ראש הממשלה סירב לספק תשובה ברורה לגבי הפרצה החמורה בסטטוס קוו: "הוא לא ישתנה בהמשך". תקף בחריפות את גנץ: "לא יכול להיות שראש ממשלה בישראל יהיה נסחט מול איראן". על אשכנזי: "ניסה להצטרף לליכוד כמה פעמים וסירבתי"

ראש הממשלה בנימין נתניהו התייחס הערב (רביעי) בראיון לפרצה החמורה בסטטוס קוו של הפלת תחבורה ציבורית בשבת ע"י רשויות מקומיות סירב להצהיר מה יעשה בנידון במידה וירכיב ממשלה. "נשמור על הסטטוס קוו בקפדנות", השיב, אך כשהמראיין ניסה לברר האם הוא מתכוון לסטטוס קוו הקיים מימים הימימה או לסטטוס קוו שיצרו בפועל כיום ראשי הערים מחללי השבת: "בסדר, הוא לא ישתנה בהמשך", השיב בהתחמקות.

נתניהו התראיין הערב בגלי צה"ל ותקף בחריפות את יריבו הפוליטי יו"ר כחול לבן ח"כ בני גנץ. "ראש ממשלה בישראל חייב לעמוד בלחצים כבירים. גנץ לא עומד בלחץ של עימות מולי. לא יכול להיות שראש ממשלה בישראל יהיה נסחט מול איראן ולא יכול להיות במצב שמישהו ילחץ עליו. אני חושב שכדאי לשאול את גנץ מה יש שם", אמר נתניהו במהלך הריאיון בהתייחסות לטלפון שע"פ דיווחים נפרץ ע"י איראן.

נתניהו אמר עוד בראיון כי, "אני מוכן לעימות עם גנץ עכשיו בשידור חי בכל הערוצים". לדבריו "עימות ביני לבין גנץ הוא הכרחי. גם בפעם הקודמת רציתי בו, אבל לא ידעתי אם זה עם לפיד או איתו". על שאלות לגבי תוכן הטלפון של גנץ שנפרץ ע"י איראן אמר כי, "אני לא נכנס לחיים האישיים של מועמד כזה או אחר. זאת לא השאלה"

על גבי אשכנזי אמר ראש הממשלה: "גבי אשכנזי ניסה להצטרף לליכוד כמה פעמים וסירבתי. אני מעריך שאם יפרסמו את ההקלטות של גבי אשכנזי, הוא ייאלץ לפרוש מהפוליטיקה. הוא אדם מתוסכל". עוד טען נתניהו בראיון כי "אשכנזי הונה את המשקיעים של החברה בראשה עמד". לדבריו, "אנשי כחול לבן מתחסדים בזמן שראשיהם שקועים עד צוואר בעבירות שחיתות חמורות".

על המצב הביטחוני בדרום אמר כי, "או שהחמאס יחדל מהירי, או שיחדל מלהיות. מלחמה זו האפשרות האחרונה, אבל היא קיימת. הכנו הפתעה אחרת, לא מערכה". עוד הוסיף ראש הממשלה כי, "העברת הכסף לעזה מונעת מחלות שיכולות להגיע לאשקלון". על פעילות חיל האוויר הישראלי בסוריה אמר כי, "אנחנו תוקפים בתדירות מטרות איראניות בסוריה".