גילי יערי / פלאש 90

גנץ: "אני מציע לשאול את נתניהו למה במשך 11 שנים הוא לא תקף באיראן"

סבב הראיונות נמשכים: יו"ר כחול לבן ח"כ בני גנץ התייחס בראיון ל'ווינט' לקמפיין 'כחול לבן' ואמר: "אני משחק את המשחק במובן של מנהיגות מאחדת, אני משלם מחיר אישי קשה ממחנה השנאה הזה אבל ובכל זאת אני מאמין שצריך לחבר ולאחד את החברה"

בליץ הראיונות נמשך: יו"ר כחול לבן ח"כ בני גנץ התייחס הבוקר (ראשון) לסערת ההקלטות של נתן אשל מקורבו של ראש הממשלה בנימין נתניהו ואמר כי "הקול קולו של אשל, אך השיטה היא של נתניהו – וחבל מאוד שכך".

בראיון ל'ווינט' אמר גנץ: "מדובר פה בשיח מתמשך, ארוך, ורציף. אני סבור שזה צריך להראות אחרת. אני לא מחפש שאוהדיי ישנאו את מחנה היריב הפוליטי, אני לא מחפש שמחנה היריב הפוליטי ישנא אותי או את מי מחבריי". גנץ הוסיף: "נתניהו אולי לא גזען אבל הוא מנצל את המתחים העדתיים שיש במדינת ישראל בשביל להעצים מחנה קונקרטי. אני מנסה לייצר את החיבורים בין הקבוצות העדתיות במדינת ישראל על מנת לחבר את החברה, זה בדיוק כל ההבדל, האחד מפצל ומשסה, השני מתאמץ לחבר ולאחות קרעים".

ח"כ בני גנץ אמר כי, "אני משחק את המשחק במובן של מנהיגות מאחדת, מכבדת ומשתפת ואני חושב שמגיע למדינת ישראל שיח אחר ואני מתכוון להוביל אותו, אני משלם מחיר אישי קשה ממחנה השנאה הזה אבל ובכל זאת אני מאמין שצריך לחבר ולאחד את החברה הישראלית".

על דברי יועצו לשעבר ישראל בכר אמר גנץ:"אנחנו חוזרים להקלטה שנעשתה בנסיבות חמורות מאוד. רב ארור מכה רעהו בסתר, כך נאמר אצלנו במסורת, לוקחים בן אדם שמשוחח שיחות אישיות ומבשלים ודוחפים שאלות וגוררים שאלה ועוד תשובה. לגופו של עניין, ישראל בכר מבין מצוין בסקרים, הוא לא מבין דבר וחצי דבר בהנהגה לאומית, הוא לא מבין דבר וחצי דבר בהובלה ביטחונית או באיך מנהלים קמפיינים, ואני מציע לכם לשאול עשרות ומאות מפקדים תחתיי שיגידו מה היה, אני מציע לכם לשאול את בנימין נתניהו למה במשך 11 שנים לא רמטכ"ל אחד, 4, יכלו לפעול באיראן, הוא לא בחר לעשות את זה ואני אומר לכם – טוב עשה, אבל שלא יספר סיפורים".

לשאלה האם הוא תומך בעסקת טיעון או בהענקת חנינה תמורת פרישה לנתניהו אמר: "אני לא נכנס לענייניו המשפטיים של נתניהו ואיך הוא מחלץ את עצמו מהסבך המשפטי שבו הוא נמצא, האיש חשוד בשלושה כתבי אישום חמורים, יעמוד למשפט ב-17 לחודש, כאזרח, אני לא רוצה לראות את ראש הממשלה נכנס לכלא, כיריב פוליטי שלו אני לא רוצה לראות אותו נכנס לכלא, אני גם יודע לזכור לו דברים טובים שהוא עשה למדינת ישראל, אני אינני חפץ לראות ברעתו, אני רוצה שהוא יניח למדינת ישראל להתקדם, זה מה שאני מציע מעצמי, אני חושב שהוא צריך להתפנות לענייניו המשפטיים".

יו"ר כחול לבן דחה את הטענות כי הם חצו גבול בכך שכינו את נתניהו "ארדואן" ואמר, "השיטה הפוליטית במדינה ישראל הולכת להיות כזאת שהוא יבצר את מעמדו כראש ממשלה. מה שיקרה זה דבר נורא פשוט, נתניהו ידחה את משפטו על סיבה אדמיניסטרטיבית כזאת או אחרת, בזמן הזה הוא יחוקק את החוק הצרפתי, יבוא אוחנה ויקדם את פסקת ההתגברות שהוא אומר שהוא לא מתעסק איתה, אחרים יתעסקו איתה, והוא יבצר את שלטונו בצורה שבה אי אפשר לנהל ממשל חוקי במדינת ישראל".

לסיום דחה גנץ את הטענות כי אחרי הבחירות יערקו כמה חכי"ם מכחול לבן לליכוד בדומה לגדי יברקן ואמר: "כי אני מאמין בנאמנות של צביקה ושל יועז ושל חברים אחרים במפלגה. אני מציע שנתניהו יבדוק מה קורה אצלו במפלגה ובמפלגות אחרות בכלל ואחרי שיפתח משפטו ב-17 לחודש בפרט ואני מודיע לכם שעוד יחכו לכם הפתעות".

19 תגובות

איזה גבר, ואני מניח שמרץ והמשותפת יתנו לגנץ להפציץ שם. וואלה

חולה נפששש

4 שנים בגלל רמטכל כושל כמוך

אתה מדבר על אחדות? כורת ברית עם ליברמן ומדבר על אחדות? מה עם לפיד?
מה עם הפרופסור גולדבלום מהאוניברסיטה העברית שטוען שהחרדים ומנשקי המזוזות הם הם מפיצי הקורונה במדינה? כן כן הוא נמצא במחנה ה"אחדות" שלך במרכאות כפולות. אז, טול קורה מבין עיניך. מי שמפלג זה השמאל. לא הימין.

הצחיק אותי.
איך יתקוף
הרי הוא שאל אותך, ואתה מרוב לחץ גמגמת ואמרת לו
כככככככככככככככככככככככככככככככ… ובינתיים החליפו רמטכל.
הוא עדיין מחכה לתשובה שלך האם לתקוף או לא?

באמת פסח מגיעה וצריך לשאול שאלות.
כבר הוא מרגיש את קדושת הפסח.
אזה צדיק גנץ

ביבי וברק רצו וכמעט תקפו, רק מאיר דגן ראש המוסד, וגבי אשכנזי הרמטכל, תרפדו את זה כשהדליפו לאובמה שנעמד על רגליו האחוריות.
תקראו את הספר שיצא על זה

התשובה: כי לא היה רמטכ"ל נורמלי..
(הרמטכ"ל היה גנץ:=)

אתה בדיחה עלובה. סורי

אני רוצה לשאול את גנץ המטורלל למה אתה לא מחזיר את הגניבה

שכל הביביסטים כאן יפסיקו להפיץ כאן את הדמוגגיה הזולה שלהם ,
תעצרו ותבינו כמה זה נכון ואבסורדי…

לידעתך ביבי פרץ את הכספות של הכור של אירן. ונתן לארצות הברית לעשות את הפעולה.ואם אתה שונא אותו ומכנה אותו בשמות גנאי. חצי מדינה לא שונא אותו ורוצה שהוא ימשיך להיות ראש הממשלה.היתי מצפה ממך וחברך לכבד את עצמם. כל הזמן אתה מתעסק עם ביבי ומאשים אותו בכל הקורונה גם ביגללו

כבר יש הפתעות , ממך .
אתה לא תהיה ראש ממשלה .
זה הציבור קובע , עם כישלונות כמו שלך כמעט בכל תחום לא תצליל להנהיג מדינה מסובכת כזאת .

גנץ הגנב מלא רעיונות הזויים . הרי הוא היה רמטכ"ל בשמים האלה . אלא אם הוא היה רדום בישיבות הקבינט . או ששכח מרוב פחד . אהבל

גנץ הגנב מלא רעיונות הזויים . הרי הוא היה רמטכ"ל בימים האלה . אלא אם הוא היה רדום בישיבות הקבינט . או ששכח מרוב פחד . אהבל

כי הוא בן אדם חושב. בניגוד אליך!!!!

למה ביבי לא תוקף –
כי הוא יודע שגם אם הוא יישב בחיבוק ידים כמו שהיה עד עכשיו ,
האספסוף האדיוטי ימשיך לרוץ אחריו כעדר עיזים ,
רק חבל שחלק מיראי ה' נכנסו גם לקטגוריה הזאת.

הכניס לו בבטן הרכה!!!

אוי גועל נפש ביבי וגנץ – גננת דחוף

Comments are closed.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו