זעם על החלטת בג"ץ: "זהו קו פרשת המים – ההתנהגות כלפיהם תהיה שונה"

גפני: "שופטי העליון מחסלים בשנים האחרונות באופן שיטתי את המשטר הדמוקרטי". מקלב: "זה כבר לא אקטיביזם שיפוטי אלא זו רודנות שילוטנית". אייכלר: "אחד השלבים האחרונים בהפיכה השלטונית נגד הדמוקרטיה בישראל"

 • תלמד דף גמרא" תגובתה העוצמתית של אלמנת ישראל אנקווה ז"ל

  תוכן מקודם

 • "הוא היה אבא אוהב וחם" היתומים ממאנים להנחם

  תוכן מקודם

 • "פעמיים בן" הסגולה הפלאית של ר' חיים פלאג'י זיע"א

  תוכן מקודם

 • 'דקות לפני השקיעה' כך נודע לליבי (25) שבעלה נהרג במירון

  תוכן מקודם

יו"ר דגל התורה ח"כ משה גפני הגיב בחריפות לפסיקת בג"ץ שמחייבת את יו"ר הכנסת יולי אדלשטיין להביא עד יום רביעי להצבעה במליאת הכנסת את מינוי יו"ר קבוע: "שופטי בית המשפט העליון מחסלים בשנים האחרונות באופן שיטתי את המשטר הדמוקרטי, ואת עיקרון הפרדת הרשויות, שהוא אחד מאבני היסוד של משטר בכך שהם קובעים ליו"ר הרשות המחוקקת מתי לקיים ישיבה ומה יהיה על סדר היום", מסר.

עוד הוסיף כי, "מי שהמשטר הדמוקרטי חשוב בעיניו צריך לעשות כל מאמץ לעצור את גברות הלב שלהם. זהו קו פרשת המים שמכאן ואילך ההתנהגות כלפיהם תהיה שונה ממה שהיה עד היום. על שופטי בית המשפט העליון לזכור שהם הולכים עם חלק מהעם, אך למעלה מחצי מהעם נגדם, וסופו מי ישורנו".

ח"כ אורי מקלב אמר על החלטת הבג"ץ: "זה כבר לא אקטיביזם שיפוטי אלא זו רודנות שילוטנית, בית המשפט כבר אינו מנסה להסתתר תחת מטריה של הגינות והצדק, הם יכולים לקרוא לעצמם בית המחוקקים, ויבחרו את הנבחרים בעצמם, הבחירות מיותרות".

ח"כ ישראל אייכלר מסר כי "ההחלטה של בג"ץ להשתלט על סדר היום של הכנסת היא אחד השלבים האחרונים בהפיכה השלטונית נגד הדמוקרטיה בישראל. השמאל מקונן על מות הדמוקרטיה, ומתעלם שחיסול הדמוקרטיה נעשה דווקא בידי בג"ץ. החלטת בית המשפט לקבוע תאריך לדיון להדחת יו"ר הכנסת נגד סמכותו החוקית בתקנון הכנסת, היא אנטי דמוקרטית לפי כל קנה מידה בינלאומי".

"בשום מדינה שמגדירה את עצמה דמוקרטית לא היו מאפשרים השתלטות רשות שופטת על פרלמנט כזה. אם לא הייתה עכשיו סכנת הקורונה, אלפי אזרחים היו יוצאים להפגין בניסיון אחרון למנוע הפיכה דיקטטורית כזו. אבל לרוב אזרחי ישראל חיי אדם בסכנת מגיפה, חשובים יותר ולא ניתן לזלזל בהם בשום מחיר".

"לפני שנתיים עמדתי על דוכן הכנסת ותיארתי את ההפיכה השלטונית והמשפטית נגד ראש הממשלה. תיארתי את השלבים שהיא תעבור עד לנעיצת המסמר האחרון. חשבו אולי שזה מוגזם. היום אנו עדים לשלבי הגסיסה של הפרלמנט הישראלי, לפרפור האחרון לפני שהוא נופח את נשמתו. מהיום הקומיסרים המשפטיים מנהלים גם את הכנסת".

"במדינת ישראל היום שולט מישטר אנטי יהודי ושלטון אנטי דמוקרטי. הפלשתינים אזרחי ישראל השכילו להשתמש בכוחם המספרי באוכלוסייה וחברו יחד עם קציני השמאל שנקראו בפיהם "פושעי מלחמה", כדי לשלוט ביחד. הפלשתינים יכולים לסמן וי של ניצחון ענק, במלחמה ארוכת השנים נגד המדינה היהודית. זאת זכותם".

"אבירי הדיקטטורה הבגצי"ת ממגדל השן, הם אדריכלי הניצחון הפלשתיני והנכרי, של המישטר האנטי יהודי והאנטי דמוקרטי שכבש את ארץ ישראל. ה' אלוקי ישראל שהצילנו מיד מצרים, הוא יגאל אותנו בקרוב. בניסן נגאלו ובניסן עתידין להיגאל", דברי אייכלר.

חה"כ ד"ר שלמה קרעי, הליכוד: "‏החלטה מבזה של בג"צ שהוכנה בדרך בזיונית, מראש, ללא כל קשר לתשובת יו"ר הכנסת. אנו בפני הפיכה שבה שופטים שלא נבחרו על ידי העם, רוצים לשלוט בכל. הם זוכים לשת"פ של נבחרי העם מהצד השמאלי בראשות גנץ והמשותפת שמעניקים להם שלטון זה על מגש של כסף וזורקים את הכרעת העם לפח".

"השופט הנדל הוא היחיד כנראה שיכל לכתוב את חו"ד בשעה שעברה מאז הגיש יו"ר הכנסת את תגובתו: "אני מסכים". דווקא הוא שסירב להצליב ולבדוק את החשדות להצבעה בשם אלפי סטודנטים ששהו בחו"ל, היה צריך להיות מהוסס יותר בהסתמכות על אותו קוצו של יוד לדריסת הדמוקרטיה", דברי קרעי.

יו"ר סיעת הליכוד ח"כ מיקי זוהר כתב בטוויטר: "‏תשמעו סיפור: ישראל והעולם כולו בסכנה עקב התפרצות הקורונה והמדינה מתמודדת עם האתגרים הבטחוניים והכלכליים הכי מורכבים אי פעם. כחול לבן, הרשימה המשותפת, ליברמן והעבודה-מרץ פועלים יחד להדחת רה״מ נתניהו בתמיכת המשותפת. בג״ץ מגבה כל בקשה של השמאל באופן אוטמטי. זה נשמע לכם סיפור אמין?"

7 תגובות

גפני אחלה גבר??

הקסם של הקוסם נתניהו פג לחלוטין,
צריך להתחיל להתרגל למציאות החדשה ולנסות להשיג את המקסימום.

רק משיח

בלילה ההוא נדדה שנת המלך

איזה חכי"ם תותחיים!
ליברמן ולפיד בגובה
"רשעים יעלוזו"
אבל השם איתנו! שלחנו נציגים מעולים!זה לא כוחות כשליברמן ובגצ עלינו ביום אחד.מקווים לטוב!

השמאל והבגץ מובילים לאנרכיה, מי ירצה לשרת בצבא של ממשלה השולטת עם רוב ערבי, זה סוף המדינה, זה הולך כנראה לקראת בחירות רביעיות

שימען ברייטקופף, אבי גרינצייג, ירח טוקר, מה אתכם הערב? באים לשמפניה אצל איווט לכבוד הצלחת מועמדם של גדולי ישראל מר עודד פורר?

מחכה לכם
יענקי קנייבסקי

Comments are closed.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן