סגן נשיא ארה"ב לשעבר מזהיר כי טראמפ ינסה לדחות את מועד הבחירות ואומר, "הוא ישתמש בטיעון רציונאלי שבעקבותיו לא יהיה אפשר לקיים את הבחירות". מטעמו של טראמפ: "אלה תולדות הקונספירציות של מועמד אבוד שאינו בקשר עם המציאות"

הבחירות לנשיאות ארה"ב 2020: סגן נשיא ארה"ב לשעבר ג'ו ביידן, טען הלילה (חמישי) בפני קהל מצומצם מתומכיו, שלדעתו הנשיא טראמפ ינסה לדחות את מועד הבחירות בארה"ב – בעקבות משבר הקורונה. "תזכרו מה אני אומר לכם".

בשיחה עם תורמים במהלך אירוע גיוס תרומות אמר ביידן: "אני חושב שהוא הולך לנסות ולדחות את הבחירות בדרך כלשהי, הוא ישתמש בטיעון רציונאלי שבעקבותיו לא יהיה אפשר לקיים את הבחירות".

למרות דבריו של ביידן, על פי החוק, לאף נשיא אין את יכולת לדחות את הבחירות לנשיאות. כדי לשנות את התאריך, דרושה התערבות של הקונגרס. טראמפ לא הודיע על תכניות כלשהן לעכב את הבחירות, שמתוכננות ב-3 בנובמבר, אך זו דאגה ששתי המפלגות העלו. הנשיא הפגין שוב ושוב חוסר הבנה לגבי גבולות הכוח הביצועי שלו, במיוחד כשמדובר בשימור של עצמו בשלטון.

בקמפיין של טראמפ השיבו בתגובה לדבריו של ביידן כי "אלה תולדות הקונספירציות הבלתי עקביות והקונספירציות של מועמד אבוד שאינו בקשר עם המציאות. אולי הוא גם החמיץ את הידיעה לפיה ככל הנראה התיק הידוע לשמצה כהתערבות הרוסית, נערך עם דיסאינפורמציה רוסית. זו הקנוניה הרוסית האמתית".