צילום: סרייה דיאמנט / Flash90

ליברמן: "נעשה הכול למנוע בחירות רביעיות – לא נחבור לגוש הימין משיחי"

יו"ר ישראל ביתנו ח"כ אביגדור ליברמן בתגובה ראשונה לתוצאות הבחירות: "נעשה ככל שביכולתנו כדי למנוע בחירות רביעיות. ליברמן המשיך בקו ההסתה ואמר: "אין גוש ימין, יש גוש חרדים משיחי, אנחנו הימין היחיד נקבל את ההחלטות הטובות ביותר לטובת מדינת ישראל"

 • למרות הסגר: שליחי ועד הרבנים הגיעו לרמינוב

  תוכן מקודם

 • יש לך כסף. מגיע לך יחס של כבוד

  תוכן מקודם

 • ככל אשר יורוך: עם ישראל נענה לקריאתו של הרב יעקב הלל שליט"א

  תוכן מקודם

 • הדרך שלך לפרנסה ברווח - בהתחייבות

  תוכן מקודם

יו"ר ישראל ביתנו ח"כ אביגדור ליברמן התייחס הבוקר (שלישי) ביציאה מביתו בנוקדים לתוצאות הבחירות ואמר כי כי יעשה כל שביכולתו כדי למנוע בחירות רביעיות. בעוד על פי תוצאות האמת החלקיות מפלגתו זוכה לשבעה מנדטים, ליברמן שב על הבטחתו כי לא יחבור לגוש הימין שעומד כעת על 59 מנדטים. "אנחנו הבהרנו, אין גוש ימין, יש גוש חרדי-משיחי", אמר.

"מי שהצביע בעד גירוש יהודים מגוף קטיף, מי שישב עם ערפאת ועם אחמד טיבי והעביר שטחי B ו-C לפלסטינים לא יכול להיות חלק מהימין", הוסיף יו"ר ישראל ביתנו. "לכן, אנחנו נקבל החלטות בהקדם לטובת מדינת ישראל ובדומה להתחייבות הבוחר, כל השאר פשוט לא מעניין. אנחנו מתכוונים להכריע לכאן או לכאן".

עוד הדגיש יו"ר ישראל ביתנו: "אנחנו לא חלק מהגוש, אנחנו שייכים לימין אמיתי, לאומי, ליברלי, כפי שצריך להיות, ונפעל בהתאם לאינטרסים שלנו". אחרי פרסום כ-90% מהקולות אין הכרעה בין הגושים, כשהימין זוכה ל-59 מושבים וגוש השמאל-מרכז מגיע ל-54 בלבד. במצב הנוכחי כל אחד מהגושים זקוק לתמיכתו של ליברמן כדי לגבש רוב ולהקים ממשלה.

בתוך כך, יו"ר הרשימה המשותפת ח"כ איימן עודה הגיב לתוצאות הבחירות והעליה במספר המנדטים של מפלגתו נכון לעכשיו, ואמר: "הרשימה היחידה באופוזיציה שעלתה זה הרשימה המשותפת, כולם ירדו במנדטים. הבטחנו וקיימנו – וזה בזכות הציבור שלנו".

עודה התייחס גם להמלצה על גנץ לראשות הממשלה בסבב הבחירות הקודם: "גנץ אף פעם לא היה בשמאל, המלצנו עליו כי רצינו להחליף את נתניהו. במקום שהוא יראה בזה אופק, הוא דיבר על רוב יהודי ורוב ציוני. אמר שאני לא לגיטימי – בגלל שאני ערבי. זה לא שמאל, זה גזעני".

5 תגובות

הטיפש הזה לא יישב עם ביבי. לא עם הערבים. לא עם החרדים ולא עם המשיחיים. אז עם מי כן? כמה טמבלים יש בעולם? איך בחרו בדפוק הזה?

הגיע הזמן להפסיק להביא כאן את דבריו של האנטישמי

מי רוצה לחבור אליך יא דוב בלרוסי גס וטיפש

בקטע,שביבי צריך לפנות את הכסא
הוא צודק 200%.

מי בא מלבוב? הרי שם האנטישמיות הכי גדולה בעולם. אז גם יהודי שבא משם נהיה אנטישמי בעצמו.

Comments are closed.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו