ראש הממשלה בחגיגת יום ירושלים בישיבת מרכז הרב במסר לימינה: "אני מקווה שעוד יצטרפו, זה מתבקש וזה חשוב לקראת המשימות הגורליות שעוד לפנינו בעניין ארץ ישראל". יו"ר ימינה בתגובה: "נתמוך בהחלטה, גם מהאופוזיציה" • צפו בדברי נתניהו

ראש הממשלה בנימין נתניהו אמר אמש בחגיגת יום ירושלים בישיבת מרכז הרב כי "בממשלת האחדות הלאומית שהקמנו בתחילת השבוע יש לא מעט שרים דתיים, אני יכול להגיד לכם שבליכוד יש הרבה, אבל אני רוצה שיהיו אצלנו בממשלה עוד, ואני מקווה שעוד יצטרפו, זה מתבקש וזה חשוב לקראת המשימות הגורליות שעוד לפנינו בעניין ארץ ישראל ובעניין מדינת ישראל".

בנאום שצולם מראש ושודר באירוע אמר ראש הממשלה כי "יש לי יחס אוהד כלפי הציונות הדתית, אינני אומר זאת מן השפה אל החוץ, זה בא מעומק הנשמה, זה מקשר של דורות. אני פוגש את בניה ובנותיה של הציונות הדתית בכל התחומים במדינת ישראל, בישיבות, בחינוך, בביטחון, בכלכלה, בהתיישבות, באקדמיה, בקליטת עליה, בתקשורת, ובפוליטיקה".

יו"ר ימינה נפתלי בנט אמר בתגובה כי "בנאומו הערב בישיבת מרכז הרב, הבטיח לנו ראש הממשלה תיקים בממשלה. אדוני ראש הממשלה, אל תבטיח לנו תיקים. תקיים את הבטחתך הקודמת להחיל את הריבונות הישראלית על כלל היישובים ביהודה ושומרון ובקעת הירדן. אם תעשה זאת, נתמוך בהחלטה, גם מהאופוזיציה".