צילום: דוברות המשטר

14 רקטות בשעה: נפילות בגן משחקים ובחצר בית בשדרות – אין נפגעים • צפו

חבלני משטרת ישראל טיפלו במהלך השעה האחרונה בכמה זירות בעיר בשדרות, בינהן גן משחקים, בהן נמצאו רסיסים כתוצאה מנפילות ויירוטים. החבלנים אספו את הממצאים להמשך טיפול שלהם. נתניהו שוחח עם ראש עיריית אשקלון וראש עיריית שדרות


צפו: זירת הנפילה בגן משחיקים. צילום: דוברות המשטרה

חבלני משטרת ישראל טיפלו במהלך השעה האחרונה בכמה זירות בעיר בשדרות, בינהן גן משחקים, בהן נמצאו רסיסים כתוצאה מנפילות ויירוטים – כך נמסר מדוברות המשטרה. החבלנים אספו את הממצאים להמשך טיפול שלהם.

דניאל לוי, מתנדב זק״א, שרקטה נפלה בחצר ביתו, אמר כי "הייתי ברחוב כשנשמעה אזעקת צבע אדום, מיד רצתי לממ״ד שם כבר הייתה אשתי ובני בן ה- 12, לאחר כדקה שמעתי פיצוץ חזק, הרגשתי שזה ממש קרוב אלי, יצאנו מהממד אחרי כ- 15 דקות וראיתי את הרקטה בחצר ביתי, התקשרתי למשטרה שהגיעו במהירות למקום ופינו את הרקטה, ברוך השם האירוע הסתיים ללא נפגעים בגוף וגם ללא נזק".

צילומים, דוברות זק"א, דוברות המשטרה

ראש הממשלה בנימין נתניהו שוחח בטלפון עם ראש עיריית אשקלון תומר גלאם וראש עיריית שדרות אלון דוידי. רה"מ נתניהו חיזק את עמידתם האיתנה של תושבי העיר ועידכן את ראשי העיר בתמונת המצב הביטחונית. רה"מ נתניהו מקיים כעת התייעצות ביטחונית טלפונית עם ראשי מערכת הביטחון.

אזעקות הופעלו בשעה האחרונה בשדרות, נתיב העשרה, ניר עם, שדרות, איבים, גבים, ומפלסים. מדובר צה"ל נמסר כי לאחר תחקור הנתונים זוהו בסך הכל 14 שיגורים לעבר שטח ישראל. לוחמי ההגנה האווירית יירטו 12 שיגורים. מארגון מד"א נמסר כי "חובשים ופראמדיקים של מד"א מעניקים טיפול לנפגעת חרדה. אין נפגעי גוף".

במשטרה מבקשים להזכיר את הוראות הזהירות כי, "בכל מקרה של אזעקה, יש להישמע ולפעול על פי הנחיות פיקוד העורף. חל איסור להתקרב לזירת אירוע. יש להשאיר את הטיפול בזירה לחבלני משטרת ישראל המיומנים וכוחות החירום וההצלה. בכל מציאת פריט חשוד, לרבות חלקי יירוט ו/או רקטה, יש להתרחק מהמקום, להרחיק סקרנים, לחייג 100 ולהזעיק את משטרת ישראל למקום. הישמעות להנחיות אלו, מצילה חיים".

5 תגובות

הכול דיבורים נשפוט רק לפי מעשים

אתם קולטים איזה גן משחקים מוזנח??מה זה? הפיתוח לא מגיע לדרום ? בושה למדינה שלנו

יותר אומץ יותר להעיז. זה מה שיביא את התוצאה הרצויה. ביבי בנט תתעוררו, זו ההזדמנות.

לצפתי

מה הקשר

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *