נתן אשל הוקלט בשיחה עם איתמר בן גביר אומר כי, "אם הייתה לו ידיעה או תחושה או תובנה שאתה עובר, הוא היה שמח שאתה תבוא ובנט לא". עוד אמר: "הסברתי לביבי, בנט לא ירצה ללכת איתך כי לא תהיה לו את האופציה ללכת עם גנץ"

נתן אשל, מקורבו של ראש הממשלה, טוען כי נתניהו היה שמח שעוצמה יהודית תעבור את אחוז החסימה וימינה לא: "אם הייתה לו ידיעה או תחושה או תובנה שאתה עובר, הוא היה שמח שאתה תבוא ובנט לא", אמר אשל בשיחה עם יו"ר עוצמה יהודית עו"ד בן גביר שהקלטתה דלפה ופרסמה הערב ב'חדשות 12.

אשל שאל את בן גביר: "יש לי שאלה אליך, יקירי. אם היית יודע בוודאות מוחלטת, בוודאות מוחלטת, שאין סיכוי לעבור, האם לא היית מעדיף 'ציפור אחת ביד'"?. בן גביר השיב: "נתן, אנחנו דיברנו על זה אינספור פעמים בפעם הקודמת. שנינו מבינים דבר אחד: אין לו 61 בלעדיי. אין לו. אם אתה אומר לי 'איתמר, תסתכל לי בעיניים, הליכוד מביא הפעם 40 מנדטים, ימינה תביא 10 מנדטים', אז בסדר".

בן גביר טען בשיחה כי, "ביבי יכול להעביר אותי. אם הוא רוצה, הוא יכול להעביר אותי. ברגע שהוא ידבר ויגיד 'יש לי סקרים פנימיים שרואים שאיתמר עולה, גמרנו, המשחק נגמר. הוא יודע שאני יותר ממנו בכל הדברים: אני יותר חסינות ממנו, אני בכלל רוצה חוק צרפתי… הוא יודע את כל הדברים האלה". אשל השיב: "אם הייתה לו ידיעה או תחושה או תובנה שאתה עובר, הוא היה שמח שאתה תבוא ובנט לא"

בן גביר שב וטוען כי ימינה תחשוב לגנץ ואומר כי, "בנט, כולם מאמינים, כל הרחוב מדבר על זה שהוא הולך יום למחרת הבחירות עם גנץ". אשל מסכים איתו ואומר כי, "גם אני חושב את זה, אני בטוח, איתמר. אני גם אמרתי את זה, הסברתי את זה גם לביבי, למה אין סיכוי שבנט ירצה ללכת איתך (ברשימה אחת), כי לא תהיה לו את האופציה ללכת עם גנץ. אני אמרתי את זה גם לביבי, חבל על המאמצים".

מדברי אשל עולה כי ראש הממשלה חושד שיו"ר האיחוד הלאומי השר בצלאל סמוטריץ יחבור לשמאל: "תזכור מה שאני אומר לך, נתן, אם לסמוטריץ' יתנו את הצעצוע הזה, ומבחינתו זה צעצוע שנקרא משרד התחבורה, ולבנט ושקד יתנו ביטחון ומשפטים, אתם יכולים לחלום על זה שהם לא יצטרפו. הם יצטרפו באבוהה יצטרפו", אומר בן גביר ואשל משיב: "לא רק אני חושב כמוך, אלא גם ביבי חושב כמוך".