צילום: אוליבייה פיטוסי / Flash90

עוצמה יהודית: "השגנו הסכם פרישה עם הליכוד ונתניהו חזר בו – נרוץ עד הסוף"

בחירות 2020: נכשלו המגעים בין הליכוד לעוצמה יהודית לפרישה מהמירוץ תמורת שורה של תנאים, בעוצמה יהודית טוענים, בליכוד הגיעו להסכמה במהלך הלילה אך הבוקר נתניהו חזר בו. הליכוד: "מצפים מבן גביר לגלות אחריות ולא לפגוע בניצחון הימין"

יממה לבחירות: מפלגת עוצמה יהודית הודיעה הבוקר (ראשון) כי במהלך הלילה הצליחו להגיע להסכם עם הליכוד לקראת פרישה מהמירוץ, אך הבוקר הודיע ראש הממשלה בנימין נתניהו כי הוא חוזר בו מההסכם.

במהלך הלילה, סוכמו תנאים עקרוניים בין עוצמה יהודית לליכוד. לפי התנאים: מאי גולן המוצבת במקום 34 לליכוד תשמש כחברת כנסת מטעם עוצמה יהודית, ואם תקום ממשלת 61 היא תייצג בהצבעות את מצביעי עוצמה יהודית. עוד על פי ההסכם, הליכוד יוריד את אחוז החסימה ויפעל לביטול סעיף 7 א' לחוק יסוד הכנסת – הסעיף שהביא לפסילת התמודדותם של נציגי עוצמה יהודית: מיכאל בן ארי, ברוך מרזל ובנצי גופשטיין במערכות הבחירות האחרונות. עוד סוכם, כי חאן אל אחמר יפונה תוך שישה שבועות.

מעוצמה יהודית נמסר: "למרבה הפלא, הבוקר עדכנו נציגי הליכוד כי ראש הממשלה חזר בו מהסיכום ואפילו את התנאים הללו ראש הממשלה מסרב לקיים". עו"ד איתמר בן גביר מסר בתגובה: "נתניהו מסכל שוב את ממשלת ה-61, ועושה רושם שהוא מעוניין בממשלת אחדות עם גנץ ולא בממשלת ימין. את נתניהו לא מסוגל לעשות את הדברים הללו אזי שהוא לא רוצה באמת לממש מדיניות ימין ועוצמה יהודית חייבת להתמודד כדי לשמור על הליכוד בימין".

מהליכוד נמסר בתגובה: "מצפים מבן גביר לגלות אחריות ולא לשרוף קולות ולפגוע בניצחון הימין. עוד מנדט אחד לליכוד ואנחנו מנצחים ומקימים ממשלת ימין חזקה לישראל. המחנה הלאומי לא יסלח אם לא יעשה הכל כדי למנוע הקמת ממשלת שמאל שתלויה באחמד טיבי".

מאוחר יותר אישרה הנהלת עוצמה יהודית שהתכנסה הבוקר את ההחלטה לרוץ עד הסוף, מהמפלגה נמסר: "לאור ההתנהלות חסרת האחריות של ראש הממשלה בנימין נתניהו, עוצמה יהודית תרוץ עד הסוף. בעוצמה יהודית אומרים כי "הליכוד רוצה להקים ממשלת אחדות עם גנץ. נתניהו לא רוצה ממשלת ימין ועוצמה יהודית תרוץ עד הסוף. היום ברור לכולם שרק עוצמה יהודית תחייב את נתניהו להקים ממשלת ימין".

10 תגובות

לא להצביע לבן גביר! חבל כל הקולות

בסוף יהיה הסכם .

עדיין אנשים מצפים ששקרניהו יכבד הסכמים??

עוצמה תשרוף בין מנדט לשניים מקולות הימין. קחו אחריות ותצביעו למפלגה אחרת בגוש. אין להם סיכוי

שאלה לבן גביר
מה אכפט לך
ארץ ישראל /ממשלת ימין או הכבוד שלך שנרמס
תפעל לפי החלטותך

להצביע רק לבן גביר , אני שסניק לשעבר ונמאס מהחרטות והשקרים שלהם ושל ביבי
רק אחד כמו בן גביר יכול לייצג אותי ו בע"ה הוא יעלה ויבחר.

פשוט בושה אם זה מה שביבי עושה

הוא פשוט מחבל מתאבד.
אין מילה אחרת.

הסכם עם הבריון חסר המוח הזה ?
לא יתכן!

בן גביר זה מתנה מה' כדי שלא יהיה רוב לימין וברוב רחמיו ה' מסובב שלא נסבול את ביבי עוד 4 שנים.

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן