המאמצים להקמת ממשלת אחדות: בליכוד מתנגדים לדרישת כחול לבן לקבל לידיהם את תיק המשפטים. בכירים בכחול לבן: אם נתניהו יסכים לכהן כשנה אחת ברוטציה, אפשר לסגור קואליציה בתוך יומיים". מנגד, בליכוד מתעקשים: "שנתיים ראשונות ברוטציה לנתניהו"

בדרך לאחדות: יממה אחרי השבעת הממשלה נמשכים המגעים בין הליכוד לכחול לבן בניסיון להגיע למתווה להקמת ממשלת אחדות, במסגרת שיחות המו"מ בין הצדדים בכחול לבן דרשו מהליכוד את תיק המשפטים – כך דווח הבוקר (שלישי) ב'כאן חדשות', ע"פ הדיווח של זאב קם ויואב קרקובסקי הדרישה של כחול לבן מגיעה כמהלך משלים לתנאי נוסף שהציבו – סעיף "זכות וטו בענייני משפט" – שקובע שעל כל החלטה שנוגעת למערכת המשפטית, תהיה לכחול לבן זכות וטו בנוגע אליה.

בליכוד אכן מוכנים לקבל את הדרישה של כחול לבן ל"זכות הווטו", אך מתנגדים להעברת תיק המשפטים לכחול לבן, ויכוח נוסף שעלה בין שתי המפלגות במסגרת המו"מ הוא בשאלת זמן כהונתו של בנימין נתניהו כראש ממשלה ראשון ברוטציה, בכירים בכחול לבן שצוטטו ב'כאן חדשות' אומרים כי, "אם נתניהו יסכים להסתפק בשנה אחת, אפשר לסגור קואליציה בתוך יומיים". מנגד בליכוד מתעקשים על דרישתם לקבל שנתיים עבור נתניהו.

בנוסף דווח, כי בניגוד לכמה דיווחים בימים האחרונים, נראה כי אין התקדמות במגעים בין כחול לבן והליכוד להרכבת ממשלת אחדות לאומית, וספק אם צוותי המו"מ יפגשו פעם נוספת, לאחר שהפגישה הקודמת לא הניבה התקדמות אמיתית.

עוד פורסם, כי בכחול לבן החליטו להמשיך בקידום הצעות החקיקה הפרסונליות נגד ראש הממשלה בנימין נתניהו, וזאת כדי להוכיח לחברי המפלגה יועז הנדל וצביקה האוזר מהאגף הימני של המפלגה, שקיים מאמץ אמיתי להרכבת ממשלה רחבה, אך במידה והמגעים עם הליכוד ייכשלו, ניתן יהיה להציג ממשלה צרה בתמיכת הרשימה המשותפת, ולקבל את תמיכת שני חברי הכנסת הסוררים.

בד בבד, ראש המועצה האזורית שומרון יוסי דגן, איש הליכוד, קרא לראש הממשלה נתניהו וליו"ר כחול לבן גנץ "להיכנס ביחד לבידוד של כמה שעות ולצאת יחד עם בשורה של משלת אחדות". דגן הוסיף כי "השילוב הקטלני של מגיפת הקורונה, עם ממשלה שעלולה להסתמך על מפלגה של מהללי מחבלים, ושנאה הולכת וגוברת בתוך העם – עלול להיות קטלני למדינת ישראל בעיתוי הזה".