Share on whatsapp

בנט: "בשום מצב לא אכנס לממשלת שמאל אנטי-דתית של גנץ ולפיד"

בהשקת הקמפיין של מפלגת 'ימינה' אמר שר הבטחון: "בשום מצב לא אכנס לממשלת שמאל אנטי דתית של גנץ ולפיד שרוצים לפגוע בכל מה שאנחנו מאמינים". על הכישלונות: "עברנו שנה קשה, גם אני אחראי לדבר הזה. כשטועים צריך לדעת לתקן"
 • "כלפי חוץ הכל היה רגיל" נערה מ'סמינר בית יעקב'

  תוכן מקודם

 • אם אתה משמח את שלי

  תוכן מקודם

 • "נקרע לי הלב" הפרמדיק שטיפל ברב פרוש ז"ל

  תוכן מקודם

 • ה' לא חייב לי כלום

  תוכן מקודם

שר הביטחון ויו״ר ימינה, נפתלי בנט השיק הערב בכפר המכבייה את קמפיין מפלגתו 'ימינה', בדברים שנשא התייחס בנט לשמועות שמפיצים עליו כי בסופו של יום הוא יחבור לגנץ, ואמר: "כל הזמן מפריכים שקרים ושמועות, שנלך עם גנץ ועם זה ועם זה. זה ברור שנלך לממשלת ימין בראשות נתניהו. בשום מצב לא אכנס לממשלת שמאל אנטי דתית של גנץ ולפיד שרוצים לפגוע בכל מה שאנחנו מאמינים״.

עוד אמר השר בנט כי: ״רק ימינה חזקה תביא ריבונות. אומרים תכף ותכף, ואחרי הבחירות, כמו שחאן אל אחמר יפונה. זה לא כל כך קרה. מה שלא עשו ב-42 שנה, לא יעשו עכשיו. המפלגה היחידה בכנסת ישראל שהיא נגד מדינה פלסטינית ונגד מסירת סנטימטר אדמה של ארץ ישראל לערבים. אנחנו לא מוסרים כלום לערבים. אף אחד לא יטיף לנו על הימניות, על הציונות, על אהבת ארץ ישראל, כולנו פה שירתנו את המדינה".

"יש לנו שר תחבורה מדהים, נמרץ, חכם, ערכי, שהוא לא מתנצל, וחבר. הוא גם חבר קבינט. 3 חברי קבינט יש לימינה. יש לנו שר חינוך מצוין, ויש לנו את מי שבארבע שנים עשתה במערכת המשפט מה שלא עשו 40 שנה. איילת שקד, בצלאל סמוטריץ, מתן כהנא, שירלי פינטו, אופיר סופר, שרה בק, אורית סטרוק, שולי מועלם – זה ימינה.

בהמשך נאומו התייחס שר הבטחון לקשיים שחווה בפיצול הציונות הדתית, "עברנו שנה קשה, גם אני או בעיקר אני אחראי לדבר הזה. כשטועים צריך לדעת לתקן. כולנו למדנו, והתבגרנו. בשוליים יש לנו חילוקי דעות, האם גיור צריך להיות ככה או אחרת – אז בסדר, נסכים לא להסכים. אבל אנחנו מסכימים שהדרך שלנו מבוססת על אהבת ארץ ישראל, עם ישראל, תורת ישראל, ואנחנו גאים בזה. יש המון אהדה אבל עם אהדה לא הולכים למכולת. אנחנו הולכים ל-4 שנים שבהן אם ימינה תהיה חזקה נחיל ריבונות על כלל יהודה ושומרון".

"אם נהיה חלשים, המפה בתכנית המאה היא של מדינה פלסטינית. זו תכנית עם סכנות ענקיות אבל גם הזדמנות ענקית. המטרה של מחוללי התכנית היא 2 מדינות ל-2 עמים. בלי ימינה חזקה תקום מדינת טרור פלסטינית שבירתה ירושלים, רק אנחנו נעצור את זה".

גם ח"כ איילת שקד נשאה דברים ואמרה: " השנה האחרונה קשה לכולנו. שלוש מערכות בחירות התישו את כוחנו. ההתבוססות בבוץ לאורך החודשים האחרונים לא הוסיפו לנו כוח. אבל, אסור לנו להתעייף, פשוט אסור. זו פריבילגיה שפשוט אין לנו. דברים גדולים מדי עומדים על הפרק מכדי שנתעייף מלהילחם, מלהיות אמיצים ומלנצח".

"הרשימה הערבית המשותפת, לוטשת עיניים לימין העייף, מצפה להגדיל את מספר השיא של 13 החכים שלה על חשבוננו. לאפשר לה אחיזה חזקה יותר בגרונה של כחול לבן המשוועת להקים ממשלה בכל מחיר. אני פונה אליכם, השגרירים שלנו בכל הארץ, הסבירו לציבור, אסור לנו להגיע למצב שהרשימה המשותפת גדולה פי שתיים מהרשימה של הציונות הדתית".

עוד אמרה שקד: "גם השמאל הישראלי בונה על העייפות של הימין האידאולוגי. ימינה קטנה טובה להם ולרצון העז שלהם למשוך את תכנית המאה לכיוון של הקמת מדינת פלסטין בלב לבה של ארץ ישראל שלנו. לרצון שלהם להמשיך את שלטון הפקידים, להחזיר את הכלכלה הישראלית לימי מפא"י".

הגאון רבי חיים דרוקמן מרבני הציונות הדתית השתתף אף הוא בכנס ימינה ואמר, "באתי לכאן לומר שזו מצווה גדולה לעשות הכל על מנת שרשימת ימינה שהיא רשימת הציונות הדתית האחת והיחידה תהיה לה נציגות גדולה בכנסת ובממשלה, בעלת השפעה מרובה. התורה שלנו תורה שלמה של מצוות של בן אדם למקום ומצוות של בן אדם לעמו לארצו ומדינתו. כל אלו חשובים לנו ביותר ואנו חייבים להשפיע על מנת שנתקדם ולא חלילה אחרת".

עוד הוסיף הרב דרוקמן ואמר "אני מבקש להזכיר לכם שלפני 7 שנים רשימת הציונות הדתית קבלה 12 נציגים בכנסת. אין שום סיבה שעכשיו יהיה פחות. להפך. אין ספק שהפוטנציאל להצביע עבור הציונות הדתית הוא אדיר ואין כל סיבה שיצביעו עבור רשימות אחרות. אני חוזר ואומר לכם שאנו צריכים לעשות הכל כדי שיותר ויותר אנשים שהם שייכים לציבור שלנו ולאידאלים שלו יצביע ימינה. כדי שהמדינה תתקדם בכיוון האמתי צריך שתהיה נציגות חזקה של רשימת ימינה".

כתבות קשורות

הרב יוסף חיים אוהב ציון • מעלת יום ט"ו באב
מתנגדי חיסונים מפגינים מול ביתו של בנט; המשטרה עצרה חמישה מפגינים
סיום מסכת אלו מציאות בתלמוד תורה בעלזא בית שמש
ט"ו באב: מרן שר התורה בחן אתרוג כמנהג אביו מרן ה'סטייפלער' זי"ע • גלריה
בסמוך ליישוב אביתר: עשרות פלסטינים מתעמתים עם כוחות צה"ל • צפו
יובא לאישור הממשלה בשבוע הבא: כל מה שצריך לדעת על התקנות החדשות
לאחר הסערה בשל מינויו לשר בממשלה: אבידר הודיע כי הוא התחסן נגד הקורונה
בנט ממשיך בריסוק הסטטוס קוו: כך מקדמת הממשלה תחב"צ בשבת
מצנח רחיפה התרסק בגליל התחתון - הטייס נהרג • צפו
ומשפע מצות תפילין • שמחת הבר מצוה לבן המשפיע רבי צבי אלימלך פריזנד
חיזבאללה על התקיפות הישראליות: "הפרה מחדש של ריבונות לבנון"
משרד הבריאות: עלה ל-81 מספר החולים שמצבם מוגדר קשה

4 תגובות

סגור לתגובות.

מה ברצונך לחפש?

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן