"תשוחרר פלסטין": חשבון הטוויטר של שר הביטחון בנט נפרץ

מבוכה התרחשה השבת בטוויטר כשחשבונו של שר הביטחון בנט נפרץ ע"י האקרים פרו-פלסטיניים. לשכתו של שר הביטחון מסרה כי החשבון נפרץ בסביבות השעה 2:00 למשך דקות ספורות. בחשבון פורסמו מספר ציוצים פרו-פלסטיניים ופרו-טורקיים

 • הרבו רחמים: אם לששה ילדים במצק קריטי

  תוכן מקודם

 • בנם של קדושים: נכד לרבי אלימלך מליז'ענסק מבקש עזרה

  תוכן מקודם

 • סוף טראגי ל-13 שנים של תרדמת

  תוכן מקודם

 • גרמניה: הסכים לנתח יהודייה וחזר בו

  תוכן מקודם

גורמים אנטי-ישראלים פרצו בליל שבת לחשבון הטוויטר של שר הביטחון נפתלי בנט, ושתלו בו סיסמאות פרו-פלסטיניות לצד דגלי פלסטין וטורקיה. הפריצה נמשכה מספר דקות וכעת נחקרת על ידי גורמי סייבר במערכת הביטחון. לא ברור אם הפריצה כללה גם חדירה והשתלטות על הטלפון הנייד עצמו של שר הביטחון.

בעמוד פורסמו דגלי טורקיה והרשות הפלסטינית, תוך קריאות "לשחרור פלסטין" ופרסום הטקסט של ההמנון הטורקי. כמו כן, נכתב פוסטים עם נימה אף יותר קיצונית: "מה האדם יעשה, אם לא למות בשלום עבור האדמה הקדושה?" נכתב, "הקדושים יזנקו החוצה אם תנסו לדחוק אותנו מאדמותינו".

מלשכת שר הביטחון נמסר כי, "אמש, בסביבות השעה 2 בלילה, נפרץ חשבון הטוויטר של שר הביטחון, נפתלי בנט, למשך מספר דקות. התכנים נמחקו באופן מיידי, וכן הוחלפה סיסמת הגישה אל החשבון. הנושא הועבר לטיפול גורמי הסייבר המוסמכים במערכת הביטחון".

לאחר הפריצה מסרו גורמים במערכת הביטחון כי מחר תיערך בדיקה מקיפה כדי להבין האם נפרצו מכשירים וחשבונות נוספים והאם ייתכן שדלף מהם מידע. מומחי אבטחה אמרושהסיבה שבגללה הפריצה בכלל הייתה אפשרית – היא העובדה שחשבונו של בנט לא היה מאובטח מספיק.

3 תגובות

"לא ראוי"להיות שר בטחון"
והוא ברירת מחדל של הברירת מחדל.
????

רואים שהמשיח מתקרב

גם לגנץ פרצו פעם,
רק את הפריצה לגנץ הימין האדיוטי הפך לבעיה שלו
ואת הפריצה לבנט לבעיה של החמאס….

Comments are closed.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן