Yonatan Sindel/Flash90

נתניהו על התח"צ בשבת בתל אביב: "נשמור על הסטטוס קוו בקפדנות"

ראש הממשלה סירב לספק תשובה ברורה לגבי הפרצה החמורה בסטטוס קוו: "הוא לא ישתנה בהמשך". תקף בחריפות את גנץ: "לא יכול להיות שראש ממשלה בישראל יהיה נסחט מול איראן". על אשכנזי: "ניסה להצטרף לליכוד כמה פעמים וסירבתי"

 • למה להעיב על רגעי האושר?

  תוכן מקודם

 • כשלבן שלך יהיה טוב, לך תהיה נחת: הרישום בישיבה שמשנה חיים בעיצומו!

  תוכן מקודם

 • באופן אישי: גדול הדור מעיין במקרי הצדקה של ועד הרבנים

  תוכן מקודם

 • שר התורה בהוראה מיוחדת לפורים: "וכך ראוי לכל אחד לנהוג"

  תוכן מקודם

ראש הממשלה בנימין נתניהו התייחס הערב (רביעי) בראיון לפרצה החמורה בסטטוס קוו של הפלת תחבורה ציבורית בשבת ע"י רשויות מקומיות סירב להצהיר מה יעשה בנידון במידה וירכיב ממשלה. "נשמור על הסטטוס קוו בקפדנות", השיב, אך כשהמראיין ניסה לברר האם הוא מתכוון לסטטוס קוו הקיים מימים הימימה או לסטטוס קוו שיצרו בפועל כיום ראשי הערים מחללי השבת: "בסדר, הוא לא ישתנה בהמשך", השיב בהתחמקות.

נתניהו התראיין הערב בגלי צה"ל ותקף בחריפות את יריבו הפוליטי יו"ר כחול לבן ח"כ בני גנץ. "ראש ממשלה בישראל חייב לעמוד בלחצים כבירים. גנץ לא עומד בלחץ של עימות מולי. לא יכול להיות שראש ממשלה בישראל יהיה נסחט מול איראן ולא יכול להיות במצב שמישהו ילחץ עליו. אני חושב שכדאי לשאול את גנץ מה יש שם", אמר נתניהו במהלך הריאיון בהתייחסות לטלפון שע"פ דיווחים נפרץ ע"י איראן.

נתניהו אמר עוד בראיון כי, "אני מוכן לעימות עם גנץ עכשיו בשידור חי בכל הערוצים". לדבריו "עימות ביני לבין גנץ הוא הכרחי. גם בפעם הקודמת רציתי בו, אבל לא ידעתי אם זה עם לפיד או איתו". על שאלות לגבי תוכן הטלפון של גנץ שנפרץ ע"י איראן אמר כי, "אני לא נכנס לחיים האישיים של מועמד כזה או אחר. זאת לא השאלה"

על גבי אשכנזי אמר ראש הממשלה: "גבי אשכנזי ניסה להצטרף לליכוד כמה פעמים וסירבתי. אני מעריך שאם יפרסמו את ההקלטות של גבי אשכנזי, הוא ייאלץ לפרוש מהפוליטיקה. הוא אדם מתוסכל". עוד טען נתניהו בראיון כי "אשכנזי הונה את המשקיעים של החברה בראשה עמד". לדבריו, "אנשי כחול לבן מתחסדים בזמן שראשיהם שקועים עד צוואר בעבירות שחיתות חמורות".

על המצב הביטחוני בדרום אמר כי, "או שהחמאס יחדל מהירי, או שיחדל מלהיות. מלחמה זו האפשרות האחרונה, אבל היא קיימת. הכנו הפתעה אחרת, לא מערכה". עוד הוסיף ראש הממשלה כי, "העברת הכסף לעזה מונעת מחלות שיכולות להגיע לאשקלון". על פעילות חיל האוויר הישראלי בסוריה אמר כי, "אנחנו תוקפים בתדירות מטרות איראניות בסוריה".

5 תגובות

כמו ששמרת עד עכשיו?
או לחילופין כמו הכנעת את החמאס?

בממשלה שלו לא הפסיקו לחלל שבת ברכבת ושאר חטאים ועכשיו נאמין לו?

בעשור האחרון היהדות נעלמה ונאלמה מבתי הספר הממלכתיים ,
תחבורה ציבורית במרכז,
ובכלל השבת הפכה ליום השיפוצים הלאומי ( די אם נזכיר את גשר יהודית הרכבת וכו' ) ,
ובכלל כל שונאי הדת קמו עלינו מהימין החילוני ברשות רון קובי עד ההוא מפתח תקווה ומביבי לא שמענו כלום ולא מנע אפילו לא חילול אחד ,
ופתאום האתאיסט הזה לפני בחירות נזכר שיש שבת?????

רק לפני כמה ימים השמיץ את הראשון לציון על מה שאמר שהרוסים חלקם גויים ועכשיו מנסה להתחנף לחרדים????????

זאב זאב בפעם המאה ,
מי יאמין?

Comments are closed.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן