Yonatan Sindel/Flash90

ליברמן בעוד אמירה אנטישמית: "נתניהו גרם להתפשטות החרדים"

יו"ר ישראל ביתנו בהתבטאות אפלה: "החרדים תפסו השפעה וכוח שמעולם לא היה להם, למעשה הם שולטים בכנסת". על ראשות הממשלה: "אנחנו נתמוך קודם כל בעצמי". גפני: "קורה לליברמן להתפטר למען עם ישראל, אולי בבית שלך תוכל להתנהג נורמלי"

 • תלמד דף גמרא" תגובתה העוצמתית של אלמנת ישראל אנקווה ז"ל

  תוכן מקודם

 • "אל תגידו לי יותר כלום" בקשתה הכואבת של תהילה

  תוכן מקודם

 • "פעמיים בן" הסגולה הפלאית של ר' חיים פלאג'י זיע"א

  תוכן מקודם

 • התקווה שהתבררה כטעות :"אמרתי לילדות: אבא בסדר, הוא ניצל "

  תוכן מקודם

יו"ר ישראל ביתנו ח"כ אביגדור ליברמן ממשיך בטרמינולוגיה האנטישמית שלו כלפי המגזר החרדי ואומר כי נתניהו "מכר מכירת חיסול, כל הציבור החילוני, המסורתי וגם את הציונות הדתית לחרדים, הוא לא היה מוכן לעשות דבר אחד שייפגע חס וחלילה בהתפשטות החרדית". את הדברים אמר בראיון ב'ערוץ כנסת' ולאחר שנשאל שוב אם הוא עומד מאחורי המילה "התפשטות" השיב: "כן, מה שאמרתי".

הוא הסביר את תפיסתו שנשמעת כלקוחה מתקופות אפלות בהיסטוריה של העם היהודי ואמר כי "הם תפסו השפעה וכוח שמעולם לא היה להם, למעשה הם שולטים בכנסת, שלושת הועדות החשובות, לא רק ועדת הכספים אלא ועדת הכלכלה, ועדת חוקה, אצלם. הם למעשה יכולים לתקוע כל הליך כלכלי, כמו שפעם דיברו על בשר תותחים, פה מגדלים בשר בחירות".

בראיון טען באופן מגוחך כי הוא רואה את עצמו כמועמד לראשות הממשלה: "אנחנו נתמוך קודם כל בעצמי", אמר במענה לשאלה בנושא. לדבריו, "אנחנו בתחילת הדרך, אני לא יודע מה, אבל אנחנו קודם כל כישראל ביתנו רוצים לייצר אלטרנטיבה שלטונית ולהתמודד גם על ראשות הממשלה, חד וחלק. מה שיהיה, אנחנו נעשה את המקסימום".

על יחסים עם שותפו לשנאה והסתה כלפי חרדים, יו"ר האופוזיציה יאיר לפיד, אמר כי "הוא מבחינתי פרטנר מקובל, אנחנו ביחסי עבודה, יחסים אישיים טובים, אני לא רואה שום סיבה למה צריך להתאחד עם יש עתיד, זה לא ייתן שום דבר, לא מעשית ולא ברמה האידיאולוגית". על הממשלה החדשה אמר כי "זה לא היה תהליך הקמת ממשלה, זה פשוט היה תהליך של שוד לאור".

יו"ר ועדת חוקה ח"כ יעקב אשר התראיין לערוץ זמן קצר לאחר מכן ואמר כי "כבר נמאס לשמוע את הדברים החבוטים האלה של איווט ליברמן, אני שומע שבאותה נשימה הוא גם אמר שהוא הולך להיות ראש ממשלה", אמר אשר בגיחוך. "הוא לא ראוי לתגובה כי ההסתה הזאת עוברת כל גבול אפשרי, והוא שהסתדר הכי טוב עם החרדים בכל קואליציה שהייתה", הוסיף.

יו"ר דגל התורה ויו"ר ועדת הכספים ח"כ משה גפני אמר בענה לשאלה על דברי ליברמן בראיון לתוכנית 'שחור ולבן' ב'ערוץ כנסת' כי "אני לא הולך להתייחס אליו עם כל המילים האלה שמזכירות תקופות אפלות בהיסטוריה, אני קורה לאביגדור ליברמן להתפטר למען עם ישראל, לך הביתה, תהיה בבית שלך אולי שם תוכל להתנהג נורמלי".

ח"כ ישראל אייכלר אמר כי "ליברמן יושב עכשיו בערוץ הכנסת ומסית כחיית פרא נגד הילדים החרדיים, שהם בשר תותחים כדבריו. ליברמן מאשים שהחרדים שודדים את כספי המובטלים כדי לתת אותם לאנשים שמעולם לא שילמו מיסים. לאחר שכשל בניסיון להדיר את החרדיים והעם בחר להוציא אותו מחוץ למחנה, הוא מסית נגדם את ההמון בסגנון אנטישמי כמו בשנים קדמוניות. איך יתכן שבימת ערוץ הכנסת משמשת למופע יחיד של הסתה אנטישמית בוטה של איווט האיום?"

9 תגובות

הקנאה מוציאה את את האדם מו העולם מיסטר ליברמן

אנטישמי

לדוברמן לך תישן על האף

חחחחחחח
איזה בנאדם מטומטם איך הוא מדבר פשוט בדיחה… ממש לא שווה התיחסות

למה ביבי יכול להתאים עבור עצמו כל חוק שרק יעלה או לא יעלה על הדעת.
ועבורנו החרדים לא ניתן לחוקק חוק הסתה אחד קטן ומותאם כנגד הסתה נגד חרדים.
ביבי אשם!!
הביביסטים פראיירים.

אתם יודעים מה זה כלב נובח תסתכלו על אנטישמי באפוזיציה

ליברמן איזה עונג לראות אותך מתפוצץ מהסיבוב שעשו אליך

הטימטום עלה לו לראש מדבר כמו אישה זקנה שחוזרת על הסיפורים הלא רלוונטים שלה עשרות אלפי פעמים ולא מעניינים אף אחד

מסכן

Comments are closed.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן