מרים אלסטר / Flash90

לפיד: "המשותפת לא תהיה חלק מהממשלה – יצביעו פעם אחת מבחוץ"

בכיר כחול לבן ח"כ יאיר לפיד אומר הבוקר כי "נקים ממשלת צרה, ונשאיר את הדלת פתוחה לממשלת אחדות. בניגוד לכל השקרים שביבי מפיץ, המשותפת לא תהיה חלק מהממשלה הזו. הם יצביעו פעם אחת מבחוץ, ובזה זה ייגמר"

 • "פעמיים בן" הסגולה הפלאית של ר' חיים פלאג'י זיע"א

  תוכן מקודם

 • 40 שנה ראשי הישיבות מתכנסים לכבודה של תורה

  תוכן מקודם

 • ספר התורה של מרן רבי חיים קנייבסקי יכול להיות שלך. ההגרלה מחר!

  תוכן מקודם

 • לחצו כאן וקבלו מנוי חינם לעיתון שחרית

  תוכן מקודם

חבר הנהגת כחול לבן ח"כ יאיר לפיד התייחס הבוקר (חמישי) לאפשרות של הקמת ממשלת מיעוט בתמיכת הרשימה המשותפת וכתב כי, "האפשרות הכי טובה היא זו שביבי פסל על הסף: ממשלת אחדות לאומית. זה מה שתמיד רצינו, זה מה שהיינו שמחים לעשות היום. אחדות עם רוטציה. בני גנץ ראשון מפני שביבי בבית המשפט. ממשלה טובה, רחבה, לאומית. הבעיה היא שאין עם מי לדבר. בדקנו אלף פעם. ביבי דחה על הסף".

בפוסט בדף הפייסבוק שלו כתב לפיד: "הדבר היחיד שמעניין אותו זה שלושת כתבי האישום שלו. הוא לא רוצה ממשלת אחדות, מפני שהוא יודע שלא יוכל להעביר את החוק הצרפתי, לא את חוקי החסינות, לא את החוקים שהורסים את בית המשפט העליון. בגלל זה הוא נצמד לבלוק. בגלל זה הוא דוחף לבחירות רביעיות. כדי לנסות שוב להשיג קואליציה שתציל אותו מהכלא".

לפיד הוסיף שישנה עוד אפשרות קשה שזה, "להקים ממשלת צרה, ולהשאיר את הדלת פתוחה לממשלת אחדות. בניגוד לכל השקרים שביבי מפיץ, המשותפת לא תהיה חלק מהממשלה הזו. הם יצביעו פעם אחת מבחוץ, ובזה זה ייגמר. ביבי עשה איתם שיתופי פעולה כאלה אלף פעם. אני מודה מראש, זו לא הממשלה שרצינו. מצד שני, זה עדיף בהרבה על השיתוק הנוכחי. ממשלה כזו תוכל לעשות תקציב, משרדי הממשלה יחזרו לעבוד, ועדות הכנסת יפתחו, נטפל בעסקים הקטנים, נמנע פיטורים המוניים במשק".

ועוד אפשרות נוספת שמבחינתם היא אינה אפשרית וזה "שנלך לבחירות רביעיות כמו שביבי רוצה. כן, זה נורא כמו שזה נשמע. עוד בחירות, עוד שנאת אחים, עוד הסתה, עוד אלימות, עוד מיליארדי שקלים מבוזבזים. מדינה שלמה מורידה את עצמה לתהום בגלל בנאדם אחד".

"זו הברירה העומדת בפנינו. הייתי שמח אם היו עוד אפשרויות, אבל אין. מה עלינו לעשות? מה שטוב למדינת ישראל", מסיים לפיד את דבריו, ובעצם פותח אפשרות להקמת ממשלת מיעוט בתמיכת המשותפת, כולל הפלגים הקיצונים כמו רשימת בל"ד שבו נמצאים בין היתר גם תומכת הטרור היבה יזבק.

הקמפיין החדש של כחול לבן

10 תגובות

איך בדיוק הם יעבירו תקציב? איך הם יעבירו חוק אחד אפילו?

אירוני שהמסית הלאומי מדבר על כך שהוא לא רוצה בחירות מחשש להסתה.

יהיר לפיד ממשפחת עמלק . מנסה הטיפש העיתונאי הרמאי והשקרן עז הפנים לשקר את העם . אנו עם ישראל מוקיעים ומתעבים את גנץ.יהיר בוגי ואיווט ממשפחת העמלקים .

מפלגת כלאיים..
כל אחד מושך לכיוון אחר, ומה משותף לכולם? רק לא ביבי כדי לקבל כסא בממשלה.

יש מלחמה של קורונה, תהיו ממלכתיים,תגידו יש מצב שנוצר המחייב ממשלת חירום,יש לכם הזדמנןת לרדת מהעץ שטיפסתם עליו,או שתשארו בגדר רשעים שאפילו שעל פתחו ל גהינם אינכם חוזרים,

אני כול כך מחכה ומצפה לממשלת מיעוט של שחור לבן כי הרי ברור שממשלה כזו תחזיק אולי חודשיים ובטח אתם שואלים נו על מה אני כול כך מצפה התשובה לראות את מפלת ציר הרשע עד כדי מחיקה טוטאלית של המפלגה מהמפה הפוליטית

לא הבנתי למה שמו תמונה של גנץ בפרסומת

יאיר לפיד כנראה חושב שהעם טיפש
כל אחד יודע שלפיד הוא הוא זה שהתנגד לממשלת אחדות ודרש ראשות ממשלה לכחו"ל מלא מלא. עכשיו שיתמודד אם התוצאות.
מקסימום בני גנץ יהיה ראש הממשלה הקצר בתולדות המדינה יש לו נסיון בזה.
ואחרי זה יהיה לנו כחו"ל בלי מסיכות. אולי באמת שישנו את שמם לאד"י.

ונהפוך הוא אלקים יבקש הנרדף החרדים נרדפו ע"י ליברמן וכו' יהיה נס בפורים וגם הלכה עשיו שונא ליעקב בסוף הם יאכלו קש מערבים

עם כל השנאה שלי ללפיד – אני מעדיף אותו מול הצביעות של שקרניהו!!!!

Comments are closed.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן