כי הימין החדש עשוי להצטרף לממשלה בראשות גנץ: "לצערי, כששואלים אותם מה תעשו, שאלו את את איילת שקד מה תעשי? היא אמרה ש'אנחנו נמליץ על נתניהו', אבל זה לא מה ששאלו אותה, שאלו אותה האם אתם יכולים להצטרף לבני גנץ, והם לא הכחישו את זה. אתם מקבלים קולות מהימין, מה פתאום אתם בכלל שוקלים להעביר את זה לממשלת השמאל של גנץ עם מר"צ ופרץ שנשענת על טיבי".

ראש הממשלה תקף בראיון את יו"ר ישראל ביתנו ח"כ אביגדור ליברמן ואמר כי, "הסיבה שאנחנו בבחירות עכשיו בפעם השלישית זה משום שליברמן כפה את זה עלינו, ליברמן לקח קולות של הימין, קולות דל אנשים דוברי רוסית בארץ והעביר את זה, הוא מנה ממני להקים פעמיים ממשלת ימין, הוא כבר מצהיר על כך לפחות באופן רשמי – אתה מצביע לליברמן, אתה מצביע לממשלה עם טיבי".

צפו בראיון המלא, באדיבות ערוץ 20.

דובר חמאס עבד אלטיף א-קנוע הגיב לדברי ראש הממשלה, ואמר שאיומי נתניהו החוזרים ונשנים מוכיחים את עומק המשבר הפנימי בישראל. לדבריו, האיומים הם חלק ממסע הבחירות והם אינם מפחידים את הפלסטינים. בתוך כך, דובר צה"ל הודיע הערב כי זוהה שיגור אחד משטח רצועת עזה לשטח ישראל. כתוצאה מהשיגור הופעלה התרעה ביישומון ובשטח פתוח בלבד.

8 תגובות

אולי בשביל הקמפיין הוא יעשה הפעם באמת פעולה ולא יסתפק רק בהצרה לוחמנית לתקשורת כדרכו מימים ימימה,
אבל אין לצפות.

ההפתעה הכואבת תיפול על החמאס ביום ראשון הקרוב מיד אחרי החלת הריבונות…….

בכל מה שנוגע לחמאס
אני לא מאמין למילה אחת של ביבי
היה לו מספיק הזדמנויות לפעול
אם היה לו אומץ
אני גם בטוח שבתור איש שיווק
ביבי יכול לשווק סוסיתא כמו מרצדס

זה כבר לא ממש "הפתעה" כשאתה מודיע ע"כ מראש.

ביבי ראש הממשלה הכושל בתולדות העמים.
שהפקיר טוטאלית את ביטחון אזרחי ישראל.
משקר שוב – לא להתרגש.
ואף אם הפעם זה באמת זאב :
הרי שמצפה לנו קמפיין דמים !!

למה לא את כל הראיון? דווקא בהתייחסות על ההסתה נגד המגזר החרדי הפסקתם… מקווה לעדכון עם הראיון המלא

תתביישו לכם! ביבי הוא ימין חזק! אמנם הוא מדבר הרבה ועושה מעט אבל זה עדיף מרק לדבר ולא לעשות כלום!!!

חברים ביבי נמצא למרות הכל כי בורא עולם רוצא כי הוא השליח הכי טוב כרגע עד שהמשיח יקבל רשות להתגלות בע"ה
וגם אחריי הבחירות האלה לא תהיה ממשלה

Comments are closed.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו