יו"ר ישראל ביתנו ח"כ אביגדור ליברמן שניהל בשנה האחרונה קמפיין שנאה וההסתה נגד החרדים, מפתיע הבוקר ואומר על המשבר הקורונה: "כשאני קורא עכשיו מה נאמר נגד החרדים ברשתות החברתיות, זה מזעזע. הנחתי את כל הח"כים והפעילים שלנו לא לצאת נגד החרדים"

שובר שתיקה: יו"ר ישראל ביתנו ח"כ אביגדור ליברמן שנמצא כעת בדרך לאופוזיציה אומר בראיון שיפורסם מחר ב'מעריב' כי "לאיש הזה, בנימין נתניהו, אין שום קשר לימין".

בראיון תוקף ליברמן בחריפות את נתניהו ואומר כי, "הוא מייצג את האופורטוניזם המוחלט, הטהור, הגולמי ביותר. הימין חייב להשתחרר מהאחיזה שלו. זו המשימה ההיסטורית שלי. איך משחררים את הימין ומחזירים אותו למקורות, האיש הוא משיח שקר. הוא שבתאי צבי של הימין. במקום רביזיוניזם הוא הביא אופורטוניזם".

על שותפיו לשעבר ח"כ בני גנץ וגבי אשכנזי אומר ליברמן הנבגד כי, "הם לא באמת חכמים. בלשון המעטה. והם גם טירונים. רבי אלופים שנוהגים כטירונים. ישבתי עם אשכנזי, אמרתי לו 'תראה מה זה ביבי. בבחירות הקודמות הוא הציע לך להיות שר הביטחון אצלו ומיד אחר כך בקמפיין הנוכחי הוא הלך לך על הראש".

ליברמן הוסיף שאמר לאשכנזי: "אתם לא מבינים עם מי יש לכם עסק. עבדו על שני רמטכ"לים שאולי היו בצבא, אבל הם טירונים פוליטיים שלא מבינים מימינם ומשמאלם. כל עוד הם הקשיבו לי והלכנו לפי התוכנית שגיבשתי, הכל היה טוב".

לדבריו של ליברמן אם כחול לבן היו ממשיכים איתו בתוכנית הסדורה, היינו היום במקום אחר לגמרי, "ביבי מבין רק כוח. צריך לשים על השולחן איום מוחשי ואמין. נתניהו מבין רק את השפה הזו", אומר ליברמן.

ליברמן שלא הפסיק להסית נגד החרדים בשנה האחרונה הפתיע כאשר התייחס למשבר הקורונה במגזר החרדי ואמר: "כשאני קורא עכשיו מה נאמר נגד החרדים ברשתות החברתיות, זה מזעזע. אם היינו אומרים שמינית מזה בקמפיין האחרון היו תולים אותנו. עם פרוץ משבר הקורונה נתתי הנחיה לכל הח"כים והפעילים שלנו לא לצאת נגד החרדים".