תומר נויברג / FLASH90

זוהר: "סימנו מועמדים לעריקה – עם 60 מנדטים נקים ממשלה בוודאות"

היום שאחרי הניצחון: יו"ר סיעת הליכוד ח"כ מיקי זוהר אמר הבוקר כי כבר קיימים מגעים עם חכי"ם מהצד השני לעריקה, לדבריו הם מבינים "שמערכת בחירות נוספת תדרדר אותם עוד יותר". יונתן אוריך יועצו של נתניהו: "כחול לבן היא מפלגה בלי דרך וערכים"

מקימים ממשלה: יו"ר סיעת הליכוד ח"כ מיקי זוהר אמר הלילה בראיון 'לחדשות 12' כי קיימים מגעים עם גורמים מחוץ לבלוק להצטרפות לממשלה בראשות נתניהו, כבר לפני הבחירות הצהיר זוהר כי, "אם יהיו לנו 60 מנדטים נקים ממשלה". לדבריו, "גורמים במחנה השני מבינים שאין להם שם עתיד, מערכת בחירות נוספת תדרדר אותם עוד יותר".

זוהר סיפר כי הם סימנו מועמדים לעריקה ואמר, "עוד לא שלחו אותי למשימות ואני לא רוצה לנקוב בשמות. בפוליטיקה הכל יכול לקרות. גם אם היו שיחות עם גורמים במחנה השני לפני הבחירות, והיו כאלה, בצד השני מבינים ששם אין להם עתיד – זה או לשבת באופוזיציה או ללכת למערכת בחירות רביעית שתדרדר אותם בעוד כמה מנדטים".

יו"ר סיעת הליכוד אמר, "אם נצטרך להביא ח"כים מהמחנה הנגדי, בהחלט נשנה את החוק כדי שלא יוטלו עליהם סנקציות, הציבור החליט היום בצורה ברורה שהוא רוצה את הליכוד ונתניהו בהנהגה. אם יהיה צורך אנחנו נוכיח את זה ביתר שאת. אם יהיו בחירות נוספות נקבל 65 מנדטים ולא 61‎. רוצים להפיל את נתניהו כי הוא ראש מחנה הימין".

לסיום התייחס ח"כ מיקי זוהר לדבריו של יו"ר ישראל ביתנו אביגדור ליברמן שהדגיש אמש כי לא יישב בממשלה תחת נתניהו ואמר כי, "ההצהרות של ליברמן הן חסרות אחריות. הוא הבטיח שלא יהיו בחירות רביעיות. אני מבטיח לו שהבלוק לא יתפרק, נחתום 59-60 ואז לא נצטרך אותו. נצא לחופש ונגיד להם: בזמנכם הפנוי תבואו למו"מ. אם לא ירצו להצטרף, הציבור יכה בהם בעוצמה ויפחית להם את מספר המנדטים. אם לא ירצה לבוא, זו תהיה בעיה שלו והציבור שלו לא יסלח לו".

גם יונתן אוריך יועצו הקרוב של ראש הממשלה בנימין נתניהו אמר ב'חדשות 12' כי צפויים עריקים מהמחנה השני, לדבריו, "הפעם אנחנו נקים ממשלה, אנחנו ניקח חלקים מהצד השני, אני בדיעבד חושב שהתוצאה עכשיו הרבה יותר טובה. טוב שהלכנו לבחירות".

בנוסף תקף אוריך את יו"ר כחול לבן ח"כ בני גנץ ואמר: "הסיפור עם כחול לבן זה לא רק שלא היה להם קמפיין אלא שלא הייתה להם מפלגה. אין להם מוצר. הם לא יכולים להתמודד עם הליכוד, מפלגה עם דרך וערכים. ‎גנץ לא מנהיג ולא מסוגל לקבל החלטות – לא בטלפון האדום ולא באייפון שלו. כחול לבן עשו קמפיין גרוע".

אוריך דחה את הטענות כי נתניהו יורשע בביהמ"ש ואמר: "אני לא רואה סיכוי שהוא יורשע בבית המשפט. אני מכיר את התיקים, הייתי עם נתניהו במהלך הזמן שאותם תיקים נידונו, זה פשוט קשקוש. זה הולך לזיכוי. זה הולך למשפט מדהים וזיכוי חד משמעי".

הבוקר (שלישי) בראיון 'לגלי צה"ל' סיפר אוריך כי, "נתניהו תמיד צופה במדגם עם שרה וילדיו, אבל כשהתגלו התוצאות התפרצנו לחדר. זה היה רגע של שמחה אחרי קמפיין קשה מאוד". בנוסף הוא התייחס למשפטו של רה"מ ואמר "נתניהו לא יעכב את משפטו. דחיית התאריך, אם תהיה, לא נחשבת עיכוב – זה דבר שקורה כמעט בכל משפט פלילי".

בתוך כך, העיתונאית מורן אזולאי מ'ווינט' דיווחה הבוקר כי במוקד הלחץ של הליכוד לעריקה מגוש השמאל לימין עומדים, ח"כ צביקה האוזר, ח"כ יועז הנדל, וח"כ עומר ינקלביץ' שהייתה ממקרוביו של ח"כ בני גנץ עד פרשת 'הקלטות בכר', ובנוסף גם ח"כ אורלי לוי אבוקסיס יו"ר מפלגת גשר.

15 תגובות

על מה הוא מדבר?
בינתיים גוש הימין
רק מאבד גובה
בשלב זה יש רק 58 מנדטים

כשילון מוחץ של ביבי.
בפעם השלישית ברציפות.
59 בלבד לגוש הימין.
בגלל ביבי. אין ממשלת ימין!!

שמיל האוטומביל

זה לא נכון. לימין יש 60 וודאי ואולי 61

להחליף את השופטים בבג"ץ הסובלים מכח יתר בידיהם .

מה אתם הזויים? מאיפה צנחתם? כל המגיבים, פוליטקה חבר'ה, יש לימין 59 אולי אפילו 60 והסיכוי לממשלה ימנית חזקה עומד על 95 % בערך, אז איך בגלל ביבי אין ימין???? ואיזה כישלון מוחץ??? תלמדו פוליטיקה יש עריקות יש תחמנויות חכו חכו אנחנו רק בהתחלה של המעניין עוד תראו הפתיות מהימין

ר(ו)עי.
על איזה תחמנויות אתה מדבר??
פעמיים (3) הלוזר ניסה וכשל!!!
חזור לכיתה א', ללמוד ש-62 שווים יותר מ-58.

ורועי.
כדאי גם לשפר את שגיאות הכתיבה.

אתם כמו הכת המיתלוננים במדבר .(שמיל ו-1)אם לא ביבי אז מי.

קודם כל בגלל איווט האיום לא קמה ממשלה והלכנו לבחירות מס' 3 ביבי לקח את הקופה חד משמעי היתר מורכב 30 אחוז ערבים 10 אחוז שמאל אנרכיסטי ועוד ערב רב וקצת מבולבלים רוב היהודים המפוקסים וגאים ביהדותם עם ביבי

רברבן ומפזר סיסמאות
כמו כל הח'כים.

מיקי זוהר ח"כ נאלח

אתם וביבי טובים בליגנוב מאחרים. יש לכם ניסיון מוכח של 10

לא יאומן כמה מרוקאי יכול להוציא את כל האשכנזים כאן משלוותם. תתביישו גזענים

יןסלה

Comments are closed.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו