סוכנות הידיעות האירנית מדווחת כי מפקד בכיר בארגון הטרור חיזבאללה הגנרל עלי מוחמד יוניס נורה באישון ליל בדרום לבנון ע"י חמושים - ונהרג. לפי דיווח אחר גופתו נמצאה עם סימני דקירה. החיסול המסתורי היה במחוז אל-נבטיה שבדרום לבנון

עלי מוחמד יוניס, מפקד בכיר בחיזבאללה, חוסל הלילה במסתוריות בדרום לבנון על-ידי חוליית מתנקשים שנמלטו מהזירה – כך דיווחה הבוקר (ראשון) סוכנות הידיעות האירנית פארס. לפי דיווח אחר בלבנון – על גופתו, שאותרה הבוקר מוטלת בצד הדרך ללא רוח חיים – נמצאו גם מספר סימני דקירה.

לפי הדיווחים הללו, החיסול המסתורי היה במחוז אל-נבטיה שבדרום לבנון. לפי פארס האירנית, יוניס שימש כבכיר בארגון חיזבאללה שפיקד על מבצעים לאיתור מרגלים ומשתפי פעולה עם האויב. גופתו של אותו גנרל אותרה כאמור מוטלת בצד הארץ ללא רוח חיים.

ברשתות החברתיות פעילים המזוהים עם חיזבאללה הספידו אותו ובנוסף הופץ סרטון המתעד מואזין במסגד בכפר הולדתו בדרום לבנון, נבישית, מקריא הודעה של חיזבאללה המבשרת על מותו מבלי לתת פרטים נוספים. לפי דיווחים לא מאומתים בלבנון, תפקידו היה לעקוב אחר משתפי פעולה עם ישראל.

בסוכנות הידיעות האיראנית פארס יונס הוגדר כאחד מהמפקדים של חיזבאללה בדרום לבנון ונטען שהוא חוסל בידי אלמונים. עוד נאמר כי אין מידע נוסף לגבי אופן חיסולו, אך צוין שלפי גורמים לא רשמיים הוא היה אחראי בארגון על מעקב אחר משתפי פעולה ומרגלים.