Yonatan Sindel/Flash90

שעות לפתיחת הקלפיות: בן גביר מודיע כי הוא לא פורש מהמירוץ

לאחר הדיווחים על מגעים כאלו ואחרים עם 'יהדות התורה', יו"ר עוצמה יהודית הבהיר במסיבת עיתונאים הערב באופן חד משמעי כי מפלגתו לא תפרוש מהמירוץ. "אמש הושג הסכם פרישה עם הליכוד, אולם נתניהו החליט לבטלו"

 • מתנות לאביונים לקופת העיר, בפועל במזומן, בו ביום

  תוכן מקודם

 • הרשמו חינם לכנס שיעשה לכפ סדר בעולם ההשקעות

  תוכן מקודם

 • צפו: תיעוד מרגש מהתפילה בקבר מרדכי ואסתר באיראן

  תוכן מקודם

 • הריני ממנה לשליח את מרן הגר"ח קניבסקי שליט"א להעביר עבורי את המתנות לאביונים

  תוכן מקודם

במסיבת עיתונאים שקיים יו"ר עוצמה יהודית עו"ד איתמר בן גביר הודיע שהוא לא פורש מהמירוץ לכנסת. בפתח דבריו אמר בן גביר: "הערב הזה הוא לא קל לי ולכל אנשי עוצמה יהודית. אבל הערב הזה הוא נאום ניצחון. ניצחון הדרך על העסקנות הפוליטית. ניצחון הערכים ניצחון האמת על השקר. זה לא סוד שניהלנו משא ומתן עם כל המפלגות שטוענות שהן מפלגות ימין. עד לפנות בוקר ישבתי עם נציגי הליכוד ואמרתי להם, תנו לנו אידאולוגיה, תנו לנו את מה שהוא לא הבטחות על הקרח כמו פינוי חאן אל אחמר עוד חודש וחצי".

עוד תקף בן גביר ואמר: "אנחנו אמרנו שוב ושוב אנחנו מדברים רק בשפה אידאולוגית אבל הם לא מסוגלים אפילו להצהיר על מדיניות ימין, אלא הבטיחו שוב ושוב את מה שכבר הבטיחו שוב ושוב. גם ג' אותו הדבר, רק דיבורים על יחידות מימון ועוזרים פרלמנטריים, אבל גם הם לא הסכימו לשום דבר אידאולוגי. למעשה, אף אחד בממשלה הזו לא הסכים לרגע למדיניות ימין. הם לא הסכימו לשנות את הוועדה למינוי שופטים. לא הסכימו להפסיק את תשלום הפרוטקשן לחמאס. לא הסכימו שאנחנו נהיה בעלי הבית במקום הקדוש ביותר לעם היהודי, בהר הבית, וכמובן שלא הסכימו להתחייב שלא יקימו מדינה פלסטינית".

"הערב הזה יש לי אמירה ברורה לכל אותם פוליטיקאים שטוענים שהם ימין, נתניהו, בנט, גפני, ודרעי: אני לא פוליטיקאי. אני לא מייצג כיסאולוגיה, אני מייצג דרך. היועצים הקרובים שלי המליצו לי לפרוש הערב. אמרו לי להישאר עם קהל התומכים של שמונים וארבע אלף. אבל אנחנו בפוליטיקה כדי לקדם את הדרך שבה אנחנו מאמינים, וכדי לשמור עליהם בימין. אמרנו וצדקנו לאורך כל השנה האחרונה: בלי עוצמה יהודית זו לא תהיה ממשלה ימנית. אם אפילו להצהיר על מדיניות ימין הם לא מסוגלים, אתם יכולים לנחש מה יקרה בממשלה הבאה אם אנחנו לא נהיה שם".

בסיום ההצהרה אמר בן גביר: " אני יודע שגם בליכוד גם בימינה וגם בג' יש קמפיין מזוייף, מוציאים מודעות מזוייפות שפרשנו – אז זהו שלו, אנחנו כאן, כדי להישאר. אני יודע שיש קמפיין הפחדה שעכשיו יעלה אחמד טיבי וכדומה, אבל אין שום תרחיש כזה. אז נכון. לפי הסקרים אנחנו לא עוברים את אחוז החסימה, אבל לפי כל הסקרים אנחנו עומדים על שנים וחצי מנדטים, ולפי כל הסקרים אי אפשר להרכיב ממשלה בלעדינו. הבטחנו כל הדרך: מילה שלנו זו מילה. קיבלנו הערב את דעתו של הרב דב ליאור שליט"א שהורה לנו להמשיך בריצה, כדי שהאמת תנצח. לכולם ברור: זה או ממשלה עם עוצמה יהודית, או בחירות בפעם רביעית".

24 תגובות

אני מניח שבסקרים הוא לא גורע מנדט לגוש הימין. מי שבכל זאת יצביע לו זה הגרעין הפנאטי הקשה שבכל מקרה לא יצביע לשום מפלגה אחרת גם אם בן גביר יודיע על תמיכה בה. זה לא בן גביר שלוקח את הקולות, זה הקולות האלה שאבודים מדעיקרא

הנורמלי האחרון!

משוגע רד מהעץ

טיפש

איך חבל
באמת נתניהו כבר קרוב לניצחון

אתה תישא בכל מה שיקרה פה ואל תבוא לאף אחד בתכנות השמואל יעלה בזכות מר בנגביר

אתה תישא בכל מה שיקרה פה ואל תבוא לאף אחד בתענות השמואל יעלה בזכות מר בנגביר

Hi איתמר
העם איתך אסור להתייאש

סרוט. מדבר שטויות בשם אידאולוגיה

בן גבירותיי תודה

בן גביר תודה

אני ועוד חברים שלי מצביעים שס

הוא צודק בלעדיו זה לא נקרא ימין ולא דתיים אם יש מערכת משפט שמאלנית ורדיפת בני תורה ובחורי ישיבה שטסים לקברי צדיקים לחו"ל רק בן גביר דואג לחרדים באמת

מישהוא ציפה למעט הגיון מהבריון הימני הזה?

חברה כואב כואב אבל זו הדרך בפוליטזבל להצליח בפעם הבאה שיפחדו לדפוק אותו ואת 2.5 מנדטים שתומכים בו. לא, הוא לא אשם אם השמאל יעלה אלה רק בנט הבוגד

לא מצליח להבין את זה…

בשביל זה צריך לעשות מסיבת עיתונאים?? הטכניקות שלך לא מכבדות אותך.
מקווה שלא תישרוף קולות.

יש פה בתגובות קצת שנאה..
בן גביר עד כמה שלדעתי הוא צריך לפרוש.. עם כל הכבוד הולך לפי דעת מורו ורבו שהורה לו לא לפרוש, אז אני לא מבין, אבל כך מורו ורבו אמר לו והוא עושה לפי דעת תורה… אז תפסיקו לזלזל…
דווקא מהציבור שלנו (החרדי) הייתי מצפה שיבין זאת ויגיד לו "יישר כוח שאתה הולך כרבך למרות שדעתך שונה"…
פשוט זה גובל בזלזול בתלמד חכם!

ישנם המתעקשים שהוא בכלל "שמפניה" עיין ערך אבישי רביב וד"ל

בן גביר, אתה גביר על חשבון אחרים.
בעצם אתה לא גביר אלא רק בן של גביר…

הבן אדם היחיד שמכבד את המילה שלו… אני בוחר בו גם אם לא יעבור
גם במפלגה שלו מקיימים ועשית ככל אשר יורך הגר"ד ליאור

פשוט לא יאומן.
מודה שאין סיכוי ובכל זאת.
תמות נפשי עם פלישתים.

זה מתנה מה'
לעם היושב בציון
שלא יאלץ לסבול את ביבי עוד 4 שנים

בן גביר סך הכל משתפ של טיבי בחסות של כהניסט לכן הוא מפיל ממשלות סדרתי יעני כהניסט הוא נכד לסבתא שהתגיירה ממוצא מוסלמי…..

Comments are closed.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן