ביהדות התורה לראשונה פוסלים ישיבה עם ישראל ביתנו: "הבן אדם פשוט לא יציב". לדברי ליצמן: "מסקרים שאנחנו יודעים עליהם, המצב קצת אחרת ממה שמתפרסם וליברמן בירידה ולכן הוא קצת היסטרי. הסקרים יותר טובים עכשיו ממה שמתפרסם"

ביהדות התורה לראשונה פוסלים ישיבת אפשרית בממשלה עם יו"ר ישראל ביתנו ח"כ אביגדור ליברמן המסית בשנה האחרונה נגד המגזר החרדי: "אני אומר, לא נשב איתו", השיב הערב יו"ר יהדות התורה השר יעקב ליצמן לשאלה בנושא בראיון ל'קול ברמה'. עוד הוסיף כי, "מיותר שאני אגיד את זה כי הוא אומר את זה כבר, הבן אדם פשוט לא יציב".

בראיון טען כי בסקרים שלא פורסמו ליברמן בירידה: "מסקרים שאנחנו יודעים עליהם, המצב קצת אחרת ממה שמתפרסם וליברמן בירידה ולכן הוא קצת היסטרי. הסקרים יותר טובים עכשיו ממה שמתפרסם". לדבריו, הוא "מקווה שנתניהו יזכה ויצליח להרכיב ממשלה של 61". עוד הוסיף כי, "אנחנו לא מנהלים שום משא ומתן עם גנץ זה חלומות באסמפמיה של גנץ וליברמן".

הבוקר בראיון ל'וואלה' אמר ליצמן כי "יכול להיות שנגיע למצב שגם עם איווט ליברמן לא נשב". יו"ר יהדות התורה ציין כי "לא יכול להיות שאדם מבזה ומשפיל אותנו ומדבר עלינו כמו האנטישמים הכי גדולים. הוא מדבר כמו אנטישמי ואנחנו צריכים לספוג. התחלנו לענות לו, לא נעבור על סדר היום על מה שהוא עושה לנו. זה דבר כזה, זה שיקול דעת לא לשבת איתו".

עוד הוסיף כי "אני מחכה שליברמן עדיין יהרוג את הנייה, שהוא הבטיח תוך 48 שעות. סימן שהוא יודע לדבר ולפטפט ולא יודע לעשות כלום. אנחנו רואים שהיות שהוא רואה שהוא יורד בסקרים, ואנחנו מדברים שהוא יהיה על 6, אולי פחות, אז יכול להיות שבגלל זה אנחנו רואים שהוא היסטרי ובועט בכל מקום שהוא יכול, אז יכול להיות שבאמת לא נשב איתו".

כזכור, בלשכת שר הבריאות יעקב ליצמן יצאו לאחרונה בתקפה נגד פרופסור לאוניד אידלמן שמועמד מטעם ישראל ביתנו לתפקיד שר הבריאות: "ד”ר אידלמן שרוצה להיות שר בריאות, מהלל את עצמו ואת תפקידיו הרבים אך מסתיר את הנזק שגרם לרפואה ולרופאים בכך שמנע, כיו"ר ההסתדרות הרפואית בישראל, ליישם את תכניתו של השר ליצמן לקצר את שעות העבודה של המתמחים מ-26 שעות ל-16 שעות לכל היותר, במהלך שביתת הרופאים ב-2011".

אנשי ליצמן מוסיפים כי, "אידלמן גם מסתיר מהציבור את דאגתו לעצירים הפלסטינים (מחבלים, ב.ב.) ששבתו רעב ב-2016. כן כן, דוקטור אידלמן "הנאור" הנחה את הרופאים, בניגוד להמלצות מערכת הביטחון, שלא לאפשר הזנה של העצירים – האחראים למעורבות במותם של ישראלים רבים בפיגועים – כדי לשבור את מערכת הבטחון בישראל".

לסיום נמסר מטעמו לשכת שר הבריאות כי, "אידלמן ימשיך להכפיש את מערכת הבריאות המצויינת שלנו, ולספר לנו על קריסת מערכות, ושר הבריאות ליצמן ימשיך לחזק את המערכת, ידאג לרופאים, ימשיך להגדיל את סל התרופות, להוביל רפורמות חשובות לטובת ציבור החולים ואזרחי ישראל".