צילום: נועם רבקין פנטון / Flash90

גורמים בכחול לבן: "האוזר והנדל לא יאפשרו ממשלה בתמיכת הערבים"

על רקע הניסיונות של כחול לבן להגיע להקמת ממשלת מיעוט: גורמים בכירים במפלגה אומרים כי המהלך הזה אינו יצא לפועל היות והוא זוכה להתנגדות חריפה של ח"כ צביקה האוזר ויועז הנדל מהאגף הימני של המפלגה שהודיעו כי לא יתמכו בשום אופן בממשלה כזאת

 • "בשעה שמתו מוטל לפניו" נותנים צדקה בעת ההלוויות

  תוכן מקודם

 • כנס העמותות של מוטי ויטמן: עכשיו גם העמותה שלך יכולה להצליח בענק

  תוכן מקודם

 • "אנשים ניסו להתפרץ למשאית הגופות" העדויות של זק"א

  תוכן מקודם

 • לחצו כאן וקבלו מנוי חינם לעיתון שחרית

  תוכן מקודם

גורמים בכירים בכחול לבן טוענים בשיחות סגורות שאין להם רוב להקים ממשלת מיעוט בתמיכה מבחוץ של הרשימה המשותפת. כך פורסם היום (ראשון) ב'כאן חדשות'. לטענת אותם גורמים, הסיבה לכך היא שחברי הכנסת יועז הנדל וצביקה האוזר לא יסכימו בשום פנים ואופן לתמוך בממשלה שכזו ועל כן אין רוב בכנסת לאישור המהלך. במפלגה צפויים להפעיל לחץ כבד על השניים בתקופה הקרובה לאור עמדתם.

הנדל והאוזר גם היו החסם המרכזי לאחר הבחירות הקודמות בפני ניסיון של כחול לבן לקדם מתווה של ממשלת מיעוט בתמיכה מבחוץ של הרשימה המשותפת. לטענת בכירים בכחול לבן, גם בפעם הזו השניים יתנגדו למהלך ובשל כך לא ניתן להוציאו לפועל מאחר ונדרשת תמיכת כל חברי כחול לבן. כמה ח"כים במפלגה מנסים לדחוף בכל זאת ניסיון לקדם מהלך של ממשלת אחדות עם הליכוד.

גורמים בכחול לבן טוענים שגם גבי אשכנזי נמצא ברשימת התומכים בממשלת אחדות, ביחד עם אורית פרקש הכהן, יועז הנדל, חילי טרופר וצביקה האוזר וחברי כנסת נוספים.

כזכור, גם אחרי החזרת המנדט התלונן גנץ כי האוזר והנדל סיכלו את האפשרות שלו להקים ממשלה, ע"פ הדיווח של עמית סגל בחדרים הסגורים מתח בני גנץ ביקורת חריפה נגד שני הח"כים של מפלגת 'תל"ם' יועז הנדל וצבי האוזר אותם האשים באיבוד ראשות הממשלה, זאת לאחר שסרבו והביעו התנגדות נחרצת לתמוך באופציית ממשלת המיעוט אשר נשענת על תמיכת המפלגות הערביות תוך הימנעות ליברמן בהצבעה בכנסת. ״בגלל יועז (הנדל) וצביקה (האוזר) אני לא ראש ממשלה״. כך גנץ.

עם זאת מתח גנץ ביקורת גם על חברו להנהגת המפלגה יו"ר 'יש עתיד' ח"כ יאיר לפיד, "בגלל לפיד ירדו הסיכויים לאחדות". האשים גנץ כשהוא מכוון להתנגדתו הנחרצת של לפיד למתווה הנשיא ולכל מתווה אחר הכולל כהונה של נתניהו ראשון כראש הממשלה.

7 תגובות

משתגעים לגמרי המשוגעים… הנאורים. האנשים החושבים.. פושעים.. ! סחטנים!! גזלנים!! מנהלים מלחמות אגו על גב העם המסכן, הפתי , מתי תמלך בציון?? בקרוב בימינו לעולם ועד תישכון..

המפלגה, התקשורת, הפרקליטות, אולי גם פתיחת תיק קטן ולערב גם בית משפט . כל הנ"ל יטפלו בהם עד שיבינו שבכדי לזרוק את נתניהו מותר הכל גם למנות שר בטחון ערבי .

אדון גנץ אם אתה לא מרוצה מחבריך שהתחברו איתך, אנא התנתק מלפיד ויעלון, והצטרף לממשלת נתניהו. אל תתבכיין

ועל זה נאמר:
קדירה של שותפים לא חמה ולא קרירה…
תקועים מכל הכיוונים! פשוט הקימו בלוק חוסם למדינה!
אין הגדרה אחרת…

בקיצור, גנץ, היה רמטכ"ל בצבא אבל נשאר טירון פוליטי, גם אכל את הדגים הבאושים כשהביע מוכנות לממשלה בתמיכת המשותפת וגם לבסוף לא יגשים את מטרתו

נראה אותם מה יותר חזק המנוע של האידיאולוגיה או המנוע של הקנאה והשנאה..

כי אנחנו לא נוותר על ביבי שנוא נפשם!!!!!

Comments are closed.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן