יו"ר ישראל ביתנו ח"כ אביגדור ליברמן תקף הבוקר את המהלך של בני גנץ ואמר כי הוא סיים את דרכו הפוליטית, עוד הוסיף: "בנימין נתניהו מקים ממשלה מגושמת. היא תהיה הגדולה ביותר שהייתה בישראל והיא לא תוכל להתמודד עם המשבר הכלכלי - אלא רק תחריף אותו"

יו"ר ישראל ביתנו אביגדור ליברמן התייחס הבוקר (שני) להתפתחות הפוליטית ותקף בחריפות את בני גנץ: "מבחינה פוליטית – הוא מנוח. אפשר לדבר עליו בזמן עבר אין לו סיכוי להיות ברוטציה עם נתניהו".

בראיון ל'ווינט' אמר ליברמן: "לגנץ יש הרבה זכויות – אבל הוא לא מבין כלום בפוליטיקה. כל המהלך הונע על-ידי גבי אשכנזי שרוצה את משרד הביטחון". ליברמן הוסיף ועקץ את גנץ כשענה למראיין בתשובה על סוגיית הרוטציה: "לך יש יותר סיכוי מלגנץ להיות ברוציה עם נתניהו". לדבריו, "בנימין נתניהו מקים ממשלה מגושמת. היא תהיה הגדולה ביותר שהייתה בישראל והיא לא תוכל להתמודד עם המשבר הכלכלי – אלא רק תחריף אותו".

עוד אמר יו"ר ישראל ביתנו: "עד עכשיו גנץ לא מבין מה הוא עשה ואשכנזי יבריז לו ויחבור לליכוד – כמו שגלנט עשה לכחלון. גלנט ואשכנזי הם תאומים סיאמיים". עוד אמר כי הוא "לא רואה סיכוי לחבירה (של ישראל ביתנו) ללפיד".

על הניהול של ראש הממשלה בנימין נתניהו ושר הבריאות יעקב ליצמן במשבר הקורונה, אמר ליברמן: "נתניהו מטפח ומתחזק היסטריה בצורה מלאכותית. במדינת ישראל מתו בשנה האחרונה 5,000-6,600 בני אדם מזיהומים בבתי חולים. מתחילת השנה נהרגו 61 בני אדם בתאונות דרכים, אמנם לא צריך לזלזל, אבל לא היינו מגיעים למצב של איטליה כי הציבור קשוב ואיכות הרפואה טובה יותר. קחו הכול בפרופורציה. אי אפשר להכניס את כל המדינה להיסטריה".

לסיום התייחס ליברמן למצב הכלכלי וכמובן לא שכח להסית ולשקר כשהוא אומר: "המשבר הכלכלי חמור יותר מהמחלה. זה שראש הממשלה 'מתאבד' בשביל שר שנכשל, מראה שהשיקולים שלו פוליטיים. מערכת הבריאות קורסת. הניהול שלה כושל. חייבים לשים שר מקצועי בראשה".