צילום: פלאש 90

בנט: "אם יכניסו אנשי שמאל לקואליציה לא תהיה ריבונות – זה לא נגמר"

יו"ר ימינה בישיבת סיעה ראשונה: "תוצאות הבחירות טובות לגוש הימין, אבל זה לא נגמר. המשימה שלנו היא לדאוג שמדיניות ימין תיושם בפועל". לדבריו, "אויבינו עלולים לפרש את מהמורות הדמוקרטיה הישראלית כחולשה ולנסות לאתגר אותנו"

כתבות נוספות בנושא:

הפרשנות של יאיר נתניהו: "בנט ושקד משוריינים ביש עתיד"
באישור ההנהלה? תשלום על שעות פיקטיביות ברכבת ישראל
הדרך לזוגיות מיטבית עם הרב ישי אלגזי: הפרק הראשון
נתניהו הטיח בעדותו במשטרה: "ליועמ"ש לא אכפת שירצחו אותי"
 • ''ההורים הותירו אותנו לבד ברחוב - עברנו חיי סבל נוראיים": הכלה במונולוג מצמרר

  תוכן מקודם

 • מזעזע: נפטר מדום לב שבוע אחרי שאירס את בתו.

  תוכן מקודם

 • מזעזע:" הילדים מנסים לפנות לעצמם מקום ראוי לשינה"

  תוכן מקודם

 • ציפרלקס? יתכן ומגיע לך הרבה כסף!

  תוכן מקודם

יו"ר ימינה, שר הביטחון נפתלי בנט, אמר בפתח ישיבת הסיעה הראשונה של המפלגה כי, "תוצאות הבחירות טובות לגוש הימין, אבל זה לא נגמר. המשימה שלנו היא לדאוג שמדיניות ימין תיושם בפועל. יש כאן הזדמנות לממשלת ריבונות. הרכב הקואליציה יקבע האם תהיה ריבונות. אם יכניסו אנשי שמאל, לא תהיה ריבונות. נתנו את הנשמה, שמרנו על קמפיין בוגר ונקי והצלחנו מבלי לירות בתוך הנגמ״ש. אנחנו נישאר מאוחדים וחזקים יחד".

שר החינוך רפי פרץ אמר בישיבת סיעת ימינה: "אהבת ישראל ניצחה את שנאת החינם. בחודשיים האחרונים שמרנו על הבית למרות כל הניסיונות לפגוע בו, לקחנו אחריות כדי להציל את גוש הימין. האחדות בינינו במהלך הקמפיין השפיעה והגיעה לכל אחד ואחת. הכוונה היא לבנות ממשלה יציבה וטובה שתדאג לארץ ישראל ולזהות היהודית. זה הדבר החשוב. מבחינתי העיקר שגוש הימין יהיה 61, אם נגיע לזה – ניצחנו".

שר התחבורה בצלאל סמוטריץ בישיבת סיעת ימינה: "צפויה לנו דרך ארוכה של בניית מנהיגות ציונות דתית שתהיה ראויה לאמון הציבור הנהדר הזה. אנחנו עם ראש מורם, עם תקוה גדולה להקמת ממשלה לאומית שתייצג נאמנה את ערכי הימין במדינת ישראל. אני מודה לחבריי ברשימת ימינה ולאלפיי הפעילים על השקעה אינסופית בחודשים האחרונים ומצפה לעבוד יחד על מנת להביא הישגים גדולים עבור אזרחי ישראל.

בתוך כך, מוקדם יותר השר בנט נאם בטקס האזכרה השנתי לחללי צה"ל שמקום קבורתם לא נודע: "עברנו שנה וחצי לא פשוטות במדינה שלנו. אויבינו עלולים לפרש את מהמורות הדמוקרטיה הישראלית כחולשה ולנסות לאתגר אותנו בגבולנו הצפוני ובגבול עזה. צה״ל ימשיך לפגוע במי שמנסה לפגוע בנו, צה״ל ימשיך לשמור על אזרחי ישראל ולתת להם ביטחון. עוצמת צה״ל נמדדת לא רק בטווח הטיסה של מטוסינו, אלא בצדקת האמונה בלבבות חיילינו".

עוד הוסיף כי, "כל עוד אני בתפקיד, לא אנוח ולא אשקוט עד שיובאו כולם לקבר ישראל. זאת החובה שלי, שלנו, כלפיהם. הדבר גם נכון לבנינו שבידי החמאס. כשר הביטחון אני מחויב לפעול ולעשות הכל כדי להביא את הדר גולדין ז״ל ואורון שאול ז״ל לקבר ישראל. אנחנו פועלים ביצירתיות ובנחישות מול אויב אכזר, בכלים שלא תמיד מצטלמים הכי טוב, אבל אנחנו נלחץ על האויב בכל מחיר על מנת להשיבם".

מתוצאות ראשוניות שמפרסמת וועדת הבחירות לאחר ספירת כ-90% מהקולות, הליכוד עם 29.35% אחוז מהקולות שנספרו, כחול לבן 26.34%, הרשימה במשותפת 12.91%, ש"ס 7.79%, יהדות התורה 6.20%, ישראל ביתנו 5.87%, העבודה-גשר-מרצ 5.71%,ימינה 5.05%.

בחלוקה למנדטים: הליכוד מוביל עם 36 מנדטים, כחול לבן 32, הרשימה הערבית המשותפת 15, ש"ס מפתיעה עם מספר דו ספרתי ועולה ל- 10 מנדטים, יהדות התורה 7, ישראל ביתנו 7, העבודה – גשר – מר"צ 7, ימינה סוגרת את הרשימה עם 6 מנדטים בלבד. נכון לעכשיו גוש הימין מוביל עם 59 מנדטים, מנגד גוש השמאל ערבים עם 54 מנדטים בלבד, וליברמן 7.

להלן חלוקות הקולות למפלגות: הליכוד 1,206,692, כחול לבן 1,082,970, הרשימה המשותפת 530,978, ש"ס 320,246, יהדות התורה 254,945, ישראל ביתנו 241,322, העבודה – גשר – מר"צ 234,933, ימינה 207,737.

יצוין שמדובר בנתונים שאינם מלמדים על תוצאות האמת שימשיכו לזרום במהלך הבוקר. עד כה נספרו 4,133,711 מהקולות, 64.06% מכלל בעלי זכות ההצבעה. עם סגירת הקפליות אמש, אחוז הצבעה הסופי עמד על 71%, גבוה יותר מ-2 מערכות הבחירות הקודמות.

מעדכון תוצאות המדגם של 'חדשות 12' עולה: הליכוד – 37, כחול לבן – 32, הרשימה המשותפת – 15, שב – 9, יהדות התורה – 7, ישראל ביתנו – 7, עבודה-גשר-מרצ – 7, ימינה – 6. גוש הימין יורד ל-59.

עדכון תוצאות מדגם 'חדשות 13': הליכוד – 37, כחול לבן – 34, הרשימה המשותפת 14, שס – 9, יהדות התורה – 7, ישראל ביתנו – 6, ימינה – 6, העבודה-גשר-מרצ 7. גוש הימין יורד ל-59 מנדטים.

עדכון מדגם 'כאן חדשות': הליכוד 36, כחול לבן 33, הרשימה משותפת 15, שס 9, יהדות התורה 8, ישראל ביתנו 7, ימינה 6, העבודה-גשר-מרצ 6. גוש הימין 59.

כתבות קשורות

הפרשנות של יאיר נתניהו: "בנט ושקד משוריינים ביש עתיד"
באישור ההנהלה? תשלום על שעות פיקטיביות ברכבת ישראל
הדרך לזוגיות מיטבית עם הרב ישי אלגזי: הפרק הראשון
נתניהו הטיח בעדותו במשטרה: "ליועמ"ש לא אכפת שירצחו אותי"
תלמידי כיתה א' מת"ת שיח בני יוסף אור יהודה הגיעו לבני ברק והתקבלו אצל גדולי ישראל
בכיר רע"מ שהצטלם עם בנט ולפיד - והקשרים עם ארגון הטרור חמאס
איטליה: יומיים רצופים של גשם גרמו למותם של שניים • צפו
סער: לא הפרתי הבטחות בחירות; לא הפכתי לראש ממשלה עם 6 מנדטים
מרן האדמו"ר מבעלזא בעריכת שולחנו לרגל הילולת האדמו"ר מהרי"ד מבעזלא זי"ע
בנט: "הממשלה תתפרק בסבירות לא מבוטלת, בין התקציב לרוטציה"
תיעוד: האדמו"ר מפינסק קרלין באנטוורפן שבבלגיה
הדולר מתרסק לשפל חדש; בנק ישראל לא מתערב בשער היציג
בנט יוצא לוועידת האקלים; אלו המנהיגים איתם ייפגש בגלאזגו
נפטר היהודי שנקם בנאצים על ידי ניקיון אבני הכותל • הסיפור המצמרר
שִׁירַיִם מסכם שבוע עמוס: פסגת האדמורי"ם במיאמי והמקטרת הקדושה שנחשפה
הרוסים והמצרים התאמנו: צניחה ממטוסים וחיסול המחבלים • צפו
איראן מפרסמת תיעוד מאיים: שיגור טיל אוויר ממטוס קרב • צפו
ריסס גז פלפל לפניו של בחור ישיבה מטווח אפס, ושוחרר ללא הגבלות

5 תגובות

 1. פשוט אין מילים על ההצלחה המטורפת של תנועת שס אין כמו אריה בעולם זה לא רק סיסמה זה עובדה אריה אוהבים אותך!!!

 2. נראה לי שבנט צריך לשתוק. גם פילג את הבית היהודי וגם הרס אותו ב3 מערכות בחירות וגם לא לקח את בן גביר. וגם הפעם הביא 6 מנדטים בקושי..
  פשוט לא מתאים לפוליטיקה.
  הוא המקלקל לגוש הימין בכל פעם.

סגור לתגובות.

מה ברצונך לחפש?

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו