צילום: גילי יערי / Flash90

בדרך להדחת אדלשטיין? לפיד: "רוצים את עמדות הכוח כי יש לנו רוב בכנסת"

בכיר כחול לבן התייחס היום למשבר ה'קורונה' ואמר כי, "נתניהו הכניס אותנו למשבר הזה עם גירעון אדיר של עשרות מיליוני שקלים". על המצב הפוליטי אמר לפיד כי הם יקימו ממשלת מיטוט בתמיכת המשותפת מבחוץ וזאת למרות כאבי הבטן שהדבר יגרום לו

 • "אנשים ניסו להתפרץ למשאית הגופות" העדויות של זק"א

  תוכן מקודם

 • "הוא היה אבא אוהב וחם" היתומים ממאנים להנחם

  תוכן מקודם

 • איך אספר לילדים שאבא נפטר? סערי קרויס בשחזור קשה

  תוכן מקודם

 • לחצו כאן וקבלו מנוי חינם לעיתון שחרית

  תוכן מקודם

מספר 2 בכחול לבן ח"כ יאיר לפיד אמר היום (חמישי) כי כחול לבן מתכננת להדיח את יו"ר הכנסת יולי (יואל) אדלשטיין בדרך להקמת ממש מיעוט, או אחדות, לפיד הדגיש כי חייבת לקום ממשלה שתטפל במשאבים הדרושים לניהול משבר הקורונה: "נתניהו הפסיד בבחירות, אנחנו רוצים להעביר לידינו את עמדות הכוח בכנסת כי יש לנו רוב בכנסת".

בראיון ל'ווינט' אמר לפיד: "אמרנו מהיום הראשון שאנחנו רוצים ממשלת אחדות, אני לא חושב שבמשבר הנוכחי יכול לטפל אדם שביום שלישי מתחיל משפטו. אנחנו חושבים שצריך ממשלת אחדות בראשות בני גנץ, אמרנו את זה מהיום הראשון. אבל אני אגיד לכם משהו יותר מעניין מזה, בדקנו עם הליכוד ואין להם שום עניין. נתניהו רוצה בחירות רביעיות".

לפיד טען כי נתניהו אמר לאנשיו 'אנחנו הולכים לבחירות רביעיות'. "הם שוב שכנעו את עצמם שאם יהיו בחירות רביעיות הם ינצחו. במקום לטפל במשבר הם ממשיכים לעשות פוליטיקה הכי קטנה שאפשר. אני מסכים לגמרי שהמשבר הזה גדול מכולנו. אני לא רוצה להיראות כמי שמנצל את משבר הקורונה בשביל לדבר על ממשלת אחדות בראשות גנץ שדיברנו עליה מהיום הראשון".

לשאלה האם זה נכון להחליף ראש ממשלה בזמן שהוא מנהל משבר עולמי אמר לפיד: "יש לנו את כל הניסיון הדרוש. אילולא היו לו את העניינים המשפטיים, יש להניח שכבר הייתה ממשלה. ביום שלישי נפתח המשפט שלו, זו לא הדרך לנהל משבר לאומי, זה לא מאפשר לנהל משבר לאומי. מה שצריך באמת לעשות זה אכן לקים ממשלה רחבה, רק צריך להוביל אותה מישהו שלא ביום שלישי השופטים מתחילים לדון בעניינו".

ח"כ יאיר לפיד אינו דחה אפשרות של ממשלת מיעוט ואמר כי, "אנחנו נבחן את כל האפשרויות, כולל אלו שאנחנו לא אוהבים", והוסיף: "קיוויתי שתעלו את הנושא הזה כי יש בחוץ הסתה איומה ונוראה שתגיע בסוף לרצח. כשאנשים נאבקים על דעותיהם זה בסדר, כשאנשים יודעים את האמת ומשקרים באופן מסוכן ומסית זה מדאיג אותי יותר. האמת היא כזאת: אנחנו מחזיקים את הדלת פתוחה לכל מי שרוצה להצטרף מפני שאחנו מאמינים שזה הדבר הנכון לישראל".

בכיר כחול לבן המשיך ואמר כי, "אין שום הצבעה שאתה צריך מהמשותפת מלבד הפעם האחת שמצביעים על הקמת ממשלה. יש פה הסתה איומה לחשוב שאני ושלושה רמטכ"לים של צה"ל ושהגרוורדיה הציונית והפטריוטית של כחול לבן תיתן יד לאיזושי פגיעה של ביטחון מדינת ישראל, ולהשתמש במשפחות שכולות בשביל ההסתה הזו – זה דבר שייגמר רע. נתניהו, יותר מרוב האנשים, אמור לדעת שהתנהלות כזאת תיגמר רע וזה לא מפריע לו להמשיך". אנשים שמגיבים לשידור אומרים בבולטות ששיקרתם, אמרתם שלא תלכו עם המשותפת ולא תסמכו עליה.

5 תגובות

כבר חודש שאני שואל את עצמי – למה הסינים רק שלחו את הקורונה ולא לקחו את לפיד במקום ….

תגידו מה שתרצו – זה דמוקרטיה!

חחח צודק והוא ניהיה יותר גרוע מאבא שלו

זה מה שמענין את החוליגאן הזה עכשיו…..
כח,כסא,כבוד…..
מה שביבי עשה ועושה עם כל המשפט שלו הלפיד הזה לא יעשה עוד מאה שנה
מטורף!

כזה אידיוט הלפיד הזה יש לו זמן להתקוטט ולשקר במצב חירום הזה

Comments are closed.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן