רעידת אדמה בעוצמה של 4.3 הורגשה הבוקר באילת, לא דיווחו על נזק או נפגעים כתוצאה מהרעש, מכון הגאופיסי אומרים הבוקר כי מוקד רעש האדמה היה דרומית לעיר, במפרץ אילת ועל השבר הסורי-אפריקני. התושבים מדווחים כי הם חשו היטב את הרעידות

רעידת אדמה בעוצמה 4.3 הורגשה באילת, מעט אחרי השעה 8 בבוקר. במכון הגאופיסי אמרו הבוקר (ראשון) כי מוקד רעש האדמה היה דרומית לעיר, במפרץ אילת ועל השבר הסורי-אפריקני, ועומקה קילומטר אחד. תושבי איילת שצוטטו ב'ווינט' דיווחו כי הם חשו היטב את רעש האדמה.

המיקום שבו נרשם רעידת האדמה

לפני כחודשיים הורגשה רעידת אדמה בעוצמה 3.8 בצפון הארץ. מהמכון הגיאופיסי נמסר כי הרעידה התרחשה במגניטודה 3.8, בים, במרחק של 9 ק"מ דרום מערבית לטירת הכרמל. "עבדתי בקומה גבוהה בבניין גבוה במושבה הגרמנית בחיפה והרגשנו את הרעידה", סיפר אז באמר נאבולסי. "זה היה מפחיד, למספר שניות הרגשנו שהבניין פשוט זז".

במשטרה דיווחו כי התקבלו כ-200 פניות במוקד בעקבות הרעידה, ובתום סריקות הוסר כל חשש לנפגעים. בשל הרעש, במשטרה ביקשו לרענן את הנהלים ומבקשים מהציבור לפעול בהתם להנחיות גופי החירום בעת רעידת אדמה.

בעקבות רעידת האדמה, רעננו בפיקוד העורף את ההנחיות והסבירו כיצד יש לנהוג בזמן רעידת אדמה: "השוהים במבנה – אם ניתן, יש לצאת לשטח פתוח. אם לא ניתן לצאת מהמבנה, יש להיכנס לממ"ד ולהשאיר את הדלת והחלונות פתוחים או לצאת לחדר המדרגות ולהמשיך לרדת אל היציאה מהמבנה. רק אם לא ניתן לפעול כך, יש לתפוס מחסה תחת רהיט כבד".