ליצמן: "התשובה שלנו למסע ההסתה נגד הציבור החרדי היא בקלפי" • צפו

ראשי המפלגות החרדיות יצאו להצביע • ליצמן: "הצבעה ליהדות התורה היא התשובה לכל ההסתה וההכפשות נגדנו מליברמן ולפיד". גפני: "מי שהוביל את עם ישראל למערכת בחירות מיותרת עשה נזק גדול למדינת ישראל". דרעי: "ההכרעה היום חייבת להיות ברורה ביותר"


שר הבריאות יעקב ליצמן בהצרה לתקשורת בסיום ההצבעה

שר הבריאות ויו”ר יהדות התורה ח”כ יעקב ליצמן הצביע הבוקר (שני) בקלפי בירושלים. השר ליצמן אמר לתקשורת בסיום ההצבעה: "הצבעה ליהדות התורה היא התשובה לכל ההסתה וההכפשות נגדנו מליברמן ולפיד. הציבור שלנו נשמע לרבותיו ואני קורא לכולם להצביע ולהגדיל את כוחה של יהדות התורה בפתק ג’ כל פתק ג' בקלפי זה חיזוק לימין. אנו מתפללים ומייחלים לניצחון גדול בעזרת השם".

יו"ר מפלגת יהדות התורה השר יעקב ליצמן בהצבעה

שר הבריאות הוסיף: "אני קורא לכל אזרחי ישראל לצאת ולהצביע בבחירות ללא חשש מהקורונה. משרד הבריאות שולט במצב ואנו מסדרים גם למבודדים אפשרות להצביע בקלפיות ייעודיות. כלל הציבור שיבואו להצביע ללא כל חשש או היסוס. יש להיזהר מהודעות פייק ניוז במהלך היום הזה. רק משרד הבריאות אחראי להודיע על נושא הקורונה, ועדת הבחירות המרכזית יחד עם משטרת ישראל ישמרו על כך".

שר הבריאות יעקב ליצמן בהצהרה לתקשורת

גם יו"ר דגל התורה ח"כ משה גפני הגיע הבוקר להצביע בקלפי בבית הספר בית יעקב ברחוב אורליאן בבני ברק, גפני אמר בסיום ההצבעה כי, "מקוה שזה הבחירות האחרונות בסבב הזה. מי שהוביל את עם ישראל למערכת בחירות מיותרת עשה נזק גדול למדינת ישראל ואני מקוה שהוא ישלם את המחיר על זה. שיהיה קידוש השם ושנצליח בגדול בעזרת השם".


יו"ר דגל התורה ח"כ משה גפני מצביע בבני ברק

 

 

יו"ר ש"ס ושר הפנים אריה דרעי הצביע בקלפי בסמוך לביתו בהר נוף בירושלים, בהצהרה לתקשורת אמר דרעי, "זו הפעם החמישית בשנה וחצי האחרונות שאני נמצא פה ומצביע. אני משוכנע שזו הפעם האחרונה מכיוון שאני מקווה מאוד שהיום נקבל לגוש הימין 61 מנדטים בראשות בנימין נתניהו וש"ס תהיה חזקה, אבל אם חלילה לא נקבל את ה-61 והגוש השני יקבל את ה-61 – אין לי ספק שתוקם ממשלה בראשותו של גנץ ביחד עם ליברמן, מרצ ומפלגת העבודה ובתמיכה של הרשימה המשותפת. זה ברור לי מעל כל ספק"


השר דרעי מצביע בקלפי בהר נוף בירושלים

דרעי הוסיף: "עמיר פרץ אמר את במפורש שהגוש השמאלי הגיע לסיכום יחד עם ליברמן להקים ממשלה בכל מחיר. לכן הבחירה ברורה – או ממשלה ימנית בראשותו של בנימין נתניהו או ממשלה שמאל-מרכז ביחד עם הרשימה המשותפת וליברמן".


יו"ר ש"ס ושר הפנים אריה דרעי בהצהרה לתקשורת בסיום ההצבעה

עוד אמר השר דרעי, "ההכרעה היום חייבת להיות ברורה ביותר. אנחנו קרוב ל-60 מנדטים, עם קצת מאמץ ואם אנשים לא ישליכו את הפתק שלהם לאיבוד לעוצמה יהודית ובכל יחזקו את השמאל ויענישו בזה את א"י – אנחנו בע"ה נעבור".

יו"ר מפלגת ש"ס ושר הפנים אריה דרעי בהצבעה בקלפי בהר נוף בירושלים. צילום: יעקב כהן

בתוך כך, את הבוקר פתח יו"ר ש"ס בתפילת שחרית בנץ החמה בקברו של מרן רבי עובדיה יוסף זצוק"ל, בתפילה השתתפו גם פעילים חברי הכנסת ובעלי תפקידים בתנועה. בסיום תפילת שחרית התפלל דרעי מעל קברו של מרן "שבע"ה הלילה תהיה הכרעה, יהיה רוב של 61, שנוכל להקים ממשלה ולהמשיך לשרת את עם ישראל המסורת. למען השכבות החלשות, למען כל מה שמרן חינך אותנו וגידל אותנו לעשות את שליחותו".


השר דרעי בתפילת שחרית הבוקר בקברו של מרן הרב עובדיה יוסף ע"ה

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן