על פי דיווח בסוכנות הידיעות הסורית, חיל האוויר תקף הלילה בסיסים של חיזבאללה במרכז המדינה ושדה תעופה צבאי באזור: "מערכות ההגנה האווירית הופעלו נגד מטרות עוינות". מאוחר יותר דווח גם על תקיפה בפרברי קוניטרה שבוצעה משטח רמת הגולן

כלי התקשורת בסוריה דיווח הלילה (חמישי) כי כלי טיס של חיל האוויר הישראלי תקפו יעדים בחומס ובקוניטרה. עד כה לא דווח על נפגעים בתקריות. מקור צבאי סורי מסר לסוכנות הידיעות הסורי 'סאנא' כי בשעה 00:30 זיהו מערכות ההגנה האוויריות מטוסים של חיל האוויר הישראלי שטסו לכיוון צידון בלבנון. לדבריו, המטוסים שיגרו כמה טילים מעל שמי לבנון לכיוון מרכז סוריה, "הטילים יורטו בהצלחה ובמקצועיות מבלי שפגעו במטרות שלהם", אמר.

התקשורת הסורית דיווחה כי כוחות ההגנה האווירית הופעלו בשעת לילה נגד "מטרות עוינות" באזור העיר חומס. בסוכנות הידיעות הסורית סטפ ניוז דווח כי אחד היעדים באזור זה היה מטה חיזבאללה בשדה התעופה הצבאי א-דבעה.

זמן קצר לאחר מכן דווח כי מערכות ההגנה האווירית הופעלו גם באזור קוניטרה. על פי הדיווח, המערכת הופעלה נגד טילים ישראלים. בדיווח של סוכנות הידיעות הסורית סאנ"א נטען כי כלי תעופה ישראלים ביצעו את התקיפות מהשטח האווירי של לבנון ומרמת הגולן.

כזכור, לפני כחודש דווח בסוכנות הידיעות הממלכתית הסורית "סאנא" כי מסוקי קרב ישראלים תקפו כמה עמדות של הצבא הסורי סמוך לעיירה קונטרה בגולן הסורי. על פי הדיווח, שלושה חיילים מצבא סוריה נפצעו בתקיפה. הדיווחים על תקיפה מגיעים שעות ספורות לאחר שבכיר בארגון חיזבאללה חוסל דרומית לכפר חד'ר, צפונית לקוניטרה. גורמים ברשתות החברתיות טענו כי מדובר בסיכול של ניסיון תגובה לחיסול.

מוקדם יותר דיווח סוכנות הידיעות הסורית סאנא כי אדם נהרג בתקיפת כלי טיס ישראלי בלתי מאויש באזור הכפר חאדר שבגולן הסורי. על פי חלק מהדיווחים בתקרית נהרג אדם בשם עימאד אל טוויל, שעסק בהקמת תשתית איראנית של חיזבאללה. התקרית התרחשה באזור שבו יוחסו לישראל על-פי דיווחים זרים סיכולים של גורמי טרור, בהם קצינים איראנים וג'יהאד מורנייה. בישראל טרם התייחסו לדיווח ולפי שעה לא ידועים פרטים נוספים על האירוע.