צילום: Avshalom Sassoni/Flash90

אלפים ייכנסו לבידוד: פורסמו המקומות בהם ביקר הנער שחלה בקורונה

חולה מספר 13 הינו נער מהיישוב אירוס, הלומד בבית ספר אזורי ברנר ועבד בחנות הפיראט האדום באור יהודה ונמצא בבידוד ביתי החל מיום שבת ה-29/2. ביום שני האחרון שהה לשעתיים במשחק ענק שנערך באיצטדיון בלומפילד בהשתתפות אלפים
 • מחריד: ההודעה שגרמה לצוות הפגיה לפרוץ בבכי.

  תוכן מקודם

 • כופר נפש לכפר על נפשותינו לפני ד'

  תוכן מקודם

 • חוגי סת"ם ולימודים מקצועיים וכל מה שהבן שלך ירצה כדי לשבת וללמוד לימודי קודש ברמה הגבוהה ביותר. לחץ כאן לפרטים נוספים >>>

  תוכן מקודם

 • עזרו לאבא ואמא לשמור עלי

  תוכן מקודם

משרד הבריאות הודיע כי חולה מספר 13 בקרונה הינו נער מהיישוב אירוס, הלומד בבית ספר אזורי ברנר ועבד בחנות הפיראט האדום באור יהודה. החולה נמצא בבידוד ביתי החל משבת ה-29/2. לאנשים נוספים שאותרו כמגע אישי עם החולה ניתנה הודעה בנפרד. החקירה האפידימיולוגית ממשיכה, ובאם יתגלו פרטים נוספים, הם יפורסמו לציבור.

להלן המקומות והתאריכים בהן נכח המחייבים את האנשים שהיו בקרבתו להכנס לבידוד:

1. חנות הפיראט האדום בימים 23-26/2 בשעות 16:30-21:00
2. ביה"ס איזורי ברנר בתאריכים 24-26/2
3. איצטדיון בלומפילד שער 8 ביום ב' ה-24/2 בשעות 20:00-22:00.

ממשרד הבריאות נמסר כי, "כל תלמידי ביה"ס אזורי ברנר, כולל מורים, אנשי צוות וצוות ההסעות שהיו במגע עם הילד, מתבקשים להכנס לבידוד ביתי לפי הוראת משרד הבריאות ולדווח על כך באתר משרד הבריאות או במוקד הטלפוני. בנוסף, כל מי שהיה באיצטדיון בלומפילד במשחק הכדורגל וישב בשער 8 מתבקש להכנס לבידוד ולדווח על כך באתר משרד הבריאות".

כזכור, חולה מספר 15 מתל אביב יצא מישראל בתאריך 22.2 בטיסת איזיג'ט לאיטליה מספר EJ2564 בשעה 13:00 שנחתה בונציה ב-16:20 ושב לישראל ב 29.2 מוונציה בטיסה מספר EJU3342 שיצאה ב 12:20 ונחתה בישראל בשעה 16:30. נוסעי הטיסה מתבקשים להכנס לבידוד ביתי לפי הוראות משרד הבריאות ולדווח על כך באתר משרד הבריאות או במוקד הטלפוני.

החולה נמצא בבידוד בביתו מאז שובו לישראל ומלבד מימוש זכות ההצבעה בקלפי הייעודית למבודדי בית ברחוב קלאוזנר 14 ברמת אביב לא יצא מביתו. על מי ששעת הגעתו לקלפי זו היתה בין השעות 10:15 – 11:15 להאריך את הבידוד הביתי ל 14 יום מיום הבחירות ולדווח על כך באתר משרד הבריאות. החקירה האפידימיולוגית ממשיכה, ובאם יתגלו פרטים נוספים, הם יפורסמו לציבור.

שר החינוך רפי פרץ אמר הבוקר בהערכת מצב במשרד החינוך בנוגע להתפשטות הקורונה כי, "כל ההוראות שנתנו עד עכשיו מנעו התפשטות גדולה יותר. בתי הספר והמנהלים מקבלים נהלים והוראות ברורות, אנחנו לא משאירים אף אחד לבד. הגב שהמשרד נותן למחוזות הוא חשוב, הנטל עליהם גדול ויש חשיבות לקשר ההדוק. כל מי שנמצא בבידוד מקבל ליווי של הצוותים שלנו. ‫ההחלטה על בידוד היא של משרד הבריאות אנחנו ברמתנו נמשיך לבצע פעולות בהתאם לנהלי משרד הבריאות בתקווה שאותן פעולות ימנעו התפשטות רחבה יותר".

בתוך כך, מהמרכז הרפואי ברזילי נמסר כי הם "נערכים נערך בצורה המיטבית לטפל בנשאי נגיף הוירוס קורונה, בתיאום עם ההנחיות המקצועיות של המומחים במשרד הבריאות ובית החולים. כפועל יוצא מההיערכות נתבקשנו על ידי משרד הבריאות לאשפז נער בן 15 שהוירוס התגלה בגופו ואשר מצבו הקליני הינו קל ביותר.הנער יאושפז לכשיגיע בחדר בידוד תקני, תוך בידודו המוחלט והגנה מלאה על צוות העובדים ותוך ניצול ציוד טכנולוגי המאפשר טיפול ללא מגע עם החולה ככל שניתן. האשפוז יהיה במחלקה שרוקנה לחלוטין מחולים ובודדה ובמקביל אנו מכשירים מקום ייעודי אחר שמבודד וממוגן לשעת חירום בשעת הצורך".

כתבות קשורות

3 תגובות

 1. שוב ראו נא על אילו מקומות מדובר , איצטדיון משחקי החילונים, בי'ס איזורי ברנר לחילונים, חנות של צעצועים ומשחקים שרק חילונים באים אליה. בקיצר כל העולם החילוני מצורע.
  לא שמעתי על נדבקים ששהו בבית כנסת או בבית מדרש או בתלמוד תורה או בחיידר או באולפנה או באיזורים חרדיים בירושלים או בבני ברק או בכוללים או בישיבות וכו'.
  אלא כלל הנדבקים או החשודים בצרעת הם חילונים גמורים המסתובבים במקומות לא צנועים ללא שמץ של תורה. אז ידידיי ויקיריי אין לכם מה לדאוג כי תורה מצלא ומגנא על עם ישראל ב"ה. אל דאגה. יהיה טוב.

סגור לתגובות.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן