Miriam Alster/Flash90

אשכנזי: "נתניהו הציע לי את הביטחון"; הליכוד: "נפרסם את ניסיונותיך להצטרף"

אשכנזי טוען כי "נתניהו הציע לי רק לא מזמן להיות שר הביטחון". הליכוד איים: "אם תמשיך לשקר נאלץ לפרסם את הניסיונות שלך להצטרף לליכוד, זאת אזהרה אחרונה". בכיר בליכוד ל'חדשות JDN': "אם ההקלטות אשכנזי יתפרסמו, הוא יאלץ להתפטר"

ח"כ גבי אשכנזי מ'כחול לבן' הגיב הערב למתקפה של ראש הממשלה בנימין נתניהו נגדו ואמר כי, "שמעתי הערב את שקריו של נתניהו. אני לא ארד לרמה שלו, אם הוא לא מתבייש שהוא משקר, אני מתביייש בשבילו. אם הוא חושב שאני לא יכול להישאר בפוליטיקה- למה נתניהו הציע לי רק לא מזמן להיות שר הביטחון של מדינת ישראל? מנהיגות צריכה להיות ערכית – תבחרו לאיזה נתניהו אתם רוצים להאמין".

בליכוד הגיבו לרמטכ"ל לשעבר ובכיר כחול לבן כיום וכתבו בטוויטר כי "אם תמשיך לשקר נאלץ לפרסם את הניסיונות שלך להצטרף לליכוד ואת הסירובים שקיבלת בגלל הדברים הנוראיים שאמרת בהקלטות שלך. עזוב פוליטיקה, קודם תתנצל בפני בני העדה הדרוזית, אחינו ואהובינו. זאת אזהרה אחרונה". גורם בכיר בליכוד אמר הערב ל'חדשות JDN' כי, "אם הקלטות אשכנזי יתפרסמו יהיה פה במדינה רעידת אדמה, שתאלץ אותו להתפטר".

נתניהו התייחס הערב בכנס הליכוד במגדל העמק להודעה של גנץ מאמש כי במידה ויזכה בבחירות ימנה את הרמטכ"ל לשעבר ח"כ גבי אשכנזי לשר הביטחון: "אתמול בני גנץ אמר שהוא ימנה את גבי אשכנזי לשר הביטחון שלו. זו הבטחה ריקה כי כשהקלטות של אשכנזי ומנדלבליט יתפרסמו אשכנזי לא יוכל להיות שר הביטחון ולדעתי יפרוש מהפוליטיקה. יש שם דברים קשים מאוד אבל חלק מזערי מהם התפרסם והם קשים מאוד".

"המאמץ שהוא עושה למנוע את פרסום הקלטות הללו. אם כחול לבן מדברים על שקיפות, תפעלו לאלתר לחשוף את קלטות אשכנזי מנדלבליט והציבור יראה וישפוט לבד. שמעתי שיש דבר לא פחות חמור שאשכנזי אמר באותן הקלטות, אמירות מזעזעות על אחינו הדרוזים שקשרו את גורלם עם גורלנו. אני לחמתי לצד דרוזים, אני חייב את חיי שקיבלתי מגיבור ישראל סלים שופי בפעולה שעשיתי מעבר לקווי האויב, אני לעולם לא אשכח את זה".

"שלחתי אותם גם אל הקרב, ביקרתי אותם בביקורי תנחומים של משפחות שכולות, ולשמוע רמטכ"ל שאומר דברים כאלה נגד בני העדה זה דבר מקומם ומזעזע. אני אומר לגנץ ואשכנזי עכשיו, תתביישו לכם, תגנו את הדברים הללו מיד". עוד הוסיף נתניהו כי, "צו איסור הפרסום מונע ממני לפרט את מה שנאמר שם אבל אני חושב שכל אזרח בישראל שיודע את חובתנו לעדה היה מצטרף גם כן. לכן אני דורש את פרסום הקלטות הללו ועוד לפני הבחירות".

5 תגובות

סוף סוף
זה הגיע
הרפש,והגועל נפש,של הבחירות,יוצא.

אשכנזי מלשינון שקרן והזוי . תסיים עם פרדת ארפז ונדבר . אבל להלשין זו דרך של בוגדים חלילה .. מר אשכנזי עשית מספיק נזקים לצה"ל רק שלא תמכור סודות לעודה וטיבי . אתה יכול לעבוד כמלשינון ולהרויח יותר . לך על זה מלשן ורכלן הזוי וקטן . פשוט מפלגה של איכס ושקרים רכילות ומלשינות

השקרן אומר שכולם שקרנים. למה הוא נלחם שלא יפרסמו את ההקלטות? ממה הוא מפחד? למה יש על ההקלטות צו איסור פרסום? ממה כל המאפיה השמולניכס רועדים? שנגלה את הצביעות שלהם שמדברים על אהבת אחים ומאחורי הקלעים שונאים את כל מי שלא בדעה שלהם וחפצים לחסלו.צועקים די לשיסוע בעם ובפועל משתלחים בלשונם על כולם מדברים על חיבורים ומחדירים שינאה בעם.

כוווולם ילדים קטנים
גננת דחוף !!!!
הילדים גנץ ונתניהו הולכים מכות!!!!

ביבי=מאפיה.
אם היתה לו הקלטה היה מפרסם ולא "מאיים" ("הפתעת מחץ", מוכר?!).
מסיט את דעת בוחריו השוטים, ממצבו המשפטי ע"י הטלת רפש ביריביו.
אז קבלו תזכורת : המשפט יתקיים בתאריך 17/03/2020.

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *