חשד לנסיון פיגוע דריסה במעבר ריחן בצפון השומרון: על פי דיווח ראשוני, פלסטיני האיץ הלילה את רכבו לעבר המעבר ופגע בבטונדה. אין נפגעים ישראלים. בתחקיר ראשוני אמר הפלסטיני כי התכוון למות. המעבר מאויש בידי מאבטחים של משרד הביטחון.

חשד לנסיון פיגוע דריסה במעבר ריחן בצפון השומרון: על פי דיווח ראשוני, פלסטיני האיץ הלילה (רביעי) את רכבו לעבר המעבר ופגע בבטונדה. אין נפגעים ישראלים. בתחקיר ראשוני אמר הפלסטיני כי התכוון למות. המעבר מאויש בידי מאבטחים של משרד הביטחון.

ממשרד הביטחון נמסר כי מתחקור ראשוני מתחזק החשד כי מדובר בניסיון לפיגוע דריסה. החשוד, פלסטיני המתגורר בכפר ברטעה שבשטח ישראל, הגיע אל מעבר ריחן מצידו הישראלי ונעצר כ-20 מטרים לפני עמדת הביטחון בכניסה. מאבטח המעבר, של רשות המעברים במשרד הביטחון, סימן לו להתקרב בנסיעה איטית לבדיקה.

בשלב הזה החשוד האיץ את הרכב ונסע במהירות לכיוון המאבטח, על פי החשד במטרה לפגוע בו. מאבטחי המעבר ביצעו נוהל מעצר חשוד שכלל גם ירייה באוויר. החשוד פגע במספר פטריות בטון ולבסוף התנגש בעמדת המאבטח ונעצר. אין נפגעים באירוע. בתחקור ראשוני במעבר טען החשוד כי התכוון לבצע פיגוע וכי "רצה למות".