Yonatan Sindel/Flash90

סקר דרמטי: הליכוד 35 מנדטים – גוש הימין קרוב לניצחון עם 59 מנדטים

הסקר האחרון של Direct Polls למערכת הבחירות עם תוצאות דרמטיות • הליכוד מוביל ב-2 מנדטים על כחול לבן ומקבלת 35 מנדטים • לראשונה גוש הימין מתקרב לניצחון עם 59 מנדטים • ליברמן מתרסק ל-6 מנדטים בלבד • ועוצמה יהודית עם תמיכה מזערית של 0.96%

פחות מ-4 ימים לפתיחת הקלפיות: סקר דרמטי שמתפרסם הבוקר (חמישי) עולה כי גוש הימין מצליח לצמצם את הפערים ומגיע ל59 מנדטים, הליכוד מוביל ב-2 מנדטים מעל כחול לבן.

הסקר המלא: הליכוד מוביל עם 35 מנדטים, כחול לבן 33, הרשימה המשותפת 13, העבודה-גשר-מר"צ 9, ש"ס 9, יהדות התורה מתחזקת ל-8, ימינה 7, ישראל מתרסקת ומקבלת 6 מנדטים, ועוצמה יהודית זוכה לתמיכה מזערית של 0.96% בלבד.

מפת הגושים: גוש הימין חרדים קרוב לניצחון עם 59 מנדטים, גוש השמאל מרכז עם 55, וליברמן עם 6,

מתקרבים לניצחון?

והנה הפרשנות של עורך הסקר מומו פילבר ומכון 'Direct Polls: "לאחר תחזית המגמות הדרמטית שלנו לפני כולם בשבוע שעבר – הנה תמונת המגמות האחרונה שלנו רגע לפני הסיבוב האחרון והמכריע של 96 השעות האחרונות. צריך לומר: הכל פתוח, והתנודות של היומיים האחרונים עלולות עוד לשנות את התמונה הסופית".

אלו 3 הכותרות המרכזיות שלנו: 1. גוש הימין נושק ל- 60 מנדטים (קצת יותר מ- 59). גוש השמאל עומד על הטווח של 54-55 מנדטים. ליברמן יורד ל- 6 מנדטים. 2. הסיכוי שהימין יצליח להקים ממשלת 61, גדול יותר מהסיכוי של ישראל ללכת לבחירות בפעם רביעית. 3. לראשונה: עוצמה יהודית יורדת מתחת לרף ה- 1% בניתוחים שלנו.

שני גורמים עיקריים הביאו לחיזוק בכוחו של גוש הימין, במגמה איטית שזיהינו שהחלה כבר לפני חודש והתגברה גם בשבוע האחרון. הראשון: "לראשונה מאז בחירות ספטמבר, אחוז המצהירים מקרב בוחרי הליכוד כי יבואו להצביע, משתווה לנתון של מצביעי כחול לבן. זהו נתון דרמטי במסגרת ניתוח המגמות ומזכיר מאוד את התגייסות מצביעי הליכוד בבחירות 2015".

הגורם השני: "כ- 3 מנדטים שהשלימו את המעבר הסופי מגוש השמאל – מרכז לגוש הימין. רובם אגב, בוחרי כחלון וגשר מאפריל 2019. אחוז המתלבטים הצטמצם בהתאמה בשבוע האחרון, מכ- 10% ל- 2.6% בלבד. מול אובדן המנדטים לליכוד, כחול לבן מפצה את עצמה בכ- 2 מנדטים שהיא שואבת אליה מהעבודה – גשר – מרצ שיורדת ל- 9 מנדטים ומתחזקת מעט על חשבון המשותפת, שמפסידה את המנדט ה- 14.

ליברמן נחלש גם הוא במנדט נוסף ומתייצב על הספרה 6. שני שליש מהמנדט שאיבד, חוזרים לגוש הימין. ימינה מתייצבת על 7 מנדטים וש"ס על 9. עוצמה יהודית שמסרבת לפרוש, נתפסת כמכשול לניצחון הימין ובהתאם היא נחלשת עוד. לראשונה במדגמים שלנו היא מקבלת פחות מאחוז מהקולות – 0.96%.

במגזר הערבי נראה כי אחוזי ההצבעה הפעם יעלו במקצת על 59% ההצבעה שהיו בסטפמבר, ויחצו את רף ה- 60%. אולם, באופן מפתיע, הליכוד מתחזק שם ועשוי לזכות בכ- 7% מקולות המיעוטים, כמנדט שלם, שחלקו הגדול מגיע מהדרוזים שהעבירו את תמיכתם מכחול לבן לליכוד, ככל הנראה בעקבות הקמפיין של הליכוד וההתקפות של נתניהו על אשכנזי אודות פגיעתו בדרוזים. מסתבר כי מדובר במהלך דרמטי של נתניהו. כחול לבן מחזירה לעצמה במגזר כשליש מנדט.

18 תגובות

להעביר חוק שיאלץ את מפרסמי הסקר לחשוף מי מימן אותו, נגלה דברים קצת מעניינים…

אמן כן יהי רצון!!!!!

מצוין.
שהגוש יהיה מעל 61 > ביבי יפסל מהרכבת ממשלה ע"י בג"ץ > יוטל על מועמד שפוי מהליכוד.
וירכיב ממשלה לטובת כולם.
אכי"ר.

סקר מומצא ב-100%, ע"י הליכוד!
א. הליכוד מוביל בפער על כחול לבן – נטיעת תקוה.
ב. הגוש מקבל "בדיוק" 2 מנדטים פחות מ-61 – נטיעת תקוה + יצירת לחץ על מצביעים שאין מקום לשאננות.
ג. פרסום תוצאות עוצמה יהודית "למרות שלא קבלה מינימום של 1% (עפ"י הסקר)" – ליצירת גיחוך וחוסר תקוה.

אל תגידו לי שנאלץ לסבול את ביבי הכופר עוד 4 שנים!!!!

לא להיות בטוחים שזה כך התקשורת מנסה להרדים את הימין צריך לעובד קשה שכך יהיה

איפה כל הביביסטים שלאורך כל הדרך אמרו וחזרו ושיננו "סקר שקר"?

שקרים…..האגף הדתי איבד את נפשו לדעת: בוחרים בנאשם בשוחד מרמה והפרת אמונים: פתאום לוחות הברית נראים מצחיקים כמו סוג ציצים.,ככהזה כשהדת מזלזלת בצדק…בחוק…במוסר

כך או כך
אנו תלמידי הרב ברלנד לא הולכים להצביע
ואתם באתר תצנזרו אותי הלאה והלאה
רק שלא תענשו יחד עם הרודפים

הלוואי שהימין ישיג 61 מנדטים והלוואי שדוברמן (ליברמן)לא יעבור את אחוז החסימה אמן ואמן.

הסקר המפוקפק הזה
קשור למומו פילבר
העד מדינה בתיק 4000?

הסקר הזה
מזכיר לי את הסקר בשעתו
של אשתו של יוסי שריד
שנתנה לרב אמנון יצחק 6 מנדטים,
סקר שלא הוזמן ע'י גוף תקשורת מכובד,
לא אמין ולא אמיתי ,חד וחלק!

בבבקשה לא לתת לשמאלנים חילונים במה פה

אל תדאגו לא משנה מה העם יבחר –
בסוף ביבי בעזרת ה' יכנס לכלא –
וכל זה עונש על קצבאות הילדים שהוריד בדרסטיות ללא רחם!!!

מילא להתקע עם ביבי , ניחא , אבל לראות את כל הביביסטים הרדודים והמקולקלים מנשקים את האליל שלהם?
רק זה לא!

על פי כל המחקרים העשור האחרון היה הטוב ביותר מאז קום המדינה אני רוצה שהעשור הבא יהיה יותר טוב יש דרך אחת לגרום לכך לצאת ולהוציא להצביע מחל

אב או שאתה משקר במצח נחושה או שאתה לא יודע מה זה דמוקרטיה או שניהם יחד בדמוקרטיה כל אדם חף מפשע עד שיוכח אחרת תתביש אתה כנראה מצביע למפלגת הבגץ

צדקו

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *