צילום: Yonatan Sindel/Flash90

ח"כ חמישי בבידוד: אבוטבול בידוד לאחר שהיה במגע עם חולה קורונה

ח"כ משה אבוטבול ובנו נכנסו היום לבידוד לאחר שהיו במערך ה-MRI של בית חולים שערי צדק בירושלים - שם התגלה כי אחד מאנשי הצוות חולה בקורונה. "קורא לציבור היקר להישמע לכל הוראות משרד הבריאות והרבנים שליט"א, שבת שלום"
 • מזעזע: מה מבקש ילד שסובל בלי הפסקה

  תוכן מקודם

 • האמא נפטרה לאחר ייסורים קשים ושלושת הילדים מתחננים על נפשם

  תוכן מקודם

 • אם לתינוק בן חודש: " משה שילה רעב ואין לי כסף לקנות לו נוטרולין"

  תוכן מקודם

 • שבט אחים גם יחד- הגיבוש. האווירה. החוויה. הרישום החל לקריית החינוך בכפר סטרין. הרשמו עכשיו >>>

  תוכן מקודם

חבר הכנסת משה אבוטבול (ש"ס) ובנו נכנסו היום (חמישי) לבידוד לאחר שהיו במערך ה-MRI של בית חולים שערי צדק בירושלים – שם התגלה כי אחד מאנשי הצוות חולה בקורונה. מטעמו של אבוטבול נמסר כי הוא "מאשר שאכן הבוקר התקשרו אליו ממשרד הבריאות וביקשו ממנו להכנס יחד עם בנו לבידוד עד יום שני בלילה".

"בתחילת שבוע שעבר הח״כ היה עם בנו בצילום במכון הרנטגן בביה״ח שערי צדק בירושלים שם נתגלה ביממה האחרונה כי הטכנאי נדבק בנגיף הקרונה. הח"כ ביצע מיידית את ההוראה וכן קרא לציבור היקר להשמע לכל הוראות משרד הבריאות והרבנים שליט"א, שבת שלום", לשון ההודעה שפרסמה לשכת הח"כ מש"ס.

מהמרכז הרפואי שערי צדק נמסר אתמול כי "בבדיקה שנערכה לטכנאי רנטגן במערך ה-MRI במרכז הרפואי שערי צדק, לאחר שהחל לסבול מסימפטומים קלים, התקבלה תוצאה חיובית לנגיף הקורונה. עם קבלת תוצאות הבדיקה נערכה חקירה אפדימיולוגית רחבה ומהירה שבעקבותיה מופו כל המטופלים במחלקה שנחשפו והמידע הועבר למשרד הבריאות לטובת המשך החקירה ומתן הנחיות לכניסה לבידוד. גם אנשי הצוות שבאו במגע עמו הונחו להיכנס בבידוד".

כזכור, יו״ר מרכז המועצות האזוריות וראש המועצה האזורית מרחבים שי חג׳ג׳ הודיע השבוע כי הוא התגלה כחולה קורונה: "ארגיע ואומר ששלומי טוב, קצת צינון", כתב לתושבים. אך הסיפור הפך לדרמטי יותר מאחר וחג'ג' נפגש בתחילת השבוע עם יו"ר ש"ס שר הפנים אריה דרעי וצמרת משרדו, וכן עם השר צחי הנגבי מהליכוד וחברי הכנסת רם בן ברק ואלון שוסטר מכחול לבן – כל הארבעה נכנסו לבידוד.

בכנסת מתכוונים לבקש לערוך בדיקות קורונה לכל 120 חברי הכנסת, בעקבות כניסתם לבידוד של השרים אריה דרעי וצחי הנגבי וחברי הכנסת מכחול לבן רם בן ברק ואלון שוסטר, אשר שהו במחיצתו של ראש המועצה האזורית מרחבים שי חג'ג' שחלה בקורונה.

כתבות קשורות

2 תגובות

סגור לתגובות.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן