הקמת ממשלה: במפלגת הליכוד בוחנים אפשרות למנות את שר המשפטים אמיר אוחנה לתפקיד השר לביטחון פנים במקומה של מירי רגב שתמונה לשרת החינוך וזאת במידה וימינה לא תיכנס לממשלה, רה"מ לא ממהר לפרק את בלוק הימין מחשש שהחלטות בג"צ יגרמו לבחירות

מרכיבים ממשלה: בליכוד בוחנים אפשרות להפקיד בידי שר המשפטים אמיר אוחנה את המשרד לביטחון פנים – כך פורסם הבוקר (ראשון) ב'חדשות 12'. ע"פ הדיווח של העיתונאית דפנה ליאל במקרה שכזה השרה מירי רגב שגם היא חושקת בתפקיד, תקבל הצעה להתמנות לשרת החינוך, בכפוך לכל שימינה לא תצטרף לממשלה.

עוד דווח כי ראש הממשלה בנימין נתניהו מחכה עדיין עם כל המינויים להחלטת בג"ץ, וזאת כדי לא לפרק את בלוק הימין-חרדים במקרה שלא תקום ממשלה והכנסת תפוזר, ממפלגת הליכוד נמסר בתגובה: "בניגוד לפרסומים, ראש הממשלה לא עוסק כעת בחלוקת תפקידים של חברי הכנסת של הליכוד".

ליאל מפרשנת את הדיווח ואומרת כי, "המינויים נחשבים לפאזל מורכב שבו לכל תזוזה של חלק יש תגובת שרשרת שמשנה הכל. לכן נתניהו לא יקבל שום החלטה רשמית בנושא לפני שיתברר אם בג"ץ פוסל את ההסכם הקואליציוני או חלקים ממנו. האופציה למערכת בחירות רביעית קיימת ונתניהו לא מעוניין לשבור את הברית עם ימינה לפני שהוא בטוח שהוקמה ממשלה".

ב'כאן חדשות' דווח הבוקר כי ימינה הציגו שתי דרישות מעניינות במו"מ מול הליכוד, לקבל מקום אחד מבין השניים שמיועדים לגוש הימין-חרדים בוועדה למינוי שופטים, ובנוסף לקחת ממשרד המשפטים (שיוחזק על ידי כחול לבן בקדנציה הקרובה) את הסמכות להשיב לעתירות לבג"ץ נגד בנייה בהתיישבות ביהודה ושומרון במקרים שבהם הבנייה אינה מוסדרת.