צילום: נועם רבקין פנטון / Flash90

הנדל והאוזר: "לא נתפטר מהמפלגה – נתנגד לממשלה בתמיכת המשותפת"

מכשול בדרך לממשלה: חברי הכנסת יועז הנדל וצבי האוזר מהאגף הימני בכחול לבן הודיעו כי הם אינם מתכוונים להתפטר מהמפלגה וזאת למרות השיחה שערך איתם יעלון. בנוסף הם הביעו התנגדות נחרצת לממשלה של גנץ שתמונה בתמיכת הרשימה המשותפת

 • "הוא היה אבא אוהב וחם" היתומים ממאנים להנחם

  תוכן מקודם

 • 40 שנה ראשי הישיבות מתכנסים לכבודה של תורה

  תוכן מקודם

 • הגר"י זילברשטיין שליט"א וראשי מפעל הש"ס בבית מרן שר התורה לקראת מגבית חג מתן תורה!

  תוכן מקודם

 • "אני הייתי שם" העולם יתחלק ל-2 אלו שהיו איתי יחד בזוועה ואלה שלא

  תוכן מקודם

כיממה לאחר השיחה הקשה שערך יו"ר מפלגת תל"ם בוגי יעלון עם חברי הכנסת צבי האוזר ויועז הנדל, השניים משיבים כי הם אינם מתכוונים להתפטר מהכנסת, כך דווח הבוקר (שלישי) ב'כאן חדשות'.

חברי הכנסת הנדל והאוזר נחשבים לסמן הימני במפלגת כחול לבן הביעו התנגדות לממשלה בראשות בני גנץ שתמונה בתמיכת הרשימה המשותפת. בשיחה שקיים עמם אמש יעלון, הציב בפניהם אולטימטום – ישרו קו עם ממשלת גנץ או ותרו על מקומכם בכנסת. בשיחות סגורות הבהירו השניים שבכוונתם להתנגד לממשלה בתמיכת הח"כים מהרשימה המשותפת גם אם הדבר יגרום לכך שהם יודחו מרשימת כחול לבן בבחירות הבאות.

ביממה האחרונה ח"כ הנדל והאוזר קיבלו מאות הודעות וואטספ מפעילי כחול לבן שבו הם מבקשים מהם להיכנס לממשלת מיעוט בטענה כי הם הצביעו בשביל זה, מנגד הם קיבלו עשרות הודעות מפעילי ליכוד שמבקשים להם לערוק לליכוד ולהציל את המדינה מהקמת ממשלת מיעוט בתמיכת הערבים

מקורביהם של הנדל והאוזר שצוטטו ב'ידיעות אחרונות' אומרים: "אם היו מביאים את האפשרות של הקמת ממשלת מיעוט כאפשרות אחרונה וכברירת מחדל – הסיפור היה שונה אבל מראש ללכת על אירוע שהוא מאוד בעייתי ובניגוד להתחייבות שלנו – זה בסוף ישרת רק את נתניהו".

6 תגובות

ישר כוח לא אלמן ישראל. תשועת השם כהרף עין מפני שונאי ישראל.

לפיד חושב שאנשים בורים ומטומטמים מי שמטומטם פה אלה מצביע כחול יצאו דפוקים

ה מכין את העם להתגלות המשיח נשמות שלי תתחילו להתכונן ולעשות תשובה

מאוד האמנתי ביושרו של גנץ ולצערי התברר כל כך מהר שאינו שונה בהרבה מביבי . להיתמך ע"י עוכרי ישראל שמהללים שהידים בניגוד גמור להבטחת הבחירות זה לשקר לציבור הבוחרים . ללא האוזר והנדל ספק אם הייתה מקבל מחצית המנדטים . ולשניהם אני אומר שאו ברכה .

אני ליכודניק והשתכנעתי להצביע בבחירות האחרונות כחול לבן בגלל שאני מכיר אישית את האוזר שהוא לא איש שמאל!

אני ליכודניק והשתכנעתי להצביע בבחירות האחרונות כחול לבן בגלל שאני מכיר אישית את האוזר ויודע שהוא לא איש שמאל!

Comments are closed.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן