ביהדות התורה משיבים להמשך הקמפיין האנטישמי של ישראל ביתנו ומציגים את הישגי ליצמן וגפני בשבוע האחרון: "ליברמן, מה שאנחנו עשינו רק בשבוע האחרון אתה לא עשית ב-20 שנה האחרונות". עוד הוסיפו: "תגיד משהו אחד שעשית חוץ משיסוי והסתה"


צפו: הקמפיין האנטישמי של ליברמן

ביהדות התורה מגיבים הבוקר להמשך הקמפיין האנטישמי של ישראל ביתנו ותוקפים בחריפות את יו"ר המפלגה אביגדור ליברמן: "ליברמן, מה שאנחנו עשינו רק בשבוע האחרון אתה לא עשית ב20 שנה האחרונות". במפלגה מציגים "מדגם מייצג" לפעילות ראשי יהדות התורה מתוך הלו”ז של השבוע האחרון.

שר הבריאות ח”כ יעקב ליצמן: "הובלת מערכת הבריאות במאבק למניעת התפשטות נגיף הקורונה. אישור הקמת מרכז חדש למעבדות רפואיות של משרד הבריאות. עיבוד נתוני מעקב אחר יישום רפורמת סימון המזון ברשתות המזון. סיום מוצלח למודל הכוכבים במחלקות הפגים ב2019 בבתי החולים. קידום הקמת מרכז רפואי מורחב בעיר בית שמש. קידום הקמת מפעל לאומי לייצור חיסונים ראשון בישראל. אישור הוועדה המחוזית לתכנון ובניה במחוז דרום להפקדת תוכנית להקמת בית החולים החדש בבאר שבע ע"ש שמעון פרס".

יו"ר ועדת הכספים ח"כ משה גפני: "אישור 87 (!) מוסדות ציבור ועמותות לסעיף 46 בפקודת מס הכנסה, ביניהם גם העמותה של משפחת פרץ לטובת החיילים הנעדרים אורון שאול והדר גולדין. חוק שירותי תשלום והסדרה של תחום כרטיסי האשראי, האפליקציות השונות והארנקים הדיגיטליים בקריאה שניה ושלישית".

עוד מהישגי גפני: "חוק רישוי שירותים שמסדיר באופן מקיף את תחום ייבוא רכב, מוסכים ושמאות רכב בקריאה שניה ושלישית. חוק פקודת התעבורה והארכת הוראת המעבר ברפורמה של ענף מוניות השירות בקריאה שניה ושלישית. תקצוב נופשונים לילדי רווחה ברשויות המקומיות. טיפול בקווים חדשים בתחבורה הציבורית בערים ברחבי הארץ. תקצוב המשך למעונות היום השיקומיים של משרד הרווחה".

"ליברמן (ישראל ביתנו), אולי תספר לציבור מה אתה עשית בשבוע האחרון?", שואלים ביהדות התורה, "יודע מה, לא בשבוע האחרון, תגיד משהו אחד שעשית ב-20 שנה האחרונות לטובת הציבור, חוץ מפוסטים בפייסבוק וראיונות שיסוי והסתה כנגד ציבורים בישראל. אחד?! לא כולל הפרת צו איסור פרסום תוך פגיעה חמורה בביטחון המדינה".

הקמפיין האנטישמי של ישראל ביתנו