Miriam Alster/Flash90

גנץ: "אני שותף לתחושת האכזבה – המדינה זקוקה לאחדות ולפיוס" • צפו

יו"ר כחול לבן הודה לתומכיו ולשאר ראשי המפלגה, ואמר כי "לא נוותר על העקרונות שלנו". לצד זאת הבהיר כי התוצאות זהות במשמעותן הפוליטיות לאלו של בחירות מועד א'. עוד הוסיף: "צריך להרים את הראש ולהמתין לתוצאות האמת - נעשה את המיטב"

כתבות נוספות בנושא:

ארה"ב: "יהיה צורך לבחון מחדש את הסכמי הנורמליזציה בין סודאן לישראל"
בסוכנות הבינלאומית מתריעים: איראן ממשיכה בהעשרת האורניום
דיווח: בממשלה שוקלים לקדם חוק נגד המסרבים לבצע בדיקות קורונה
אייכלר במליאת הכנסת: "תעצרו בבקשה את המלחמה נגד היהדות" • צפו
 • "לא מאחלת לאף אחד להרגיש אובדן" כלה צעירה משתפת.

  תוכן מקודם

 • ראש הישיבה בברכה מפתיעה: "וכל התורמים יזכו לפרנסה ברווח ובנקל!"

  תוכן מקודם

 • ''ההורים הותירו אותנו לבד ברחוב - עברנו חיי סבל נוראיים": הכלה במונולוג מצמרר

  תוכן מקודם

 • איך עושים כל־כך הרבה כסף מסטארט־אפ?

  תוכן מקודם

יו"ר כחול לבן ח"כ בני גנץ נאם הלילה בפני פעילי המפלגה ואמר כי, "אני גאה בפעילים, בתומכים ובמצביעים ואני מאמין שגדלנו במספר המצביעים. אנחנו עומדים הערב בסיומה של מערכת הבחירות מהקשות שהיו במדינת ישראל. אני מבקש קודם כל להודות לכולכם מעומק הלב. על השותפות ועל המאמץ האדיר שהשקעתם. אני גאה בכם. גאה בנו. אני מבין ושותף לאכזבה ולכאב. זו לא התוצאה שציפינו לה. אם אלו תהיינה התוצאות, זו לצערי זו גם לא התוצאות שיחזירו את מדינת ישראל לדרך המלך".

"בסך הכל לפני קצת יותר משנה יצאנו לדרך הארוכה הזו. נאספנו, יצרנו דבר מדהים שנקרא כחול לבן. חיברנו את העקרונות שלנו. אנחנו לא נוותר. לא על העקרונות שלנו. ולא על הדרך שלנו. נתקלנו בקמפיין הנמוך ביותר בתולדות מדינת ישראל. הפיצו עלינו, ועליי באופן אישי, שקרים והשמצות רבות. חשבו שאבהל, שאמצמץ- זה לא קרה וזה גם לא יקרה בהמשך. בזמן הזה, מדינת ישראל זקוקה להחלמה. היא זקוקה לאחדות ולפיוס. היא כמהה למנהיגות מחברת. את זאת נמשיך להציע לציבור הישראלי. אותו באנו לשרת".

"הציבור שאנחנו מדברים עליו הוא ציבור מדהים- אנשים שנאמנים לעקרונות, לדרך, שרצו מקום ישר, נורמלי ומחבר ומשתף. אלו האנשים שלנו ואנחנו צריכים להיות גאים בהם לחלוטין. צריך להרים את הראש ולהמתין לתוצאות האמת: בסופו של יום- התוצאות המסתמנות עשויות להיות זהות במשמעותן הפוליטית לתוצאות הבחירות באפריל לפני כמעט שנה. גם אז, כשהיה נראה שפנינו לאופוזיציה נשארנו מאוחדים, חזקים ונאמנים לדרכנו. אנחנו נישאר חזקים, מאוחדים וחזקים גם בהמשך. ללא קשר לתוצאות הבחירות ולכל תהליך פוליטי אחר: הליכים פליליים מתבררים ומוכרעים רק בבית המשפט. ובעוד שבועיים מהיום בנימין נתניהו ישב על ספסל הנאשמים בבית המשפט, על שלוש עבירות חמורות".

"הדרך שלנו, של כחול לבן, רק התחילה. למרות כל הקשיים והאתגרים, הגענו להישגים מדהימים. פעם אחר פעם. ההישג והתמיכה הציבורית בכחול לבן מחייבים אותנו להרים את הראש ולשמור על המחויבות שלנו למצביעים שנתנו לנו את אמונם, ולכל אזרחי ישראל. אני לא מפחד מדרך ארוכה. אני לא מפחד בכלל. כחול-לבן תמשיך להיות כוח משמעותי ועוצמתי במאבק על דמותה של מדינת ישראל.

"ביחד איתכם אמשיך להוביל אותה, כדי לשרת את כל אזרחי ישראל. אנחנו נהיה שם בהצבעות, בפעילות בכנסת וגם ברחובות. לא ניתן לאיש להרוס את המדינה. לא ניתן לאיש להפריד בינינו. לא ניתן לאיש לפרק את החברה הישראלית ולרסק את הדמוקרטיה. אנחנו ניאבק עבור ההורים שלנו, עבור ילדינו. זאת הדרך היחידה שאני מכיר. וגם אם היא קשה – בסופה ננצח. עכשיו הזמן להמתין לתוצאות האמת, ולעשות את המיטב בתוך המערכת הפוליטית".

"נמשיך לעבוד עבור אזרחי ישראל. אני מתחייב ואנחנו מתחייבים – לשים תמיד את מדינת ישראל לפני הכול. זה לא עלינו- זה על המדינה שלנו ועל מי ששלח אותנו לכאן. אני אומר גם לתומכינו וגם ליריבנו אני אומר היום. "למען אחיי ורעיי, אדברה נא שלום בך." אנחנו באים לשלום. נפעל למען שלום אחים בישראל- שלום בתוכנו".

"לפני שאני מסיים אני רוצה להגיד לכם, יכול להיות באסה. יכול להיות קשה. אבל צריך כל אחד להסתכל על עצמו במראה ולדעת שהוא עשה את כל מה שאפשר היה על מנת לשכנע את הציבור. אנחנו מכבדים את בחירת הציבור. אנחנו מכבדים גם את אלו שהצביעו לאחרים. חברים, כחול לבן רק התחילה. אנחנו רק התחלנו. אנחנו ממשיכים לשרת את מדינת ישראל. תודה רבה", דברי גנץ.

כזכור, מעדכון תוצאות המדגם של 'חדשות 12' עולה: הליכוד – 37, כחול לבן – 32, הרשימה המשותפת – 15, שב – 9, יהדות התורה – 7, ישראל ביתנו – 7, עבודה-גשר-מרצ – 7, ימינה – 6. גוש הימין יורד ל-59. ‏עדכון תוצאות מדגם 'חדשות 13': הליכוד – 37, כחול לבן – 34, הרשימה המשותפת 14, שס – 9, יהדות התורה – 7, ישראל ביתנו – 6, ימינה – 6, העבודה-גשר-מרצ 7. גוש הימין יורד ל-59 מנדטים.

כתבות קשורות

ארה"ב: "יהיה צורך לבחון מחדש את הסכמי הנורמליזציה בין סודאן לישראל"
בסוכנות הבינלאומית מתריעים: איראן ממשיכה בהעשרת האורניום
דיווח: בממשלה שוקלים לקדם חוק נגד המסרבים לבצע בדיקות קורונה
אייכלר במליאת הכנסת: "תעצרו בבקשה את המלחמה נגד היהדות" • צפו
הסקר מוכיח: רק 29% מההורים מתלבטים או חושבים שלא יחסנו את ילדיהם
בעקבות יום הזיכרון לטבח בכפר קאסם: בקואליציה שוקלים לדחות את אירוע הגיבוש
חה"כ מעוז מציג: כך פוטין גייס את בנט לטובת האינטרסים של רוסיה
נתניהו שוחח עם מאזינים: "אנחנו רוצים בחירות עכשיו - נשיג יותר מ-61"
בנט מיתמם: "הצלנו את מדינת ישראל; מה הפשע שלנו?"
התחזית לימים הקרובים: חם מהרגיל לעונה • האזינו
אשר מטריל את רפורמת הכשרות: "להפריט את מערכת המשפט"
במהלך תקיפה ישראלית בסוריה: איראן ביצעה ירי לעבר המטוסים • תיעוד
תאונה קשה: נהג אוטובוס התנגש בבטונדה ודרס בחורת סמינר • צפו
נתניהו לועג לשקד: "איילת המתייסרת שתמיד מתמסרת בסוף לשמאל"
לעיני הדייגים ההמומים: מטוס הקרב התרסק לנהר • צפו
אחרי 73 שנה: עצמותיו של חלל צה"ל יובאו מצ'כיה לקבורה בישראל
בג"ץ דחה את העתירה נגד הרכב ועדות הכנסת; לוין עלה למתקפה
"אנשים בוכים": נתניהו סיפר על התספורת החדשה שלו • צפו

17 תגובות

 1. בני גנץ,תתרחק מהפוליטיקה בבקשה ותן לאיש חכם ,חזק ומבין כל כך טוב בפוליטיקה לעשות את העבודה הנהדרת כמו שהוא יודע לעשות!לאיש הזה קוראים ביבי נתניהו.

 2. חחחחחח באמת רק עכשיו ניזכר לעשות קמפיין בחירות…???
  ב'ה שירדתה והלוואי שאחרי תוצאות האמת תרד עוד הרבה!

 3. חחחחחח באמת רק עכשיו ניזכר לעשות קמפיין בחירות…???
  ב'ה שירדתה והלוואי שאחרי תוצאות האמת תרד עוד הרבה! למה אתם מוחקים כל פעם את התגובות שלי??

 4. ? שרוט בשכל.
  ונהפוכו….
  אשר יישלטו היהודים המה בשוניאהם.
  ישתבח שמו בורא עולם.
  מי שיוצא נגד ה' ותורתו, נוחל מפלה מוחצת.

 5. כמו שאמרו בהתחלה רק ה' מסדר את הכל ולכן אחרי שעשינו השתדלות עכשיו אין לנו אלא לחכות לראות איך הקב"ה יניע את המהלך!

סגור לתגובות.

מה ברצונך לחפש?

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו